Perfektný výber partnera

Perfektný výber partnera https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72649/mid_medzi-nami-dievcatami-perfektny-vyb-jGy-72649.jpg 4 14 14

Medzi nami dievčatami série

Katie a jej priateľky pokladajú hodiny práce s počítačom za totálne muky. Strávili veľa voľného času nad tým, aby vedeli rozlíšiť byte od bitu. Jedného dňa Katie, Sabi, Randy a Al nájdu spôsob, ako využiť počítač na zábavu. Vymyslia program, pomocou ktorého môžu testovať svoje vlastnosti a vyhodnocovať, ktorí chlapci sa k nim najlepšie hodia.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Príroda

Perfect match , 1992

Hradčiatko
30.04.2024 5 z 5

Kto by nechcel nudnú informatiku ozvláštniť??? My sme mali v tej dobe informatiku nudnú - v škole 386-tky, internet nebol, učili sme sa programovať na modrej obrazovke a s bodko-čiarkou na konci riadku - muky ozaj, hlavne pre technické antitalenty dievčenské. Samozrejme, že sme snívali o podobnom programe, ktorý by nás jednoznačne a nabetón spojil s vysnenými borcami a nie s ušatým, grgajúcim spolužiakom :D

uzivatel4895
14.03.2022 5 z 5

zaujímavé, aj v našej triede by sme mohli niečo také vyskúšať :) Aj Vám sa páči ako ten Scottie zakaždým žiarli kvôli nejakému chalanovi a na konci sa vždy udobrujú? za mňa super, celá knižka