Tropická láska

Tropická láska https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130177/bmid_tropicka-laska-t0X-130177.jpg 4 20 3

Chantal DuPontová, atraktívna miešanka, žije na polynézskom ostrove Parrish. Svoj rodný ostrov miluje nadovšetko a vášnivo nenávidí cudzincov, ktorí sem prišli postaviť nové luxusné letovisko. Je rozhodnutá bojovať proti chamtivým votrelcom, ktorí chcú zničiť krásnu prírodu tohto miesta. Nečakala však, že stretne stavebného inžiniera Scouta Ritlanda a zamiluje sa doňho. Ako sa blíži deň jeho odchodu z ostrova, Chantal sa musí rozhodnúť – dovolí mu odísť, alebo bude bojovať o svoju lásku? (zdroj: martinus.sk)... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Media klub (SK)

Temperatures Rising , 1989

uzivatel4895
03.01.2022 2 z 5

Za mňa obrovské sklamanie, (obálka je neskutočne krásna - tu sa hodí veta - nesúď knihu podľa obalu), knihu som zohnala v knižnici - našťastie, lebo keby som si ju kúpila, veľmi by som ľutovala, nedočítala som, čakala som úplne iné podanie príbehu, už pri čítaní prvej kapitoly, som si pomyslela - Toto ozaj myslí autorka vážne?? - nechať si prsia oblapávať chlapom, ktorého prvýkrát vidíte? niet divu, že celý zvyšok príbehu stále myslel na jej bujné poprsie :D, najhoršie, čo som od Brown čítala, a nezachráni to ani krásne Havaj prostredie

smardice
05.02.2020 3 z 5

Kratičké, takže se dá přečíst za jeden chladný den, jako byl tento. Knihu komentovat nebudu, ale moc by se mi líbilo strávit zde aspoň 1 měsíc, kochat se nádhernou přírodou, tancem místních obyvatel, jen z té sopky bych měla strach.

Carrissa
15.08.2012

Nebudu hodnotit hvězdičkami, protože jsem došla jen asi do půlky. Při porovnání líbivosti Sandřiných knih jsou u mě nejvýše ty s krimi zápletkou, o dva stupně níž obyčejné slaďáky, pak dlouho nic a někde na dně Mariánského příkopu se válí tohle dílo. Nejhorší, co jsem od ní kdy četla. Slaboduché dialogy, žádný vtip, na každé stránce on uvažuje o jejích ňadrech a ona o jeho hrudi. Na Slovensku je kniha nedostupná a v ČR ještě nevydaná - snad to tak i zůstane, na tohle je papíru zatraceně škoda.

Polynésie

Sandra Brown