Úkryt

V Londýne sa šíria správy o surových vraždách mladých dievčat. Podozrenie polície padá na Damona, pretože jeho udanie je súčasťou pomsty starého upíra Samuela, skutočného vraha. Ide o trest za smrť upírky Katherine, dávnej lásky oboch bratov Salvatoreovcov. Damon a Stefan stoja pred silou a krutosťou, akú dosiaľ nepoznali. Žiaden úkryt už pre nich nie je bezpečný…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144384/upiri-deniky-stefanovy-deniky-ukryt-Jep-144384.jpg 3.9120

Kniha Úkryt

petrzel
01.10.2020

Skvělí příběh.

postrach
07.08.2019

Kniha je dobre napsana,zabavna....Rozhodne doporucuji.

Bacík
21.01.2019

Nenáročné a zábavné čtení. Těším se na další série románu od L.J. Smith.

marta14
12.05.2018

Předposlední díl... To snad bude poprvé, co dočtu tak dlouhou sérii :). Ze začátku mě to moc nebavilo, jsem si dokonce i říkala, že to ani nedočtu. Ale od takové deváté kapitoly mě to chytlo zase tak, jako dřív. Konec knihy jsem úplně hltala. Doporučuj, ale dávám čtyři hvězdičky. Předchozí knihy jsou podle mě lepší.

Hoshi
25.02.2018

Předposlední díl Stefanových deníků se pěkně zamotal, ačkoliv se mi příběh zdá velmi natahovaný, doufám, že poslední díl bude o něco málo lepší než tento. Cora je velmi příjemná a přeji jí, aby byla šťastná. A teď hurá na poslední díl - snad se tam vše rozuzlí.

BadBlood
13.09.2015

Samuel je z Stefanových Deníků nejoblíbenější postava společně s Katherine ale Katherine tam byla jen jednou takže to vyhrává Samuel jinak to je skvělý rozparovač. :D

trynitrix
23.07.2015

Tak teď se to začíná pěkně zamotávat a pořádně když už si myslíte že to bude oki tak se něco stane :-D jak předtím jsem si oblíbila Violet tak teď vedla na plný čáře Cora tady mě Violet hodně zklamala škoda no tak uvídíme v dalším díle jestli Stefan dokáže zachránit Damona :-)

Eleanor-ka
26.06.2015

Tak jo, 5. díl SD se mi zdál poněkud "odfláknutý", šlo vidět, jak se na něm Smithová snaží "vylámat zuby", ale prostě kvalita trochu upadla. Přesto... já to prostě žeru, Stefanovy deníky jsem si zcela oblíbila, kdežto ty Upíří z pohledu Eleny bych asi nestrávila. Smith je opravdu skvělá spisovatelka a i když do SD nedala úplně všechno, pořád je to opravdu skvělá série a já to prostě miluju. Těším se tedy už na opravdu poslední díl a adios. :)