Konkurz

Konkurz https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72634/mid_medzi-nami-dievcatami-konkurz-Eea-72634.jpg 4 27 3

Medzi nami dievčatami série

Dostane sa Katie do chlapčenského hokejového tímu ? Keď sa dokonalá Katie Campbellová rozhodne odísť zo skupiny vlajkonosičiek a prihlásiť sa na konkurz do chlapčenského hokejového tímu, všetci sú šokovaní. Tri najlepšie kamarátky - Sabrina, Allison a Randy - ju v jej rozhodnutí všemožne podporujú, ale mama a sestra Emily s tým ani trochu nesúhlasia. Ťažké chvíle nastanú pre Katie vo chvíli, keď sa do komplikovanej situácie zapletie Stacy Veľká, riaditeľova dcéra, a Scottie Silver, hviezda hokejového tímu. Katie je však odhodlaná prekonať všetky prekážky. Jediné, čo ju trochu brzdí, je fakt, že sa jej páči Scottie.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Príroda

Girl Talk - Face-off , 1990

uzivatel4895
14.03.2022

súhlasím, krásne knihy, Katie a pekný hokejista Scottie - tak toto sa mi teda páčilo, teším sa ako sa to medzi nimi bude vyvíjať v ďalších častiach :)

Alseri
08.08.2018 5 z 5

Tento diel bol jeden z mojich najobľúbenejších. Katie Campbell bola vzorná, systematická a cieľavedomá, čiže presný opak mňa a túto vlastnosť som na nej aj obdivovala :) Pridajte k tomu boj s predsudkami, prekonanie samej seba a triumf v závere a vyjde vám z toho super motivačný príbeh pre mladé puberťáčky. Ach, tie spomienky na základnú školu.

rusalka1
31.03.2011 4 z 5

Toto je asi prvá séria kníh ktoré som ako mladé dievča začala čítať :) u nás boli tieto dievčenské romány v tej dobe veľmi populárne ( to hovorím ako keby som bola neviem ako stará :D )

pro dívky kamarádky spolužáci sportovní prostředí dívčí romány

L. E. Blair
americká, 1956