ufounek17 ufounek17 komentáře u knih

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Mě se to líbilo. Čtivé a svižné.

31.07.2023 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Neskutečný !!!

04.03.2023 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Jedním dechem.

09.01.2023 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

První díl byl lepší…ale Toten byl také super.

14.07.2022 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Za mě ano !!!! V průběhu čtení jsem mela za vrahy spoustu lidi, ale nenapadlo me, že jim skutečně je onen vrah. A to me došlo až téměř na konci. Super. Jdu na Pohřbení..tesim se.

11.07.2022 5 z 5

Otec musí zemřít Otec musí zemřít Sandrone Dazieri

Mě se to moc líbilo. Četlo se to samo. Dante úplně super týpek

07.07.2022 5 z 5

Lexikon světla a tmy Lexikon světla a tmy Simon Stranger

Jedním dechem. Nejdřív mi trvalo se začíst, přiznám se, chtěla jsem knihu ze začátku odložit. Jednoho dne v práci jsem ji vzala zpět do ruky a dočetla jsem ji najednou. Za mě pecka.

14.03.2022 5 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Zvláštní kniha. To je první kniha, která se mi špatně četla. Netěšila jsem se k ní. Pribeh samozřejmě smutný, ale kniha musí být hlava a musím se k ni rada vracet. Za mě dvě hvězdy.

09.01.2022 2 z 5

To To Stephen King

Prostě King. Skoro vždy, v jeho knihách umře dítě. Prostě se s tím nepáře. Super.

20.09.2021 5 z 5

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

Na dva zátahy jsem knihu přečetla. Tak mě pohltil ten pribeh, ze určitě sahnu po další od teto autorky. Pecka a doporučuji.

24.04.2021 5 z 5

Osudný pád Osudný pád Christina McDonald

Velmi čtivý pribeh. Ke konci příběhu i slza ukapla. Tuto knihu si budu pamatovat hodně dlouho.

17.04.2021 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Ze začátku jsem se nemohla začíst. Par dní ležela a premyslela , že sáhnu po jiné. Ale nakonec jsem ji znovu otevřela a pak na dvakrát byla přečtená. Za mě super.

11.04.2021 5 z 5

Ve stínu faraona Ve stínu faraona Karel Cubeca (p)

Velmi zvláštní kniha a zajímavá. Určitě se k autorovi vrátím. Za mě ano.

13.03.2020 5 z 5

Slepota Slepota Robin Cook

Parádní.

30.10.2019 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna Stephen King

Proste Kingovina. Za mě super.

12.10.2019 5 z 5

Tutanchamon - Poslední tajemství Tutanchamon - Poslední tajemství Christian Jacq

Mě se kniha líbila. Takový konec nutí k další části .... ještě by to chtělo pokračování ...

20.09.2019 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Tak takhle jsem ještě knihu se 434 stranami rychle přečtenou neměla. Téměř za den s přestávkami byla zhltnuta!!!! Jen tak dal. Doufám ze brzy zase vyjde nějaká TOP kniha. Za mě Ano.

17.07.2019 5 z 5

Tutanchamon Tutanchamon Andreas Schramek

Parádní. Škoda , ze je jen trilogie. Uvítala bych více takových příběhů ze starověkého Egypta.

14.07.2019 5 z 5