Katina priateľka z Beverly Hills

Katina priateľka z Beverly Hills https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135371/bmid_medzi-nami-dievcatami-katina-priate-KWE-135371.jpg 4 10 2

Medzi nami dievčatami série

Ostanú najlepšie priateľky navždy priateľkami? Katie sa veľmi teší z návštevy svojej najlepšej kamarátky Eriky Dunnovej v Acorn Falls. Skôr ako sa presťahovala do Beverly Hills, bola to Katina najlepšia priateľka. Teraz sa však úplne zmenila. Katie sa zdá, že chce za každú cenu zaujať pozornosť neobľúbenej Stacy. Alebo sa Katie mýli?

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ,

Girl Talk - Katie´s Beverly Hills Friend

Hradčiatko
30.04.2024 5 z 5

Aj to sa stáva, že ľudia sa menia, odchádzajú a vracajú sa do našich životov, my sa meníme a ako sa s tým potom celým vyrovnať? Musím súhlasiť s komentárom nižšie, keby bolo viac skutočných chlapcov charakterovo takých ako Scottie, dospievanie by nebolo tak krušným obdobím pre mnohé slečny... ;)

uzivatel4895
15.03.2023

Katie má zase problém... tentoraz sa jej kamoška nalepí na chlapca (Scottieho) , ktorý sa jej páči, ale dopadne to v prospech Katie, Scottie ako vždy zabodoval, kiežby by bolo v realite viac takýchto chlapcov. A parádny bol aj popis tej prespávačky v Katinej vile so Stacy a jej ,,príveskami,, nasmiala som sa teda riadne na Michelovi, Samovi a tom ich hadovi, jáájda, autorka to teda vie vymyslieť