Katie a nemožný príbuzný

Katie a nemožný príbuzný https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135368/bmid_medzi-nami-dievcatami-katie-a-nemoz-BM3-135368.jpg 4 11 3

Medzi nami dievčatami série

39. diel zo serie Medzi nami dievčatami

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Príroda

Girl Talk - Katie And The Impossible Cousins , 1992

Hradčiatko
30.04.2024 5 z 5

Pri čítaní mi prišiel na um výrok: "cesta do pekla je dláždená dobrými úmyslami". Dievčatá sa snažili zapojiť sesternicu do ich života a s pohľadu rodičov sa to veľmi šťastne nevypálilo, ale aj s tým je potrebné sa vyrovnať a s gráciou, bez hádok. Tu si myslím, že je značný prínos autorky, ktorá nebadane vedie dospievajúcich k tomu, že sa dá aj pozabávať, poblázniť a trochu povyvádzať, ale netreba si to rozhodiť s rodičmi, skôr hľadať balans.

uzivatel4895
15.03.2023

Páčil sa mi príbeh, aj zaľúbenie Noelle do Katinho hokejového spoluhráča, takisto popis jarmoku a tancovačky bol super, autorka dokáže tieto veci podať super :)

uzivatel4895
27.01.2022

Katie je trochu nervózna, keď k ni majú prísť na návštevu príbuzní jej nevlastného otca. Veď trinástročná sesternica Noelle chodí do švajčiarskej školy a jej život je úplný odlišný od Katinho. Katie ju však zoznámi so svojimi kamoškami a všetky spolu zažijú kopec zábavy. Skutočné problémy nastanú až vtedy, keď Noellina mama a stará mama dospejú k presvedčeniu, že Katie a jej kamošky majú na Noelle zlý vplyv.