Varovanie Zeme

Varovanie Zeme https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72667/mid_medzi-nami-dievcatami-varovanie-zem-5h2-72667.jpg 4 14 3

Medzi nami dievčatami série

Keď sa Allison stane hlavnou organizátorkou siedmackej slávnosti nazvanej - Varovanie Zeme, je odhodlaná donútiť všetkých svojich spolužiakov, aby si začali trochu viac všímať životné prostredie. Všetko sa však zmení vo chvíli, keď sa Stacy Veľká rozhodne, že slávnosť zorganizuje ona. Samozrejme, podľa svojich predstáv...

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Príroda

Earth Alert! , 1991

Hradčiatko
30.04.2024 5 z 5

Pridávam sa ku komentu nižšie, aj mne sa veľmi páčilo, ako autorka dokázala vystavať detaily, prípravy či už osláv, výzdoby, kostýmov, jedla. Bolo to krásne, že by si človek prial niečo podobné vytvoriť, a pritom si dnešným rozumom uvedomujem, aké to bolo realistické, že sa dali zrecyklovať veci zo starých kufrov po babičke alebo vyhodené, bazarové, nikdy nebolo potrebné hodne peňazí v tejto sérii, aby sa diali veľké a krásne veci, možno preto sme sa tak stotožňovali s hrdinkami. ;)

uzivatel4895
14.03.2022 5 z 5

jedna z najlepších knižiek série, perfektný príbeh - Allison a Billy a tie ich vyznania citov -krása, a super bol aj opis chystania tej slávnosti, osobne mám rada, keď sa mládež stretne v jednom dome a spolu niečo pripravujú

janaky
25.09.2018 2 z 5

Autor píše veľmi zaujímavo a pútavo. Viete sa vžiť do situácie a aj do deju samotnej knižky. Ľahko sa číta a sama nevytrháva dej v sérii