tulakJack tulakJack komentáře u knih

Guns N' Roses - Příběh nejslavnějšího turné Guns N' Roses - Příběh nejslavnějšího turné Jan Kadeřábek

Skvělé. Přečetl jsem do dvou dnů. Doplnil jsem si spousty mezer ve vědomostech o této skvělé kapele, jejíž fanouškem už jsem více než 20 let.

30.12.2016 5 z 5

Katedrála moře Katedrála moře Ildefonso Falcones

moc dobra kniha

17.04.2015 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

kvalita jejich knih se stale stupnuje. uz se tesim na dalsi
ps: po shlednuti filmu, bych knihu jeste vice vyzdvihnul. tim nechci vubec rict, ze by film byl spatny- spis naopak

19.03.2015 5 z 5

Ohnivá kaskáda Ohnivá kaskáda Terry Goodkind

Tak Terry Goodkind opět nezklamal. Kontextem (a nejen tím ...) díla řekl bych tak trochu krok zpátky, ale rozhodně ku prospěchu věci.

07.10.2014 5 z 5

Hvězdná hodina vrahů Hvězdná hodina vrahů Pavel Kohout

Zajímavá kniha od které se šlo jen ztěžka odtrhnout. Také velmi dobře zpracovaná co se grafické stránky týče.

30.09.2014 5 z 5

Odplata Odplata Anders Roslund

Nebylo to úplně špatné. Rozhodně zajímavé téma - byť vážné, jen mi to nějak přišlo celé "přitažené za vlasy".

16.09.2014 4 z 5

Hurá, ještě žijeme Hurá, ještě žijeme Johannes Mario Simmel

Další jedna z nejlepších nejen od tohoto autora. Dlouho jsem se také u žádné takhle nepobavil. Vřele doporučuji. Nemá chybu.

20.08.2014 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Výborná kniha, sice už někde od třetiny jsem tušil o jakého pachatele jde (možná to byl i autorův úmysl), ale i tak výborná detektivka.

12.07.2014 5 z 5

Mé syny zničil heroin Mé syny zničil heroin Elizabeth Burton-Phillips

Hodně dobrá kniha. Silný příběh. Vřele doporučuji.

03.07.2014 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Nebudu tuto knihu ani hodnotit. Tak tak jsem dočetl 300 stran a dál už to fakt nešlo (a to jsem to zkoušel 2x). Mám rád fantasy (Meč pravdy, Belgariad, Tamuli aj.), ale tohle fakt ne. Ani vl. tím pádem moc nechápu úspěšnost téhle knihy.

22.05.2014

Divím se, že jsem tak veselý Divím se, že jsem tak veselý Johannes Mario Simmel

Jakákoliv kniha tohoto autora je u mne zarukou kvality. Tahle je také dobrá, nicméně jsou lepší.

14.05.2014 4 z 5

Poslední vůle Poslední vůle John Grisham

Né zcela tradiční příběh (když vezmu v potaz dalších asi 5 knih co jsem od něj četl ), o to však zajímavý a opět skvělě podaný.

07.05.2014 4 z 5

Kroky ke slunci Kroky ke slunci Corban Addison

Mně se kniha líbila. Chytlavý příběh podaný chytlavým způsobem. Určitě si od autorova zase rád něco přečtu.

07.05.2014 4 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

Zatím první kniha takovéhoto žánru, co se ke mě dostala a moc dobré čtení. Když jsem někde četl, že to má co do činění s upíry, čekal jsem něco jiného, o to překvapující bylo jakým způsobem autor podal upírsko apokalyptickou vizi našeho světa.

07.05.2014 5 z 5

Poloviční bratr Poloviční bratr Lars Saabye Christensen

Tak tahle kniha mi opravdu nesedla. Těžkopádně jsem se dobral do poloviny a vzdávám to. Ani styl ani příběh mi nic neříká.

04.05.2014

Limit Limit Frank Schätzing

Moc dobra kniha, doporucuji.

03.04.2014 5 z 5

Box 21 Box 21 Anders Roslund

Chytlavy styl, temna atmosfera a varujici tema. Konec sice predvidatelny (Lena), ale jinak moc dobra kniha

24.01.2014 5 z 5

jedna z nej knih co jsem četl

15.01.2014 5 z 5

Nemusí být vždycky kaviár Nemusí být vždycky kaviár Johannes Mario Simmel

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četl.

01.05.2013 5 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

První a nejspíš i poslední kniha co jsem od tohoto autora četl.

01.05.2013 1 z 5