Rodinná udalosť

Rodinná udalosť https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72655/mid_medzi-nami-dievcatami-rodinna-udalo-B0Q-72655.jpg 4 20 2

Medzi nami dievčatami série

Katie sa sťahuje do naozajstné vily ! Katina mama a jej nový otec sa vrátia zo svadobnej cesty a Jean-Paul Beauvais so svojím synom Michelom sa nasťahujú ku Campbellovcom. Práve vo chvíli, keď Katie začína pociťovať, že im je v dome akosi pritesno, jej mama s novým otcom oznámia, že kúpili väčší dom - v skutočnosti je to najväčšia vila v Acorn Falls !... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Príroda

Family Affair , 1992

Hradčiatko
30.04.2024 5 z 5

Zasnila som sa pri čítaní v našom jednoduchom byte, aké by to bolo... a hlavne, aké by bolo mať toho nevlastného otca a brata, sú tu vykreslení až dokonale šarmantní a chápajúci, kiežby boli všetci takí :)) No zas ma to strašne bavilo a užívala som si to s Katie.

uzivatel4895
14.03.2022 5 z 5

s Katie by som menila, tie opisy luxusu, kto by nechcel zažiť? I keď v každom dieli je vykreslená ako taká trpiteľka, všimli ste si to aj vy? ale mám ju najradšej a príbehy o nej ma baví čítať najviac. Páčil sa mi rozhovor/zblíženie s nevlastným otcom, autorka to veľmi pekne podala, určite týmto príbehom chcela pomôcť tínedžerkám, ktoré sa ocitli v rovnakej situácii.