Leopard a orchidej

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mladou a půvabnou Shannu vyšle její bohatý otec do Londýna, kde si má na jeho přání vybrat manžela, který by rodině přinesl především vznešené jméno hodné jejich majetku. Avšak zhýčkaná Shanna nedokáže ve lhůtě, kterou otec stanovil, najít muže svých snů. Proto zvolí úskok. Podplatí hlídače ve věznici a vybere si sice člověka s honosným jménem, ale zato odsouzeného pro vraždu k trestu smrti. Tak se, jak doufá, zanedlouho stane vdovou a časem si určitě najde toho pravého. Okouzlující, nebezpečný Ruark se však nedá z jejího života tak snadno vypudit, protože Shanna poruší slib, který mu dala … ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/9596/leopard-a-orchidej-9596.jpg 4.1160
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

Shanna (1977)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (21)

Kniha Leopard a orchidej

Přidat komentář
jaja1989
21.12.2018odpad!

Četla jsem, že tato kniha začala sérii historické romance... a já opravdu nechápu proč.
Není úchvatná ani zajímavá.
Hlavní hrdinka mi příjde jako namyšlená pip, co leze Ruarkovi do postele a pak mu za to nadavá, tady je vidět, že některé ženské si neumí važit skvělých chlapů.

munka
31.07.2018

Krásne čítanie na letné dni. Doporučujem.

atramVe3
05.06.2018

Krásná kniha nejen na dovolenou

LilianaFalcon
07.11.2017

Jedna z nejmene sympatickych hrdinek, co jsem kdy cetla. Namyslena kaca, co furt jen nadava, nosi nos nahoru, kazdyho komanduje, je neustale presvedcena o svych schopnostech, ale co to ma byt za schopnosti? O tech v knize nepadlo ani slovo :-D
Nastesti se ke konci hrdinka trochu napravila a mohla jsem si tak happy end uzit s vedomim, ze snad Ruarka po jejim boku neceka peklo na zemi.

hroneczek
25.09.2017

Klasický, pěkný, čtivý romanťák jak má být.

Danulka11
10.10.2016

Pěkný a promyšlený dej, ale hlavní hrdinka je více než polovinu knihy opravdu "na zabiti", rozmazlena, tvrdohlav a pyšná. Místy mi bylo hlavního hrdiny líto, jak se k němu Shanna chová a opravdu klobouk dolu za jeho svatou trpělivost.

Veve131
03.09.2016

Je to moje první kniha od této autorky a moc se mi líbila. Jako vždy láska vítězí...

Angie91
19.10.2015

Shanna, krásná a hrdá - trochu prohnaná, možná rozmazlená, ale uričtě velmi chytrá a zábavná, když se jí trochu chce :) Mně jejich žabo-myší války velmi bavily, Shanna nedala nikomu nic zadarmo a Ruark jí to vždy dokázal oplatit. Scénu s piráty bych tedy vynechala, to bylo určitě mimo čáru - samozřjmě Ruark je krásný a fyzicky udatný a je ochoten se postavit všem, kteří bych chtěli jeho krásné manželce ublížit. Nejkrásnější pasáží se pak stává objevený cit samotné Shanny. Kniha byla velmi dlouhá, ale vcelku čtivá. Určitě doporučuji.