Pirátova nevesta

Láska je mocná čarodejka... Napriek tomu, že z trojlístka priateliek, ktoré si na prahu dospelosti sľúbili, že sa nikdy nevydajú, porušila po odvážnej Portii slovo i skromná Phoebe, zasnená Olivia Granvillová tvrdošijne dodržiava svoj sľub. To však ale netušila, ako veľmi na ňu zapôsobí stretnutie s urasteným kapitánom pirátov Anthonym Caxtonom, ktorého posádka ju našla doráňanú po páde z útesu. Keďže sivooký kapitán trojsťažňovej fregaty je nielen odvážny morský vlk, ale aj skúsený liečiteľ, čoskoro postaví Oliviu na nohy. A tak sa aj posledná z trojice rebelantiek, hĺbavá duša s nosom večne v knihách, ako šibnutím čarovného prútika premení na vášnivú milenku, ktorá sa rozhodne vziať svoj osud do vlastných rúk....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/35606/piratova-nevesta-35606.jpg 4.320

Nevěsty 3.

Vydáno, Wist

The Least Likely Bride, 2000

Kniha Pirátova nevesta

ariel platto
01.05.2018

Tato série měla vzestupnou tendenci a ukončila to kniha, která byla tak překrásně romantická...oba hrdinové naprosto ÚŽASNÍ. A konec žádné klišé, (ačkoliv mi v těchto knihách nevadí) docela mě překvapil. Myslím, že se dějem příběhu, spisovatelka inspirovala v knihách Francouzova zátoka a Hospoda Jamajka. Ale to není rozhodně na škodu :)

účetní
25.05.2016

Všechny tři knihy této série jsou moc pěkné.

Luccy78
10.09.2015

Po přečtení dvou dílů ze série "Nevěsty" jsem dlouho sháněla poslední třetí díl, ale nakonec se povedlo a já jsem ráda, že celá série má místo v mé knihovně. I poslední díl nezklamal, romantičkám, co mají rády šťastné konce, vřele doporučuji k přečtení..