topferka topferka komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hana mi navždy zůstane v srdci! Víc asi není co napsat!

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha je úchvatná, rozhodně stojí za přečtení! Je psaná jednoduše, takže se velmi dobře čte a člověk se od ní nemůže odtrhnout! Potřebuje číst dál a dál.....
Fakt, že jde o autentický příběh , knize dodává tu opravdovost!
Hanu jsem četla také a každá z nich má to SVÉ!!!!

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha má poutavý příběh, jako ostatně každá kniha od této autorky, jen jsem odebrala jednu hvězdičku za konec, který by si zasloužil o stránku víc! Něco mi tam chybělo, tak krásný příběh by zasloužil rozvynutější konec!

20.09.2019 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Super čtení, kniha má ducha, jako všechny knihy od této autorky. Pobaví, nadchne, čte se jedním dechem a příběhy lidí, které se rozehrávají v průběhu děje jsou poutavé!

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Ale joo, oddychovka! Žádná velká hloubka, ale pobaví! Na dovolenou ideál....
Ale po další knize od tohoto autora jsem zatím nesáhla, nemám velká očekávání.

20.09.2019 3 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Moc hezká, čtivá kniha. Moje první čtení od této autorky a vůbec me nezklamala!!!! Těším se na další!

Vážka Vážka Michel Bussi

Kniha byla bezvadná, čtivá, napínavá. Rozuzlení příběhu neočekávané! Doporučuji!

20.09.2019 5 z 5

Fajn oddechovka! Doporučuji číst pro odfrknutí po náročnější knize!

20.09.2019 3 z 5

Alláhovy děti Alláhovy děti Robert Poch

Hloubka příběhů mě nezaujala!

20.09.2019 odpad!

Povídky toaletní Povídky toaletní Oliver Burian

Kniha mě pobavila, řada povídek mě nadchla, některé horší ,ale to tak u povídek bývá!

20.09.2019 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Ja se na knihu moc těšila, bohužel zklamání. Neurazí, nenadchne.....! Knihu jsem dočetla, ale další díl rozhodně nepotřebuji mít.

20.09.2019 1 z 5