Hlboko v srdci

Hlboko v srdci https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110910/hlboko-v-srdci-110910.jpg 5 3 2

Dramatickým, dejovo nasýteným románom ambícií, túžob a mnohých farieb lásky Bickmorová znova dokazuje, že je majstrovskou rozprávačkou. Knihu by sme mohli nazvať aj príbehom žien, ktoré sa nachádzajú a na dlhých cestách znova hľadajú. Píše sa rok 1961. Do malého texaského mesta prichádza matka s dcérou, obe trochu zvláštne, iné, so sviežim šarmom. Mladá Carly po čase vymení vidiecke Verity za elegantný Houston, kde sa vypracuje vo svojej profesii na jednu z najuznávanejších odborníčok a dostane sa do vyšších kruhov. Pohybuje sa v spoločnosti horných desaťtisíc, ale nie je šťastná. Cestu jej križujú traja úspešní a vplyvní muži. Carly sa riadi rukou rozumu i očami, a predsa sa často ocitá v slepých uličkách.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Deep in the Heart , 1996

uzivatel4895
23.01.2022 5 z 5

Tak táto kniha zostáva Hlboko v srdci aj po rokoch, čítala som v angličtine, bolo to tak krásne pútavé ako máloktorá iná, a to som teda už prečítala aspoň bol knižnice, okrem toho mám rada, keď sa ľudia dajú dokopy po rokoch. Odporúčam na 100%, nemôžte byť sklamané.

modranka
25.02.2013 5 z 5

Tak nádherný príbeh, že len ťažko k nemu napísať nejaký komentár. Jednoducho si ho musíte prečítať. Navyše sa dozviete čo to z realitného biznisu.