V žáru lásky

V žáru lásky

Po několika letech strávených v cizině vrací se k loži těžce nemocného otce krásná Schyler. Vrací se i proto, aby se konečně zbavila tíživých pout minulosti, které ji svazují a nedovolují jí začít žít vlastním nezávislým životem. Především musí vyřešit svůj vztah ke Kenu Howellovi, muži, kterého vroucně milovala, s nímž plánovala společnou cestu životem, na kterou však Ken vykročil s její sestrou. Má jediné přání - vypátrat, co před lety způsobilo, že si přestali rozumět s otcem, a pokusit se obnovit krásný vztah, který mezi nimi byl. A protože ví, jak otci záleží na rodinném podniku a nádherném domu, pouští se do boje o jejich záchranu. Přitom potkává muže, který jí pomůže odkrýt nejedno tajemství.
Dramatický příběh plný nečekaných zvratů je zasazen do rozpáleného jižanského města, které si žije svým poklidným životem, pod jehož povrchem se však tají lidské osudy plné vášní, bolesti, strastí, nenávisti a krutosti, ale i hluboké a vroucí lásky. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1307/v-zaru-lasky-vydani-1307.jpg 4.2117

Slow heat in heaven (1988)

Vydáno:, Ikar (ČR)

moudivlacek

Další skvělá kniha od této autorky, sice budete tušit spoustu věcí a událostí brzy od začátku, přesto se v průběhu děje a na konci dočkáte překvapení.
Je to kniha romanticky laděná, ale naleznete tu i prvky detektivky.
Prima čtení - opět mě moje oblíbená autorka nezklamala.

Michaela_

Kniha na půl cesty mezi romantickým románem a detektivkou. Z počátku jsem stále čekala, kde se najde nějaká mrtvola, aby se začalo vyšetřovat, kdo je vrah. Avsak ryvhle jsem pochopila, že S. Brown opět překvapuje a kniha kde tep jiným směrem. I když se nejedná o žádné vyšetřovací vraždy, je kniha plná zvratů a přemýšlení, kdo za tím vším stojí..

Jittule

Pěkná kniha hezky se čte je to spíš oddechové čtení se zajímavou zápletkou na dovolenou ideální čtení. Je to moje první kniha od autorky a ráda si přečtu další. :)

oleg

Přečteno za dva dny,pro mě odpočinková četba,klasická kniha Sandry a já ji mám ráda....

EvikU.

Průměrná kniha. Nic světového. Ale číst se to dá. Žádný odpad to není.

hana4834
16.11.2016

klasický románek jen podle mě trošku natáhnutý

VenuseV
02.11.2016

Celkem zajímavé letní čtení :-)

vikimi
28.07.2016

Knizka me bavila nejen svym pribehem, ale take tim, ze to nebylo preslazene nebo uslzene. Podle stylu bych spis rekla, ze knizku napsal muz.
Knizku bych ale znova necetla, tohle je presne knizka, kterou si clovek pujci v knihovne a zase ji rad vrati.

majík1
04.07.2016

Kniha celkem pěkná

raty
30.05.2016

Sandra Brown patří k mým nejoblíbenějším autorům. Tato kniha mi ale přišla "nějaká jiná". Pak jsem si všimla, že měla jiného překladatele do češtiny. Možná to bude ten problém. Jinak klasický oddechový příběh okořeněný detektivní zápletkou.

xindl007
25.10.2015

Děj by nebyl špatný. Kniha by měla i čtyři hvězdičky. Ovšem jednu srážím za věčné QUI hlavního hrdiny a rovněž za jeho slovník dlaždiče (a to se všem dlaždičům co tu jsou, omlouvám, protože ani oni takový slovník nemají)

ovpana
30.11.2014

Příjemné a oddechové počtení nechybí zajímavý děj, zápletka ,násílí a hlavně láska

moonchild
11.03.2014

Kniha se mi moc nelíbila,ani jsem jí nedočetla.ani nevím proč jsem jí začla číst.

rose
17.10.2013

Vzhledem k tomu, že knížku odkládám nedočtenou opravdu jen výjimečně, vydržela jsem až do konce. Musím říct, že takovouhle bramboračku už jsem dlouho nečetla. Dobrá, přistoupila jsem na to, že to je hodně oddychová četba a že opravdu každá kniha nemusí být literární skvost. Ale čeho je moc, toho je příliš. Srdceryvný příběh spletený z osudů dvou adoptovaných sester, pár zloduchů, jednoho super-sexy chlípníka-drsňáka se zlatým srdcem, z nebetyčné lásky k rodné hroudě, touhy po penězích, chlastu, intrik… to vše okořeněné záplavou vulgarismů a polopaticky líčených erotických scén… Občas jsem se teda i pobavila, protože výrazy jako „podívala se na eroticky vyhlížející chlupy ve výstřihu jeho košile“ …se opravdu hned tak nevidí. Asi si od téhle autorky dám chvíli pohov.

gabca007
01.03.2013

Kniha se mi líbila, a i když rozhodně nejsem prudérní, tak mně SEXY chování hl. hrdiny přišlo až moc syrové....jinak příběh moc pěkný.

Evaevelína
06.01.2013

A zase ten obal knihy, to je hrůza jak někdo toto může navrhnout a schválit, když tento nedostatek přejdu, kniha je zajímavá a vůbec mě nenudila, ba naopak. Některé dialogy jsem se zaujetím četla i dvakrát a musela se pousmát. Sprostá slova sice nemusím,ale tady to fakt sedlo. Kniha má v sobě děj, zápletku, násilí a...sex.

kika 13
28.12.2012

Pěkná a čtivá knížka.

georginaa
15.12.2012

Některé pasáže byly zdlouhavé a jakoby o ničem, omílání jedné věci stále dokola a nějak se ztrácel děj hlavní hrdinky, kdy bydlela od svých blízkých. Též o její adoptivní matce, kde můžu jen podotknout, že neměla ráda nikoho a ani nic, co život přináší. Myšlenka byla v celku pěkná, ale bylo by poměrně lepší popsat více podrobností co se týče postav.

hannah2000
18.08.2012

Děj je od začátku zasazen do drsného prostředí, postupně se v něm rozvíjí několik zápletek. Vše mě upoutalo, ale zklamal mě závěr knihy. Autorka si s ním vůbec nepohrála a na několika listech vše bez rozepsání podrobností ukončila. Proto dávám nižší hodnocení.

barkabara
07.08.2012

Moje nejoblíbenější kniha od Sandry Brown... možná proto, že byla první, kterou jsem od ní četla :)

Paksenarion
12.02.2012

Konečně jsem si po dlouhé době pořádne spravila chutˇ.

adelka32
04.10.2011

Zajímavá,krásna uměla zahřát u srdíčka.

WEIL
19.08.2011

Příliš mnoho lásky - zabíjí!

meduzka123
01.04.2011

Zase trochu jiná a opět krásná ! Konečně jsem uhodla záporňáky :-)