Úkryt

Úkryt https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144384/bmid_upiri-deniky-stefanovy-deniky-ukryt-Jep-144384.jpg 4 137 23

V Londýne sa šíria správy o surových vraždách mladých dievčat. Podozrenie polície padá na Damona, pretože jeho udanie je súčasťou pomsty starého upíra Samuela, skutočného vraha. Ide o trest za smrť upírky Katherine, dávnej lásky oboch bratov Salvatoreovcov. Damon a Stefan stoja pred silou a krutosťou, akú dosiaľ nepoznali. Žiaden úkryt už pre nich nie je bezpečný... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (SK)

The Asylum , 2012

drakamena
19.05.2023 3 z 5

Tak tato knížka mě zatím z celé série bavila nejvíc. Líbilo se mi, že Stefan a Damon spolupracovali - tedy aspoň chvíli. Škoda, že konec byl tak uspěchaný a závěrečná bitva dost zmateně popsaná. Nějak jsem nepochopila, kdo vlastně střelil Henryho nebo odkud se tam najednou vzaly Cora a Violet.

petrzel
01.10.2020 5 z 5

Skvělí příběh.

postrach
07.08.2019 5 z 5

Kniha je dobre napsana,zabavna....Rozhodne doporucuji.

Bacík
21.01.2019 5 z 5

Nenáročné a zábavné čtení. Těším se na další série románu od L.J. Smith.

marta14
12.05.2018 4 z 5

Předposlední díl... To snad bude poprvé, co dočtu tak dlouhou sérii :). Ze začátku mě to moc nebavilo, jsem si dokonce i říkala, že to ani nedočtu. Ale od takové deváté kapitoly mě to chytlo zase tak, jako dřív. Konec knihy jsem úplně hltala. Doporučuj, ale dávám čtyři hvězdičky. Předchozí knihy jsou podle mě lepší.

Hoshi
25.02.2018 5 z 5

Předposlední díl Stefanových deníků se pěkně zamotal, ačkoliv se mi příběh zdá velmi natahovaný, doufám, že poslední díl bude o něco málo lepší než tento. Cora je velmi příjemná a přeji jí, aby byla šťastná. A teď hurá na poslední díl - snad se tam vše rozuzlí.

BadBlood
13.09.2015 5 z 5

Samuel je z Stefanových Deníků nejoblíbenější postava společně s Katherine ale Katherine tam byla jen jednou takže to vyhrává Samuel jinak to je skvělý rozparovač. :D

trynitrix
23.07.2015 4 z 5

Tak teď se to začíná pěkně zamotávat a pořádně když už si myslíte že to bude oki tak se něco stane :-D jak předtím jsem si oblíbila Violet tak teď vedla na plný čáře Cora tady mě Violet hodně zklamala škoda no tak uvídíme v dalším díle jestli Stefan dokáže zachránit Damona :-)

Eleanor-ka
26.06.2015 4 z 5

Tak jo, 5. díl SD se mi zdál poněkud "odfláknutý", šlo vidět, jak se na něm Smithová snaží "vylámat zuby", ale prostě kvalita trochu upadla. Přesto... já to prostě žeru, Stefanovy deníky jsem si zcela oblíbila, kdežto ty Upíří z pohledu Eleny bych asi nestrávila. Smith je opravdu skvělá spisovatelka a i když do SD nedala úplně všechno, pořád je to opravdu skvělá série a já to prostě miluju. Těším se tedy už na opravdu poslední díl a adios. :)

barbora5507
01.04.2015 2 z 5

Stefan v Londýně... Samuel mi už začal opravdu lézt na nervy. Vraždy by nemusely být popsány až tak dopodrobna...občas se mi u nich zvedal žaludek :D Za konec, který se mi vůbec nelíbil bohužel jen **

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Kdo miluje upíří deníky, musí si přečíst i Stefanovi deníky, zde je vyobrazená minulost bratrů Salvatorů... vždy se těším na další díl
Četla jsem všechny její knihy, mám je moc ráda.

15.07.2014 2 z 5

Tato serie je pořád dokola. Stefan se snaží být lidský a pomáhat lidem a Damon je ta krvežíznivá stvůra.

Jahoda197
19.04.2014 3 z 5

Už mě začíná nudit, jak vždycky najdou nového záporáka...

hradilovi.mk
16.12.2013 5 z 5

Jniha se mi líbyla

TessDragon
09.11.2013 3 z 5

Úkryt se mi ze série Stefanových deníků líbil prozatím nejméně. Děj mi připadal zbytečně natahovaný a rozvláčný. A ta samá pointa bude pokračovat i v dalším díle. No uvidíme, jak se to v posledním díle ''vyvrbí''.

Dandulka
02.04.2013 5 z 5

Jak to bude dál se Stefanem, Damonem a dalšími, to by mě fakt zajímalo! Nemůžu se dočkat dalšího dílu!

JajaAP
02.04.2013 2 z 5

S každou další knihou z téhle série mi přijde,ze to nebyl zas tak dobrý nápad je číst. Doufala jsem v konec a místo toho se děj nehne z místa. V téhle knize se nedostanete ani ke konci z minulého dílů. A celý to konci asi 20 let po jejich proměně. Takže touhle rychlostí,kolik knih nás ještě čeká, než se dostaneme na konec?

Lira
23.03.2013 3 z 5

Připadala mi ze začátku trochu špatná, ale to dělala už celá série knih. Připadá mi, že se to každou knihou horší a připadá mi to nudnější.

upíři

Lisa Jane Smith