Příběhy z Medové stráně

Příběhy z Medové stráně

Zajíček Stříbrný nosík se vydá na cestu, honí ho dva psi Rámus a Hurda, potká hlemýždě Pižlu a želvu Verunu a ti ho schovají a začnou spolu kamarádit. Zajíček Stříbrný nosík se tam s nimi zabydlí. Jednoho dne potká krásnou holčičku králíčka Mikulku a zamiluje se do ní...

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28979/pribehy-z-medove-strane-28979.jpg 4.636
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Vyšehrad

surikata246

Vzpomínka na dětství trochu nostalgická jak spíme v létě u babičky na zahradě ve stanu, čteme si před spaním tuto knížku na střídačku každá kousek. Moc se nám to líbilo. Škoda jen, že některé členky už tu na světě bohužel chybí. Vždy ráda vzpomínám při otevření této knihy.

TessaJean

Nejoblíbenější knížka z mého dětství O:)

Zarganwar
18.07.2017

Cucky, packy, kotrmelci

tatafa
07.01.2017

Krásný, jedinečný příběh, který ovlivnil mé dětství.

veronie
22.06.2016

Krásné příběhy. Na konci nechybí pořádné drama a očekávání, jestli se Pižlovi podaří vrátit se zpět za kamarády na Medovou stráň. S dcerkou jsme mu fandili a dobře to dopadlo :)

vendy.b.
27.04.2016

Jedna z mých oblíbených knížek z dětství.

TaLu
11.09.2015

Vzdálená vzpomínka a přesto tak intenzivní. Nedělní chvíle u tety , kdy nám, dětem, tuto knihu četla velmi často.
Jsem tak ráda, že knihy, se kterými mám spojeny dávné dětské chvíle, vycházejí znovu a mohou dalším dětem připravit chvíle podobné :o)

Viol
04.02.2014

srandovní Pižla a Kratiknot.

ladyfromskye
03.07.2013

Tahle knížka nesměla chybět mamce v kabelce kdykoliv mě vedla k doktorovi na ušní. Jinak bych se jí tam asi zbláznila strachy (měla jsem časté záněty středního ucha). Proto na tuhle knížku s láskou vzpomínám, protože snad právě ona nejvíc stojí za mou nynější lásku ke knihám.

Kate.S
08.02.2013

Příjemné pohádky, které pobaví. Moje oblíbená postava byl vždy hlemýžď Pižla a želva Veruna. Obrázky z obálky jsem si občas překrelovala a pohádky sama přepisovala do jednodušších verzí.

Václav Deyl

Václav Deyl