Běsnící světlo

DO KRAJNOSTI VYČERPANÁ. Lucille dovedou potrápit hluboké duševní zmatky, až neví kudy kam. Její rodiče selhali a ona se ze dne na den ocitla bez pomoci sama s malou sestrou. Musí čelit zraňujícím aspektům lidské existence, zvlášť když si dala slovo, že malou Wren udrží ve své péči. Není to nejlepší doba pro osudovou lásku a ještě k tomu má Digby svoji dívku, Lucille ale ví s naprostou jistotou, že jestli nic nepodnikne, ztratí kus svojí duše a bude navždycky litovat. NACHÁZÍ SVOJE SILNÉ STRÁNKY V bitvě o znovunabytí vnitřní vyrovnanosti selhává znovu a znovu. Je absolutně vyčerpaná a víc už nemůže unést… pak si ale uvědomí, že kupodivu právě komplikovaná láska plná rozporů jí pomáhá, aby ve svém nitru odkryla nové dimenze a objevila svoje silné stránky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295644/besnici-svetlo-uGX-295644.jpg 3.692
Romány, Dívčí romány
Vydáno, Leda

This Raging Light, 2015

Kniha Běsnící světlo

Elulilinka1

Dobrá oddechovka, jsem moc ráda že jsem si ji přečetla a přinutila mě popřemýšlět i nad hodnotami života a toho, o čem si myslím že je to samozřejmost. Začala jsem si tak více vážit rodiny, dobrých přátel a vlastně všeho okolo. Děkuji

PhoebePollard

Jednoduchá, přímá oddechovka, u které se člověk nemusí moc zamýšlet. To je ve výsledku trochu škoda, protože autorka mohla původní myšlenku více rozvinout. Hlavní hrdinka mi byla trochu nesympatická, vlatsně ani nevím proč, ale vzato kolem a kolem to bylo fajn.

Gallaxy
27.07.2019

Krásná oddechová kniha, která má hlubokou myšlenku. Škoda jen, že ji autorka více nerozvedla...

Kamchaa
03.05.2019

Hezký románek s osudem dvou sestřiček. S realitou toho nemá moc společného, ale jako oddechovka proč ne :-)

helenkan
02.05.2019

Chudák Lucille,mít najednou v životě takovýhle zmatek a starosti. Jednání její matky fakt nechápu. Zmizet,nechat je bez prostředků a starejte se sami. Naštěstí to holky zvládly a s pomocí sousedů ,,andělů" to šlo ještě líp. Pěkné čtení.

Gabriela456
13.01.2019

Moc hezká knížka. Škoda, že není druhý díl.

Jindřich osmý
22.11.2018

Moc hezky se četlo.

anibeni
09.09.2018

Dobrá oddychovka žánru YA. Ale četla jsem přece jen lepší YA knihy, proto pouze 3 hvězdičky.

Všechno, úplně všechno
Všechno, úplně všechno