ThrillerLove ThrillerLove komentáře u knih

Padělatelé Padělatelé Bradford Morrow

Tato kniha se mi hodnotí vážně těžko na první dojem po dočtení, to ale jinak nevidím. Nicméně je to přesně ta kniha, u které se vám vyplatí hodnotit déle a líp. Prostě si ji uležet v hlavě. Ale bylo to velmi zajímavé. Ale za mě takové slabší

07.04.2022 3 z 5

Takový normální den Takový normální den Will Carver

Do čtení jsem šla s tím, že je to kniha ze série a další nejsou dostupné. Docela škoda, bych řekla. Protože tam něco chybí. Ale do toho jsem s tím šla.

Ale jako wow tohle jsem nečekala. Je to skoro jako návod na to, jak založit sektu .

Velmi zajímavá kniha a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Konec mě velmi překvapil

07.04.2022 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

První kniha od autorky, kterou jsem četla.

Začátek takový zdlouhavý, ale na to, že nemám ráda horrory a romány a tahle kniha je obojí tak to bylo fajn čtení.
Romantika v knize fakt skvělá. Takže mi téměř nepřišlo, čtu horror. Jo místy jsem se bála, ale jsem strašpytel obecně. Hlavně když to čtěte večer a pak jděte po tmě domů .

Opět je to kniha ze série a tak i u této série věřím, že další díly se mi budou líbit více. Konec knihy velmi zajímavý.

05.01.2022 4 z 5

Psychohry Psychohry Leona Deakin

Kniha se mi dobře četla. Velmi zajímavé, i když vám tak nějak dojde hnedka kdo za tím vším stojí. Občas mi to prešlo trochu chaotické. Nicméně, jsem zvědavá na další díly. Doufám tedy, že budou lepší, protože tohle je všechno určitě teprve jen začátek. Určitě kniha k zamyšlení.

05.01.2022 4 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Jedním slovem wow. Úplně mi kniha vyrazila dech. Máte dojem, jako by byl Eddie s vámi a vyprávěl svůj příběh přímo vám. Né jednou mi ukápla slza. Naprosto vás to pohltí. Je to krátký příběh, velice smutný, sice mi tam trochu něco chybělo, ale Po dočtení vám to téměř nebude vadit, protože je to velmi silné.

04.01.2022 5 z 5

Eutanázie: definice, historie, legislativa, etika Eutanázie: definice, historie, legislativa, etika Marek Vácha

Toto bylo vážně hodně zajímavé. Je super, že je to určené i pro laiky. Nebude to rozhodně poslední kniha - učebnice na téma zdravotnictví, kterou jsem přečetla.

Velmi mě překvapily zmíněné "příběhy" lidí

04.01.2022 5 z 5

Trans Trans Adam Southward

Kniha je velmi zajímavá. Nedá se říct,že je to horší nebo lepší kniha s porovnáním s PACIENTEM jsou na téměř na stejné úrovni nicméně na rozdíl od "horroru" je to thriller a tím pádem je kniha o krapet lepší.
Rozhodně neuškodí přečíst si obě knihy. Každá má něco do sebe.

Nejvíce se mi líbily části ze sirotčince.

Nemám ráda podobné knihy. Když jsem se dozvěděla, že podobná kniha existuje říkala sem si, že si ji asi neprečtu. Vůbec mi to nedošlo, že ji držím v ruce, když jsem četla anotaci. I když začátek je téměř podobný a přemýšlela jsem jestli mám číst dál. Ale rozhodně přečtení této knihy nebyla chyba. Protože při dalších kapitolách se mi kniha víc a víc zamlouvala

25.12.2021 4 z 5

Novičok nebo kulka: Jak umírají Putinovi kritici Novičok nebo kulka: Jak umírají Putinovi kritici Ondřej Kundra

Kniha velmi zajímavá. I když občas jsem se v tom ztrácela už pak, nicméně jsem se dozvěděla hodně zajímavých věcí a určitě doporučuji přečíst

Ani muk Ani muk David Jackson

Tohle teda bylo mega dobrý.

Kniha se četla úplně sama a konec bych takový nečekala.
Škoda, že u nás nevyšly předchozí díly. Ale nijak extra mi to nevadilo (příběh mě úplně pohltil), i když tam je občas něco, co bychom se z nich dozvedeli

25.12.2021 5 z 5

Karanténa Karanténa Peter May

V jednom momentě v knize jsem si myslela, že se pozvaracím. Něco bylo fakt hodně čtivé něco "méně". Takový lepší průměr.

Nevěřte tomu Nevěřte tomu Charlie Donlea

Tohle byla první kniha, který u mě vyvolala úplný wow efekt tento rok co se thrilleru týče. Velmi uvěřitelné. Máte dojem, že je to skutečný příběh. No, ale opak je pravdou. Reportáže dobře propracované. Konec jsem úplně takový nečekala. Hodně čtivé

23.12.2021 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

jako já nevím, ale mě osobně ta kniha štvala. Od začátku do konce jsem měla nervy na pochodu téměř na všechny postavy v knize. Zpětně takhle to ale nebylo špatný. No podobnou knihu už nikdy číst nechci

23.12.2021 4 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Erotiku nečtu, ale tohle mě vážně zaujalo, tak jsem si pořídila. Na začátku js se musela smát nečekala jsem hned takový slovník no nicméně mě to fakt nadchlo. Scény super, očekávala jsem tedy víc děje, ale bylo mi jasné, že se to dozvím v dalším díle (posledním) nějaké další podrobnosti, což se splnilo. Přečetla jsem Tento díl jedním dechem.

Musíte tento díl vnímat vyloženě jako po*no.

Nejlepší co jsem kdy přečetla. Tuhle sérii musíte buď milovat nebo "nenávidět"

23.12.2021 5 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Tohle bylo trochu slabší co se týče celé série, ale nebylo to špatné - hlavní postava celkem naivní mladá osoba. Její ex je blbec ... Noo, ale scény docela supr.
Na konci je to i trochu dojemné, ale z celé série je tento díl slabší. Je tam teda více děje. Točí se to kolem řecké mytologie taková erotická fantasy literatura

23.12.2021 4 z 5

Perla Perla Tiffany Reisz

Na tuto knihu, jsem se velmi těšila a začala číst hned, jak mi dorazila. Super je, že je to zase z jiného pohledu. Protože tadz není sexuálním otrokem žena, ale muž . Jednu scénu v knize bych klidně oželela.

První a třetí díl na sebe navazuje takže vám do sebe zapadnou různé informace.

Konec je velmi zajímavý. Hlavně co se týče Malcolma.

Nejlepší erotická série, kterou jsem četla a jsem z ní velice nadšená

12.12.2021 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Velmi zajímavá kniha. Musím se přiznat, že takový konec bych nečekala. Ale bez takovéhoto konce by to nebylo ono. Velice zajímavé čtení. Ale klidně by mohlo být pokračování

12.12.2021 4 z 5

Pacient Pacient Jasper DeWitt

Velmi zajímavá napínavá kniha.
Tenká, ale vůbec to nevadí konec mi přišel takový slabší. Lehce hororová. První kniha od tohoto spisovatele.

Bude film, který se připravuje produkuje Ryan Raynolds. Nicméně jsem si právě knihu představovala jako kdyby to byl právě film. Takže se upřímně domnívám, že v tomto případě bude film nejspíše lepší, ale kdo ví.

Ale to, aby člověk přišel k pacientovi a zešílel nebo se zabil bych se fakt nepřiblížila.
Víte, že existuje podobná kniha s názvem TRANS ? Autor to vůbec netušil a ani nevěděl, že takováto podobná kniha existuje. Po pravdě jsem měla dojem, na začátku, že čtu pacienta.
Ale nenechte se zmást každá z těchto knih má to svoje kouzlo

30.11.2021 4 z 5

Služebník smrti Služebník smrti Sam Christer (p)

Ale jooo nebylo to tak hrozný.
V knize se střídá jak minulost, tak přítomnost.
Upřímně první dojmy z knihy nic moc.
Nicméně kniha je místy zajímavá a napínavá. Upřímně sem čekala trochu něco jiného asi. Ale zpětně to nebylo tak špatný. .

Na 4 hvězdičky to není pouze o chup. Na konci jsem byla překvapená

30.11.2021 3 z 5

Slečna M. Slečna M. Caroline Woods

Též se mi ty sestry místy pletly.
A zmátlo mě poté, že vlastně Berni se přejmenovala na Anitu, když prchala ze země, kdy vycestovala na její pas, takže sem si ji hlavně ze začátku pletla tou skutečnou Anitou. Co se vlastně se skutečnou Anitou stalo se dočtete v knihe. Její postava mě zasáhla snad asi nejvíce.

Tyhle vymyšlený příběhy z války mi moc nešmakujou.
Ale určitě stojí za přečtení. Pro mě to bylo takový nedotažený. Mohla si s tím dát autorka rozhodně víc práce ...

30.11.2021 3 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Do knihy se mi moc nechtělo, ale nakonec jsem byl docela překvapená obsahem. Ta Rosie mě tam fakt štvala.... A Helen, no to mám teda taky dost...
Nicméně na začátku jsem si myslela, že Astrid vyhrožuje právě Simon

Kniha je čtivá. Bavila mě. A příjemně překvapila. Určitě můžu doporučit.

30.11.2021 4 z 5