TessaJean TessaJean komentáře u knih

Zatímco spíš Zatímco spíš Alberto Marini

Ze začátku to byla celkem nuda. Některé scény se často opakovaly... byt, střecha.. atd.. Nicméně poté se děj docela rychle rozběhl a musela jsem to dočíst až do konce, abych věděla jak to skončí. Film byl hodně slabý a vůbec mě nebavil, v tomhle případě je lepší přečíst si knihu.

04.03.2021 4 z 5

Hodná Hodná Marta Fenclová

Kniha je taková lehká a velice vtipná jednohubka, která se dá přečíst za večer aniž by se člověk odtrhl. Přesto že zde figuruje spíše depresivní téma, paní autorka má velice dobrý smysl pro humor a vše je napsáno tak aby se nad tím čtenář spíše pobavil. Já se teda smála dost často. Doporučuji k přečtení.

28.02.2021 5 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Knihu jsem se snažila přečíst co nejrychleji, protože mě vůbec nebavila. Za mě tam bylo plno scén neuvěřitelných...vše bylo moc narychlo.

17.11.2020 2 z 5

Čtyři strany mince Čtyři strany mince Lukáš Záleský

Tři hvězdy dávám jen proto, že se to velice rychle četlo....jinak mi ale ani jedna povídka (snad kromě Doktora) nedávala smysl. Furt jsem čekala na jakousi pointu jednotlivých příběhů ale většinou jsem se k ničemu nedostala. A vůbec jsem se u knihy nebála.. spíš mi to někdy přišlo až směšný

30.08.2020 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Bezvadná knížka na pobavení a odpočinek. :)

21.12.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Knihy podobného žánru moc nečtu, spíše vyhledávám thrillery a tak podobně. Je ale zapotřebí občas si oddychnout od těch depresivních věcí a na chvíli se začíst do něčeho oddychovějšího. Po knize Patrika Hartla jsem sáhla naprostou náhodou a vůbec toho nelituji. Kniha je velice vtipná, nemálo jsem se u ní nasmála, má velice svižné tempo a navíc jsem musela neustále obracet stránky jelikož jsem byla zvědavá co bude dál. Určitě v blízké době sáhnu po dalších z jeho knih!

16.09.2019 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Další skvělý díl se zajímavým koncem, který nabádá k další knize.:)

03.09.2019 5 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

Vynikající kniha. S tímto panem autorem mám vždy jistotu, že nešlápnu vedle.

20.06.2019 5 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Hodně dlouho mi trvalo než jsem tuto knihu přelouskala. Četla jsem ji déle jak měsíc a vůbec mi nedělalo problém ji odložit. Všechno mi to přišlo až moc hrdinské a přitažené za vlasy. Na druhou stranu si říkám, že by z tohoto nemusel být špatný film.

11.04.2019 2 z 5

Klub vrahů Klub vrahů Pavel Renčín

Příběh se mi dobře četl už od začátku, ale to co bylo na konci se s tím nedá vůbec srovnat. V posledních stránkách jsem hltala každé slovo a takový závěr jsem nečekala.

03.02.2019 4 z 5

Tajná večeře Tajná večeře Raphael Montes

Tato kniha mě celkem zklamala. Oproti autorově prvotině Báječné dny, kterou bezesporu považuji za jednu z nejlepších knih co jsem kdy četla je tohle ve srovnání katastrofa. Kniha mě vůbec nebavila.. autor má dobrý styl psaní, který mi vyhovuje, ale samotný děj pro mě byl jen těžko uvěřitelný a celkem i dost nezajímavý.Musím ale uznat, že jsem se v některých pasážích dost zasmála, jelikož humor některých postav fakt stál za to. Hrozně jsem se na knihu těšila, ale nemohu dát víc než dvě hvězdy, bohužel. Aspoň že ten konec byl celkem šokující a vůbec jsem ho nečekala.

03.11.2018 2 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Musím říct, že knihu jsem měla přečtenou velice rychle. Je čtivá, celkem i napínavá a stále jsem musela obracet strany. Co mě ale zarazilo byl ten useknutý konec.. zbytek knihy už jsou jen dopisy od fanoušků, které jsem jen tak letmo přejela očima. Příběh mě celkem bavil, ale nedá se říct že bych z něj byla úplně hotová. Místy to bylo až moc překombinované a občas jsem se i ztrácela.

26.07.2018 4 z 5

V dobrém i zlém a ještě horším V dobrém i zlém a ještě horším Marcela Průchová

Z těchto několika příběhů je mi fakt psychicky špatně. Pokaždé když jsem si knížku otevřela v autobuse propadla jsem do šílené deprese a domů jsem se vracela úplně bez nálady. Podle mého je to hodně těžké čtení. Člověk u něj přestane věřit v nějaký šťastný život.

24.06.2018

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Kniha mi hodně připomínala Dívku ve vlaku. Nedokázala jsem ji dočíst... nebavila mě..

13.06.2018 odpad!

Tvář strachu Tvář strachu Dean Koontz

Za mě docela slabota. Miluju knihy od Koontze, právě proto jsem očekávala taky něco víc. Kniha se dala normálně přečíst, ale nic co by mě ohromilo. :)

15.05.2018 2 z 5

Příběhy z Medové stráně Příběhy z Medové stráně Václav Deyl

Nejoblíbenější knížka z mého dětství O:)

19.02.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Občas jsem měla trochu problém se zorientovat v čase a pospojovat si správně postavy, jelikož jich tam bylo fakt hodně. Jinak je ale kniha skvělá, čtivá a hlavně pravdivá... což se mi u knížek hodně líbí, že ne všechno musí končit happy endem :)

10.02.2018 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Výborně napsaná kniha!! Vtáhla mě hned na začátku, což se mi obvykle nestává. Líbilo se mi, že už od prvních dvou stran se tam něco dělo a každá kapitola končila tak, že mě to nutilo číst dál a dál.. rozhodně si přečtu i další jeho knihy.

28.09.2017 4 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Kniha mě vůbec nebavila. Dohromady je to téměř o ničem, znovu bych si ji rozhodně nepřečetla. :)

17.09.2017 1 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Ačkoli většinu lidí kniha zklamala ať už za to mohl samotný děj, nebo hlavní hrdinka, já mohu s jistotou říct, že tento díl se mi líbil ze všech nejvíce...kupodivu ani hlavní hrdinka mi nelezla tolik na nervy jako Amerika a její nerozhodnost.
Předchozí 3 díly Selekce bych hodnotila jako takový průměr, zatímco tato kniha u mě má lepší nadprůměr. Myslím že se mi asi líbilo víc dívat se z pohledu toho kdo si tentokrát vybírá :)
jsem moc spokojená.

24.10.2016 4 z 5