Ve stínu faraona

Ve stínu faraona https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390861/mid_ve-stinu-faraona-ISm-390861.jpg 4 15 6

Když uznávaný profesor psychologie skončí po nehodě v kómatu, zkouší mu jeho syn navrátit vědomí pomoci hypnotické regrese. Zdánlivě mrtvý muž vypráví v hypnóze o jednom ze svých minulých životů, který v reinkarnaci znovu prožívá. Společně s ním procházíme starým Egyptem prokvetlým intrikami a dozvídáme se, proč jej faraon Hakor ustanovil svým rádcem a důvěrníkem…... celý text

GYROTOURBILLON
29.01.2023 5 z 5

Další kniha mého oblíbeného autora KC.
Jelikož se zajímám o minulé životy, popř. hypnózu...kniha splnila mé očekávání. Ano , budu souhlasit se všemi 4 - 5* .

mariva
09.04.2020 4 z 5

Hodně zvláštní kniha. Prolínání dvou časových rovin mám v knihách ráda a příběhy ze starého Egypta jsem dříve přímo hltala. Teď jsem se k nim po dlouhé době vrátila a opět jim propadla. Současný příběh mi chvílemi připadal téměř jako vědecké pojednání, snad až moc odborně pojatý. Historický příběh byl napínavý, v některých místech trochu moc zdlouhavě popisovaný, ale celkově se mi kniha líbila a protože byla pro mě první od tohoto autora, určitě není poslední.

ufounek17
13.03.2020 5 z 5

Velmi zvláštní kniha a zajímavá. Určitě se k autorovi vrátím. Za mě ano.

Arev122
28.05.2019 4 z 5

Rada čtu příběhy s prolínáním času, ale tady mi současnost vůbec nesedla, ale příběh z minulosti se mi líbil.

kneslova
09.04.2019 4 z 5

Čte se to moc dobře

Nefer
06.01.2019 5 z 5

Nejlepší kniha co se mi dostala do rukou od tohoto autora. Nelze nic vytknout. Četla se sama.

minulé životy starověký Egypt

Karel Cubeca (p)
česká, 1960
2015  73%Kdo jsme
2015  58%Kawa 9
2009  71%A Bůh mlčel
2010  80%Ve spárech osudu
2019  85%Vyměřený čas

Kniha Ve stínu faraona je v