TessaJean TessaJean komentáře u knih

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Tak tato kniha mě naprosto dostala!! Fantastické čtení od kterého se vůbec nedá odtrhnout..vzhledem k tomu, že kapitoly jsou velice krátké a každá končí nějakým šokujícím zvratem musela jsem obracet dál a dál, dokud jsem ji nedočetla. Velice napínavá, šokující, čtivá a zvratová kniha...neřekla bych, že to je vyloženě thriller, maximálně z pohledu Christophera. Nejvíce mě však bavil příběh s Nickem.

30.09.2018 5 z 5

Do čtení jsem se musela nutit. Kdyby nebyla knížka tak tenká, asi bych ji nedočetla.

15.09.2018 2 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Místy se mi tato kniha zdála poněkud ujetá... příběh je určitě čtivý a čím víc jsem obracela stránky, tím víc mě bavila. Musím ale říct, že některé pasáže pro mě byly hrozně nudné, nezajímavé a zbytečné, až se mi kolikrát zdálo, že autorka už fakt nevěděla co psát, tak vymýšlela samé blbosti. Taky mi občas lezlo na nervy opakování děje..Hlavní hrdinka mi byla ze všech nejvíc nesympatická a už po pár stránkách jsem byla alergická na jméno Míša. Od autorky jsem už četla knihu Bábovky a z ní jsem byla nadšená. Tohle bylo o něco slabší, ale i tak mě to bavilo.

02.09.2018 4 z 5

Les sebevrahů Les sebevrahů Jeremy Bates

Upřímně jsem od této knihy nečekala že mě bude až tak moc bavit. Chytla jsem se od prvních stránek a i když je kniha vcelku tlustá, měla jsem ji přečtenou během několika málo dní. Napínavá od začátku do konce :)

12.08.2018 5 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Musím říct, že knihu jsem měla přečtenou velice rychle. Je čtivá, celkem i napínavá a stále jsem musela obracet strany. Co mě ale zarazilo byl ten useknutý konec.. zbytek knihy už jsou jen dopisy od fanoušků, které jsem jen tak letmo přejela očima. Příběh mě celkem bavil, ale nedá se říct že bych z něj byla úplně hotová. Místy to bylo až moc překombinované a občas jsem se i ztrácela.

26.07.2018 4 z 5

V dobrém i zlém a ještě horším V dobrém i zlém a ještě horším Marcela Průchová

Z těchto několika příběhů je mi fakt psychicky špatně. Pokaždé když jsem si knížku otevřela v autobuse propadla jsem do šílené deprese a domů jsem se vracela úplně bez nálady. Podle mého je to hodně těžké čtení. Člověk u něj přestane věřit v nějaký šťastný život.

24.06.2018

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

První autorovu knihu jsem paradoxně četla až jako poslední. A opět mě nezklamal. Vraždy, které dokáže Carter vymyslet jsou opravdu brutální a já vždy jen čekala s čím přijde příště. Příběh je dokonale propracovaný a na konci vše zapadne do sebe. Konec byl pro mě šokující, protože jsem ho ani za mák nečekala.

24.06.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Kniha mi hodně připomínala Dívku ve vlaku. Nedokázala jsem ji dočíst... nebavila mě..

13.06.2018 odpad!

Popravčí Popravčí Chris Carter

Znovu sázka na jistotu. :) Ačkoliv detektivky moc nečtu, musím říct, že od Chrise bych přečetla všechno bez nějakých obav, že mě to snad nebude bavit. Úžasná kniha a jdu se hned pustit do další..

31.05.2018 5 z 5

Tvář strachu Tvář strachu Dean Koontz

Za mě docela slabota. Miluju knihy od Koontze, právě proto jsem očekávala taky něco víc. Kniha se dala normálně přečíst, ale nic co by mě ohromilo. :)

15.05.2018 2 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Divím se, že jsem tuhle knihu vůbec dočetla. Přišla mi taková drobet uhozená na hlavu. A o hlavních dvou hrdinkách ani nemluvím...docela rychle se četla, ale stejně rychle na ni zapomenu.

14.05.2018 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Ze začátku jsem knížku zase tolik nehltala, ale i tak mě celkem bavila, jelikož autorka píše stylem, který se dobře a rychle čte. Zhruba od druhé poloviny mě ale příběh smetl celou svou silou a já knihu dočtla na jeden zátah, jelikož jsem se nedokázala odtrhnout. Z příběhu kromě obrovského napětí na mě čišel i strach, smutek a zklamání, které si musela hlavní hrdinka prožít. Výborná kniha, jen si myslím, že autorčinu prvotinu "Za zavřenými dveřmi" to nepředčilo. :)

30.04.2018 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Skvělá, naprosto famózní kniha!! Dlouho jsem nečetla knihu, která by mě takto bavila a já se od ní nedokázala odtrhnout. Musím říct, že ten zvrat jsem opravdu nečekala a i když byla druhá část z pohledu Daphne velice napínavá, mě osobně bavila víc první část s Amber :)). To bylo teprve něco. Nemám slov..jsem nadšená.

28.04.2018 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Kniha se četla celkem dobře až na to, že byla v místech strašně zdlouhavá a táhla se. Co mě vůbec nebavilo byly Benovy nahrávky a vzpomínky.. mnohem radši jsem měla samotný děj. Také bych řekla, že v knize není celkem nic převratného...zdálo se mi, jako bych furt četla to samé :) Podle hodnocení jsem asi od knihy očekávala něco víc.

07.04.2018 3 z 5

Kindervejce aneb Jak jsem se rozdvojila Kindervejce aneb Jak jsem se rozdvojila Petra Poncarová

Dlouho jsem nečetla knihu u které bych se takhle zasmála! :D Nejen že je velice vtipně napsaná, ale i velice čtivá, upřímná a pravdivá. Četla jsem ji snad všude. Zároveň kniha také znázorňuje dnešní uspěchanou dobu, kdy existuje již tolik vymožeností pro dítě a sama matka neví co má koupit dřív, z čehož je akorát ve stresu. :)

18.03.2018 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Skvělé! Dlouho jsem nečetla nějaký horor s takhle temnou atmosférou, která se drží od počátku až na konec knihy. Líbilo se mi, jak autor dokonale dokáže udržet čtenáře v neklidu a v takovém tom zvláštním napětí až děsu. Knihu jsem málokdy dokázala odložit. Příběh mi ale zároveň přijde dost smutný... a Kinga obdivuji už jen tím, jakým způsobem dokáže popsat rodinnou tragédii.

10.03.2018 5 z 5

Noc v Central Parku Noc v Central Parku Guillaume Musso

Tato kniha mě nijak zvlášť nenadchla.Dobře se četla, i když do půlky mě to ani moc nebavilo. Řekla bych, že až ke konci dostala ten správný spád a mě to donutilo číst o něco víc. Rozhodně to ale není kniha, ze které bych byla paf a toužila si ji přečíst znovu. :)

25.02.2018 3 z 5

Příběhy z Medové stráně Příběhy z Medové stráně Václav Deyl

Nejoblíbenější knížka z mého dětství O:)

19.02.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Občas jsem měla trochu problém se zorientovat v čase a pospojovat si správně postavy, jelikož jich tam bylo fakt hodně. Jinak je ale kniha skvělá, čtivá a hlavně pravdivá... což se mi u knížek hodně líbí, že ne všechno musí končit happy endem :)

10.02.2018 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Za mě zatím nejslabší kniha od tohoto autora. Ani téma mě moc nenadchlo. Na druhou stranu má ale moc překvapivý konec a je velice čtivá. Četla jsem, ale i další knihy, které mě tedy zaručeně bavily víc. :)

13.01.2018 4 z 5