Rozkvetlá orchidej

Rozkvetlá orchidej https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43213/rozkvetla-orchidej-43213.jpg 4 25 6

Dobrodružný román pro ženy se odehrává v období zlatokopecké horečky a jeho hrdinkou je dívka, která se vydává do Kalifornie hledat svého otce. Hrdinka, která se hrozí domluveného sňatku s primitivním surovcem, se rozhodla nalézt svého nezvěstného otce a tajně se přidala ke karavaně putující do Kalifornie. Vůdce výpravy má za sebou tragickou minulost a po trpkých zkušenostech nedůvěřuje žádné ženě a tak když se karavana rozpadne a jedině tato dívka je rozhodnutá pokračovat dál, s její přítomností se smiřuje jen s největším sebezapřením. Útrapy dlouhé cesty a společně překonávané nebezpečí ale z původních nepřátel vytvoří milence, kteří musejí po dosažení cíle překonat řadu překážek, než si uvědomí osudovost své lásky. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Orchids in moonlight , 1993

uzivatel4895
05.01.2022 4 z 5

súhlasím, že prekvapujúco dosť dobré, stojí za prečítanie, na SVK názov Mesačné orchidey

avalonek
06.09.2017 5 z 5

Nečekala jsem,že to bude tak dobrý,a nakonec jsem byla neskutečně nadšená.Moc pěkně čtení,které si klidně dám ještě jednou..

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Není to špatná knížka, jen občas jsem se místy nudila.

modranka
27.10.2014 1 z 5

Kniha, ktorá nemá veľmi originálny námet... je to vlastne putovanie, zdĺhavé putovanie, nudné putovanie...Nudila som sa. Záver bol ako z trápneho dobrodružného filmu. U mňa len jedna hviezdička.

jaja10
20.03.2013 3 z 5

Hezký příběh, jen mi místy vadilo zdlouhavé popisování............a konec mohl být trochu víc romantičtější než na půl stránky :-))))

kika 13
31.10.2012 3 z 5

Červená knihovna pěkně se čte.Dramatické prvky končí dobře.

Patricia Hagan
americká, 1939