Modelka

Modelka https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72644/bmid_medzi-nami-dievcatami-modelka-iAC-72644.jpg 4 24 1

Medzi nami dievčatami série

Rozhodne sa Allison pre kariéru modelky ? Tichá a hanblivá Allison Cloudová nemôže uveriť, čo sa jej prihodilo. Módny časopis Belle si ju vybral za modelku do nasledujúceho čísla. Nanešťastie, spolu s ňou vybrali aj Stacy Hansenovú. Vtedy sa pokojný život Allison obráti hore nohami

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Príroda

The New You , 1991

Starmoon
13.08.2021 5 z 5

Keď som mala cca 9 až 11, táto séria patrila k mojim obľúbeným – a tento diel v rámci nej k najobľúbenejším. Aktuálne mám 27, som manželka a matka, a z nostalgie som sa k nemu (a niekoľkým iným) vrátila. Nuž... Keby som tento román čítala prvýkrát teraz, zrejme ho ani nedočítam, a keď áno, vytknem mu kopec vecí – jednoduchý štýl, ploché postavy, aj na deväťdesiate roky nereálne pôsobiace fotenie pre časopis... Ale zrejme zaúradovala nostalgia a k tomu aj sympatická Alison v hlavnej úlohe (marí sa mi, že zo štvorice kamarátok som mala v minulosti najradšej práve ju) a tak som si nakoniec aj tento diel užila. Príjemné čítanie na jedno odpoludnie.

pro dívky kamarádky spolužáci dívčí romány

L. E. Blair
americká, 1956