tynka65 tynka65 komentáře u knih

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

První díl jsem si zamilovala, a ještě dlouho po přečtení mi příběh zůstával v mysli, druhý díl je o dost slabší a chvilku po přečtení se mi z hlavy vytratil...

03.07.2019 3 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Stále hodně čtivé, ale nějak to pro mě trochu ztratilo kouzlo když se Ella s Reedem dali dohromady. A Reed jako klaďas mě tolik nebaví. Uvidím co přinese další díl :)

01.07.2019 4 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Já po prectených hodnoceních tady čekala prostě mnohem víc. Nápad pěkný, příběh taky, ale něco mi v knížce prostě chybělo.

26.06.2019 3 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Díky rezervaci v knihovně jsem tenhle vánoční příběh četla teď v červnu. Takže vánoční atmosféra se mě moc nedotkla. Ale jinak je příběh hezký a milý. Nic velkého, ale nečekejte je to takový lehký příběh na jeden večer. :)

08.06.2019 3 z 5

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Pro mě bylo léto slabší než podzim. Určitě nejsem cílová skupina, ale knížka se mi četla dobře. Postavy jsou milé a sympatické, ale něco mi tam chybělo.

15.05.2019 3 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

J.Lynn mě ještě s žádnou knihou nezklamala. Ale Avery a Cama mám stejně ze všech nejraději a nejčastěji se k nim vracím. Myslím, že tenhle díl mi jednou přečíst stačilo ;)

31.12.2018 4 z 5

Isla a šťastné konce Isla a šťastné konce Stephanie Perkins

Anna u mne po přečtení zůstává stále na prvním místě, ale Isla ji opravdu šlape na paty. ???? Možná je to tím že Annu jsem četla už snad 5x. Islu zatím jen jednou, ale vím že to nebylo naposledy ...

18.12.2018 5 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

O proti prvnímu dílu strašně slabé!

14.02.2018 2 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Jsem nevyléčitelný romantik, ale tohle bylo prostě moc! Ještě jsem to dočetla v 8.měsíci těhotenství a tak jak popisuje autorka to opravdu nevypadá :D . Měla zůstat jen u prvního dílu a nebo alespoň 2. a 3. zkrátit natolik, že stačil díl jediný.

14.02.2018 1 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Tak tohle stojí za to si přečíst!! Tahle knížka mě nenechala vyspat ;)

12.07.2017 4 z 5

První láska První láska James Patterson

Hezké, milé, dojemné ale ne tak dobré jako Hvězdy :)

25.11.2016 3 z 5

Běsnící světlo Běsnící světlo Estelle Laure

Pro mne průměrná romanťárna se špetkou tragična. Četla jsem už lepší, ale zase na druhou stranu žádná katastrofa to není. :)

25.07.2016 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Chtěla jsem dát 3 hvězdičky, ale za ten přeslazený konec jen 2.

15.11.2015 2 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Má nejoblíbenější povinná školní četba ;)

15.11.2015 5 z 5

Co je nového, kotě? Co je nového, kotě? Alexandra Potter

Potter mám prostě ráda ;) ještě se mi nestalo, že by mě v nějaké knížce zklamala. Bereme-li jí jako oddechové čtení, protože jinak se ani brát nedá tak nás snad ani zklamat nemůže. :) Dávám 4 hvězdičky, protože mi v této knížce chyběl magický prvek. A hodně mi připomínala Není přání jako přání.

09.09.2015 4 z 5

Zbožňuju New York Zbožňuju New York Lindsey Kelk

Pro mě takový průměr, místy docela vtipné a místy strašně přehnané. Nad čtením dalších dílů se budu rozmýšlet. :)

29.08.2015 3 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Ten příběh nebyl špatný, ale tak strašně podobný Fifty shades. :) A mě se to líbilo méně než ty odstíny ;) ale jste-li romantická duše, která prahne po troše pohádky tak s chutí do toho ;) jste-li odpůrkyní Christiana Greye ani tuto knihu do ruky neberte, protože ta podobnost je opravdu obrovská ;) .

18.08.2015 3 z 5

Nikdy neříkej navždy Nikdy neříkej navždy Ali Cronin

Bylo to takové obyčejné, odpočinkové čtení, když nechcete nic řešit a nad ničím přemýšlet a chcete si jen lehnout na deku a v klidu číst. ;) A konec mě teda nepotěšil fandila jsem Olliemu. ;)

14.08.2015 2 z 5

Zmrzlinové sedmé nebe Zmrzlinové sedmé nebe Abby Clements

Příjemné letní počtení u kterého máte opravdu chuť si zamlsat ;)

11.08.2015 3 z 5

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Ještě se mi nestalo aby mě Potter zklamala ;). Lásce na stopě je úžasná oddechová knížka plná barev a vůně Indie a v neposlední řadě jak jsme u Potter zvyklí i lásky :)

18.04.2015 5 z 5