účetní účetní komentáře u knih

Ďábelské svádění Ďábelské svádění Susan Johnson

První kniha této autorky, trochu jsem byla překvapená, ale nakonec se mi líbila, Kit byl super ( opravdu Drahoušek jak píše Ewik, to sedí). Hodně erotiky, ale líbila se mi taková otevřenost mezi Kitem a Angelou, oba byli tak velmi zkušení, takže si užívali beze studu a nechyběla ani něha, která byla pro oba něčím novým.

12.07.2016 4 z 5

Půvabná Jade Půvabná Jade Sue Rich

Pěkná kniha, přesně jak se píše v předchozím komentáři, Morgan byl super chlap a Jade nám pokazila konec, od takového chlapa se neutíká. Ale stojí za přečtení.

12.07.2016 4 z 5

Pod australským sluncem Pod australským sluncem Candice Proctor

Nádherná kniha. Postava Patricka byla úžasná, krásný, drsný, tvrdě pracující, inteligentní, laskavý, milující chlap a otec, skvělý charakter. Amanda byla také skvělá. Nádherně vykreslená rodící se láska mezi Patrickem a Amandou, nádherný vztah otce a dětí. Krásné české slovo tatínek vyjadřovalo všechnu lásku a jistotu, kterou děti v tatínkovi měly. Kniha nebyla nikterak dramatická, děj plynul poklidně v krajině sužované suchem, krásně popisovaná příroda i pocity Patricka sledujícího umírat suchem svůj milovaný domov. Všem doporučuji přečíst, je to moje první kniha od této autorky, těším se na další. Škoda, že nabídka jejích knih s podobnou tématikou není větší. U této knihy je 5 hvězdiček málo, opět jedna z knih, po jejímž dočtení mám pocit, že něco krásného skončilo.

06.07.2016 5 z 5

Sny utkané sluncem Sny utkané sluncem D.J. Blackmore

Jejda, to bylo tedy opravdu velmi slabé.

28.06.2016 1 z 5

Vášeň Vášeň Nicole Jordan

Auroře trvalo alespoň dvě čtvrtiny knihy, než se probrala. Začátek a konec pěkný, prostředek se vlekl stále to samé dokola. Nick s ní měl svatou trpělivost, byl to sympaťák. Takže kdyby byl prostředek kratší, nebo se tam něco dělo, byla by to krásná kniha, jak se píše v předchozím komentáři.

28.06.2016 3 z 5

Hříšný vévoda Hříšný vévoda Adele Ashworth

Pěkná kniha, moje první od této autorky a zklamaná jsem nebyla, četlo se to moc dobře. Také mám další díly a těším se na ně. Pochvala i za přebal.

28.06.2016 5 z 5

Princezna pomsty Princezna pomsty Shannon Drake (p)

Krásná kniha, krásný příběh dvou silných osobností. Tři komentáře od děvčat pode mnou naprosto přesně knihu vykreslují. Moc pěkné čtení, kdo má rád témata ze starších dob, neměl by tuto knihu vynechat.

Utajený vévoda Utajený vévoda Jo Beverley

Krásná kniha, Thorn byl skvělý chlap, i Bella byla sympatická, jen ten konec useknutý na jednu stránku, poté co se po delší době zase sejdou. Ze začátku měla autorka pár stran ubrat a přidat je na konec.
Jinak tato kniha určitě moc stojí za přečtení. Ještě dodám, že kniha má i moc pěkný přebal, úplně si ty dva takto dovedu s obrázkem ztotožnit.

28.06.2016 5 z 5

Ve stínu noci Ve stínu noci Shannon Drake (p)

Pěkná kniha, čtivá, napínavý děj od začátku do konce, jen ten useknutý závěr se mi nelíbil. Ale rozhodně stojí za přečtení, téma dobré, napínavé.

28.06.2016 4 z 5

Vězeň mé touhy Vězeň mé touhy Johanna Lindsey

Začátek byl poněkud jiný, ale byla to moc pěkná kniha, bez hluchých míst, moc pěkně se to četlo.

24.06.2016 5 z 5

Síla osudu Síla osudu Catherine Coulter

Pěkná kniha, až na tu jednu scénu, to už bylo velmi přehnané, nejen proto, že jde o romantický žánr ( vzhledem k tomu, že už to tu padlo, tak snad nic neprozrazuji ). Kniha ale určitě stojí za přečtení. Mně se nakonec Anthony zalíbil, chlap na kterého se může žena stoprocentně spolehnout.

24.06.2016 4 z 5

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Úžasná, nádherná kniha, jedna z nejlepších v tomto žánru. Skvělá Lisa Kleypas jako vždy. ( Jen ten přebal je opravdu děsný )

Tajná láska Tajná láska Lisa Kleypas

Krásná, úžasná kniha, skvěle zpracovaný příběh obou sester.

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Nádherná knížka, jedna z nejhezčích. Alex i Lily jsou velmi sympatické postavy, Alex se správnou dávkou arogance, ale se srdcem na pravém místě, uměl dát najevo své city. Skvělý příběh bez hluchých míst. Opět prostě skvělá Lisa Kleypas. 5 hvězdiček je málo.

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Krásná, skvělá knížka, pěkný příběh, mělo to spád, bylo to vtipné. Jiskření mezi Simonem a Annabelle. Simon byl skvělý, jeho charakter autorka moc hezky trefila - silný, energický, se zdravou dávkou arogance, inteligence, mužnosti i něhy. Pěkné zapojení ostatních postav ze série do děje. Vše už je napsáno v komentářích ostatních děvčat, tak ani není už co dodat. Další skvělá kniha Lisy Kleypas, chtělo by to více hvězdiček.

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

Nádherná kniha, když jsem ji dočetla, měla jsem z toho depku, že už je konec. Hlavní postavy velmi sympatické, stejně jako ostatní z celé série. Souhlasím s tím, že Marcus Westcliff je úžasný, zcela právem a zaslouženě byl pilířem celé série Čekanky, jeho osobnost se autorce dokonale povedla. Lisa Kleypas je naprostá špička tohoto žánru. U ní většinou 5 hvězdiček nestačí.

Tajné touhy Tajné touhy Susan Lewis

Kniha se mi moc líbila, velmi napínavý závěr. Stojí za přečtení.

25.05.2016 5 z 5

Pirátova nevesta Pirátova nevesta Jane Feather

Všechny tři knihy této série jsou moc pěkné.

25.05.2016

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Krásná kniha, moc pěkně se četla, nebyla tam žádná hluchá místa, stále se něco dělo. Sympatičtí hlavní hrdinové a další postavy. Moje první kniha od této autorky, těším se na další.

02.05.2016 5 z 5

Nebezpečná přitažlivost Nebezpečná přitažlivost Rexanne Becnel