Tialexa Tialexa komentáře u knih

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Kniha se mi míč líbila. Za necelý týden jsem ji měla přečtenou. Rozhodně doporučuji.

06.03.2021 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Kniha se mi moc líbila. Za tři dny jsem ji měla přečtenou. Doporučuji.

04.03.2021 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Podle mě skvělej díl. Líbil se mi moc.

02.03.2021 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Třetí díl byl skvělý. Bylo fajn zjistit celou pravdu o Clary a Jacovi. Opravdu skvělá kniha. Doporučuji.

28.02.2021 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Viděla jsem film, ale byla jsem zvědavá na knihu. A opravdu mě překvapila. Nemohla jsem přestat číst. Knihu jsem si zamilovala hned po prvních pár stránkách. Doporučuji všech milovníkům fantasy příběhů.

28.02.2021

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Skvělá kniha. Začetla jsem se do ní a za dva dny jsem ji měla přečtenou. Doporučuji!!!

25.02.2021 5 z 5

Dcera nebes Dcera nebes Kristýna Pacovská

Kniha se mi moc líbila. Dočetla jsem ji hrozně rychle. Netrvalo mi to ani celej den. Doporučuji. Nejvíce se mi líbila hlavní hrdinka Riley. U knihy se nešlo nesmát. Už se těší na pokračování.

09.02.2021 5 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

I třetí díl série umí vtáhnout do děje. Líbí se mi na ní snad všechno. Nemám na ní nic co vytknout. Dopouručuji.

29.01.2021 5 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Já jsem si tuhle knížku oblíbila po pár stránkách. Doporučuji. Druhý díl série je super stejně jako tan první díl.

29.01.2021 5 z 5

Kráska a zvíře – Román podle filmu Kráska a zvíře – Román podle filmu Elizabeth Rudnick

Přestože je to klasika mám ji mezi nejoblíbenějšími knihami.

Sen noci svatojánské Sen noci svatojánské William Shakespeare

Tato kniha se mi zalíbila už v sedmé třídě základní školy. Doporučuji

Bára krotí rodinu Bára krotí rodinu Milena Durková

Dobře se mi četla. Doporučuji.

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Ve škole jsme se naspamět učili Polednici. Je to nejlepší balada z Kytice.

25.01.2021

Všechny knihy jsem přečetla a musím říct že to byla pecka. Miluju Harryho Pottera. Je to super série knih.

Poselství deště Poselství deště Tanya Stewner

Podle mě jsem se u tohohle dílu zasmála asi nejvíce. Je super že jsou v celé sérii zmíněny ekologické problémy. Alespon několik málo lidí si uvědomí že to co se děje všude kolem nás je problémem. Doporučuji.

Síla přílivu Síla přílivu Tanya Stewner

I čtvrtá kniha série je psaná stejně - to je na tom to nejlepší. Místo abych četla literaturu pro starší baví mě se pokaždé k této sérii knih vracet. I po tom co jsem ji přečetla celou asi 10x.

Tajemství oceánů Tajemství oceánů Tanya Stewner

I třetí díl série se mi líbil. Musím ji doporučit všem které baví číst fantasy.

Barevné vody Barevné vody Tanya Stewner

Druhý díl je také skvělý musí být úžasné plavit se po moři bez dospělých se svými vstevníky.

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Tahle knížka mě vtáhla do děje. Stačily mi dva dny na přečtení. Doporučuji ji všem které baví číst fantasy .

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Tato kniha umí vtáhnout do děje. Hlavní hrdinky si jsou úplným opakem. Je skvělé vidět v dnešní době nápady spisovatelů, které jsou úžasné.

24.01.2021 5 z 5