trynitrix trynitrix komentáře u knih

Mrazivé kousnutí Mrazivé kousnutí Chloe Neill

Tato kniha byla první kterou jsem četla jako klasickou knihu, předtím ty díly jako e-knihu a už jen formát a malé písmenka mě ze začátku iritovaly ale příběh za to nemohl :-D Ten byl super božská Merit se zas předvedla, debil Ethan, nevím no jsem si na něj nějak zasedla jaký to je idiot a pokající Mallory a strašně mě překvapil Seth Tate ;-) jen mi vadilo, že tam bylo málo o Jonahovi a nafoukaný Morgan udělal dobrý skutek to je co říct :-D Tak už se těším na další díl, jestli ještě letos vyjde.

08.07.2016 4 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Knihy od Tucker se stašně rychle čtou opět pohodový příběh o Benovi.

16.06.2016 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Čtenářská výzva 2016: 20.Kniha od autora mladšího 30 let

Taková rychlovka, oddechovka ;-)
Bliss studentka na vysoké (herectví) takže příjemné prostředí příběh i postavy.
Velká zamilovanost sama o sobě, plno vtipně trapných situací jak jinak :-D
Zvraty přátelství - láska

30.04.2016 4 z 5

Na ostří špičáku Na ostří špičáku Chloe Neill

Dala jsem si pauzu po třech dílech a když jsem se opět vrátila k Merit tak jsem se docela těšila ale byla jsem zklamaná trochu jsem se nudila bylo to zamotaný a přitom jednoduchý dala bych 3* ale za nečekaný konec jsem musel dát o * navíc protže jsem nechápala ,a co teď . ..? Bude to ještě zajímavé.

28.04.2016 4 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Čtenářská výzva 2016: 2. Kniha poprvé vydaná v roce 2016

Pěkný závěr asi tak jak má být :-) Hlavě příběh je klasika o Roštěnce a Nabiječi ale objeví se tu všechny postavy z ostatních knih dokonce padne zmínka o Zrzce a Jackovi :-) Takže parádní zakončení se všemi pozlátky a můžeme se těšit na nějakou novou serii. ;-)

15.04.2016 4 z 5

Kousnutí páteční noci Kousnutí páteční noci Chloe Neill

Tak opět další upíři problém vyřešený :-D I když tady v tom díle hodně bylo "dusno" tak nějak mezi všemi bylo to jen tak tak :-D jen mi bylo líto Morgana i když mi tam trošku něco na něm nesedí že by on nebo někdo z Navarrijskýho domu nebyl Celiinim spojencem? Mno necháme se překvapit v dalším díle. A Ethan ten si nakládačku zasloužil :-D škoda že neměl po ní žádný následky :-D Merit fandím :-D

28.03.2016 4 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

A opět můj oblíbený žánr a i překvapivě pěkný příběh.
Merit je fajne dokonce mě bavil i Jeff , Mallory a Catcher pár jak pro sebe stvořený :-D Ethant co o něm nooo mno ještě si počkám co se z něj vyklube :-D Morgan to bude taky kapitola sama o sobě :-) Tak nějak jsem si je oblíbila všechny :-)
Normálně jsem si úplně vzpoměla na serii Mercedes Thompson a její svět a mile mě to překvapilo být opět v tom světě nadpřirozena jen místo kožeměnce s upírama tuto serii mam taky ráda a i doporučím.

24.03.2016 4 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Tak toto bylo rychlé oddychové odpolední čtení hned jak jsem se začetla tak jsem dostala chuť na latté :-D Zajímavý příběh ohledně seznamování v kavárně, kniha se mi líbila :-)

21.03.2016 4 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Čtenářská výzva 2016: 8. Kniha, která má více než 400 stran

Moc pěkná a mohu doporučit krásně se mi četla a i docela rychle pořád mě to nutilo pokračovat.

04.03.2016 5 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Čtenářská výzva 2016: 15. Kniha s číslem v názvu

Kniha a příběh vás nadchne, chytí a nepustí, byla jsem zvědavá jak to vše dopadne tak jsem četla a četla :-D Vřele doporučuji ;-)

Knihu jsem začala číst opět na doporučení recenze od Aracely ;-) Děkuji

30.01.2016 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Čtenářská výzva 2016: 11. Kniha od českého autora

Kniha byla vtipná zábavná ale krátká škoda ten konec byl pak moc rychlý ale na odpočinkové čtení doporučuji. :-)
Knihu jsem začala číst na doporučení recenze od Aracely ;-)

28.01.2016 4 z 5

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Evie Hunter (p)

Mno takovej průměr, nenadchne ani neurazí, ale pořad mi tam něco chybělo a nevím co, sem tam mi něco nesedělo nebo chvílema děj byl přehnaný ale jako odpočinkové čtení to bylo fajne druhý díl Rozkoše léta byl lepší ;-)

06.09.2015 3 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Konečně dočetla, tak toto mě hodně zklamalo :-/ Ty dva snad nemá cenu ani komentovat :-D

08.08.2015 2 z 5

Úkryt Úkryt Lisa Jane Smith

Tak teď se to začíná pěkně zamotávat a pořádně když už si myslíte že to bude oki tak se něco stane :-D jak předtím jsem si oblíbila Violet tak teď vedla na plný čáře Cora tady mě Violet hodně zklamala škoda no tak uvídíme v dalším díle jestli Stefan dokáže zachránit Damona :-)

23.07.2015 4 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Kniha super trochu relaxu při čtení, se seznamovací agenturou dobrý nápad Kate mi byla sympatická i když trochu naivní :-D a Slade (bože to jeho jméno hrůza :-D ) byl taky fajne uměl dobře provokovat. Trochu tajemna s dotykem a malá vsuvka z předchozí série .Plno hvězdiček dávám knize hlavně za Roberta jelikož jeho příběh byl podle pravdy a koukla jsem i na FB jeho profil krásný psík ( Rockin' Robert )

20.07.2015 5 z 5

Prokletí Prokletí Lisa Jane Smith

Nebyla jsem tak nadšená jako u předchozích ten masakr byl moc jako :-/ ale opět zajímavé pokračování mam ráda Lexi :-) Jen by mě zajímalo kdo a co to bylo ten Lucius :-D Mno necháme se překvapit a jde se na další.

11.07.2015 4 z 5

Chuť krve Chuť krve Lisa Jane Smith

Zajímavé pokračování historie Stefana a Damona docela mě to začíná i bavit vědět jejich před příběh :-)

03.07.2015 4 z 5

Zrození Zrození Lisa Jane Smith

Mno měla jsem strach jak moc se to bude podobat flashbacků z filmů a byla jsem spokojená trochu jsem si osvěžila Stefanovu a Damonovu historii jejich začátky, kniha se mi líbila :-) takže budu číst dál :-)

01.07.2015 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Pokračování pro mě bylo slabší hlavně ze začátku jsem se nemohla nějak začíst ale pak už to tak nějak šlo ale že by to bylo terno :-D

08.01.2015 3 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Pokračování s dalším super příběhem plné dobrodružství :-) šupky na trojku :-D

16.11.2014 4 z 5