Nové priateľstvo

Nové priateľstvo https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72648/mid_medzi-nami-dievcatami-nove-priatels-Rlh-72648.jpg 4 19 2

Medzi nami dievčatami série

Vykorčuľuje Katie z nečakaných problémov ? Katie Campbellovej sa splní veľká túžba. Bude súťažiť v synchronizovanom krasokorčuľovaní na Zimných olympijských slávnostiach, ktoré sa každoročne konajú v Acorn Falls. Aké veľké je však jej sklamanie, keď sa dozvie, že jej partnerkou bude jedno z najnamyslenejších dievčat, aké kedy poznala.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Príroda

Peer Pressure , 1991

uzivatel4895
15.03.2023

Daura, som rada, že nejaká ,,dospeláčka,, priznáva, že pre tieto knihy má slabosť aj po rokoch, aj ja tie knihy čítam aj v dospelosti, vždy, keď mám ťažší deň v práci, tak mi zdvihnú náladu, v nich je totižto všetko príjemné - vzťahy medzi kamarátkami, vzťahy chlapcov a dievčat, vzťahy v rodine - tak krásne podané, rozprávkovo. Ale veď o tom je čítanie, že unikáme do iného sveta, príjemnejšieho :) I keď áno, je tu Stacy Veľká a jej povýšenosť, ale to ma vôbec neruší. Patrí tam, nie? Bez nej by to nebolo ono, a hlavne prispela k vymysleniu mnohých vtipných situácií, chichi

Daura
17.05.2021 5 z 5

Toto je proste moje detstvo. Vždy som tie knihy milovala, a aj teraz v dospelosti mi stále sedia.

pro dívky kamarádky dívčí romány

L. E. Blair
americká, 1956