Pirátova nevesta

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Láska je mocná čarodejka... Napriek tomu, že z trojlístka priateliek, ktoré si na prahu dospelosti sľúbili, že sa nikdy nevydajú, porušila po odvážnej Portii slovo i skromná Phoebe, zasnená Olivia Granvillová tvrdošijne dodržiava svoj sľub. To však ale netušila, ako veľmi na ňu zapôsobí stretnutie s urasteným kapitánom pirátov Anthonym Caxtonom, ktorého posádka ju našla doráňanú po páde z útesu. Keďže sivooký kapitán trojsťažňovej fregaty je nielen odvážny morský vlk, ale aj skúsený liečiteľ, čoskoro postaví Oliviu na nohy. A tak sa aj posledná z trojice rebelantiek, hĺbavá duša s nosom večne v knihách, ako šibnutím čarovného prútika premení na vášnivú milenku, ktorá sa rozhodne vziať svoj osud do vlastných rúk....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35606/piratova-nevesta-35606.jpg 4.322
Série

Nevěsty 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Wist
Orig. název

The Least Likely Bride, 2000

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Pirátova nevesta

Přidat komentář
ariel platto
01.05.2018

Tato série měla vzestupnou tendenci a ukončila to kniha, která byla tak překrásně romantická...oba hrdinové naprosto ÚŽASNÍ. A konec žádné klišé, (ačkoliv mi v těchto knihách nevadí) docela mě překvapil. Myslím, že se dějem příběhu, spisovatelka inspirovala v knihách Francouzova zátoka a Hospoda Jamajka. Ale to není rozhodně na škodu :)

účetní
25.05.2016

Všechny tři knihy této série jsou moc pěkné.


Luccy78
10.09.2015

Po přečtení dvou dílů ze série "Nevěsty" jsem dlouho sháněla poslední třetí díl, ale nakonec se povedlo a já jsem ráda, že celá série má místo v mé knihovně. I poslední díl nezklamal, romantičkám, co mají rády šťastné konce, vřele doporučuji k přečtení..

Doporučujeme

Kam jsi odešla
Kam jsi odešla
…protože jsi má
…protože jsi má
Plamen a květ
Plamen a květ
Plán
Plán