Zamilovaná

Zamilovaná https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135362/mid_medzi-nami-dievcatami-zamilovana-2xa-135362.jpg 4 18 4

Medzi nami dievčatami série

Na Bradleyho nižšej strednej škole sa rozbieha doučovací program, v rámci ktorého má Allison Cloudová doučovať jedného z najhorších žiakov siedmeho ročníka, Billyho Dixa. Spočiatku má z toho obavy, ale čoskoro pochopí,že človeka nemožno posudzovať len podľa prvého dojmu.

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Príroda

Falling in like , 1990

Shauni
29.05.2022 5 z 5

Jeden z mojich naj dielov tejto série. Pekne popísaný postupný vývin citov medzi Allison a Billym. Billy, jeho bratia a kamaráti mi trochu pripomínali postavy z filmu The Outsiders .

uzivatel4895
14.03.2022 5 z 5

tak toto malo grády, do Billyho by som sa aj ja zamilovala, taký tajomný typ, a ten beh za Allison hore po schodoch, fúúúú, romantika..... čo vy na to?

Daura
28.06.2021 4 z 5

Tieto knihy proste milujem z detstva. Rada sa k nim vraciam aj v dospelosti a dúfam, že keď budem mať raz náhodou dcéru, bude ich mať rada rovnako, ako ja.

janaky
25.09.2018 3 z 5

Autor píše veľmi zaujímavo a pútavo. Viete sa vžiť do situácie a aj do deju samotnej knižky. Ľahko sa číta a sama nevytrháva dej v sérii.

pro dívky kamarádky dívčí romány

L. E. Blair
americká, 1956