TessaJean TessaJean komentáře u knih

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Asi budu jedna z mála, kterým se tato kniha nelíbila. Nevyhovoval mi ani styl psaní, který byl tak šíleně popisný, že jsem měla co dělat abych příběh dočetla. Některé věci mi tam ani moc nedávaly smysl...

06.11.2019 2 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

U této knihy se mi několikrát stalo, že jsem ji musela zavřít, abych vůbec rozdýchala to, co jsem přečetla. Vzápětí jsem ji ale zase otevřela, protože jsem byla neskutečně napjatá jak to bude dál. Občas mě fakt štvalo chování hlavní hrdinky a i to, že v tom vztahu po tom všem nadále zůstávala. Nicméně to nic nemění na tom že kniha je neuvěřitelně napínavá, strhující a samozřejmě i velice znepokojivá. Konec mě dostal a ačkoliv tam byly nějaké náznaky zhruba od poloviny knihy, nečekala jsem ho. Za mě kniha TOP tématem:)

29.10.2019 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha je zvláštní v tom, že ji můžete začít číst z jakékoliv strany. Já osobně jsem začala příběhem Veroniky, který mě bavil více než příběh Jáchyma. Myslím ale, že to bylo především z toho důvodu, že už jsem tak nějak věděla co se tam stane, akorát to bylo psané z druhého pohledu. Nicméně to na čtivosti knížky neubírá. Hartl umí psát neuvěřitelně čtivě.

30.09.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Knihy podobného žánru moc nečtu, spíše vyhledávám thrillery a tak podobně. Je ale zapotřebí občas si oddychnout od těch depresivních věcí a na chvíli se začíst do něčeho oddychovějšího. Po knize Patrika Hartla jsem sáhla naprostou náhodou a vůbec toho nelituji. Kniha je velice vtipná, nemálo jsem se u ní nasmála, má velice svižné tempo a navíc jsem musela neustále obracet stránky jelikož jsem byla zvědavá co bude dál. Určitě v blízké době sáhnu po dalších z jeho knih!

16.09.2019 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Další skvělý díl se zajímavým koncem, který nabádá k další knize.:)

03.09.2019 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Tak tato kniha pro mě byla tak napínavá, že jsem se musela nutit přestat číst abych z toho čtení taky něco měla a nepřečetla ji zase za jediný den. Pro mě naprosto fantasticky napsaný příběh, u kterého kapitola končí vždy tak, že musíte číst dál.

25.07.2019 5 z 5

Nenechám tě odejít Nenechám tě odejít Chevy Stevens (p)

Naprosto miluju knihy od této autorky. Přečetla jsem všechny co tu vyšly a každá mě neskutečně bavila a dokázala naladit temnou atmosféru. Tady u této knihy jsem se rovněž nemohla otrhnout, ale na mě byla zbytečně moc dlouhá a spousta pasáží tam podle mě byla naprosto zbytečná a tudíž kniha vůbec nemusela být tak dlouhá a bylo by to o dost lepší.

07.07.2019 4 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

Vynikající kniha. S tímto panem autorem mám vždy jistotu, že nešlápnu vedle.

20.06.2019 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Dokonalé od začátku do konce! Nemohla jsem se od knihy odtrhnout... stále jsem chtěla vědět jak to bude dál a co za tím vlastně vězí. Autorka umí udržet napětí a stránky se obrací samy. Rozhodně doporučuju. Za mě lepší než Ví o tobě.

08.06.2019 5 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Tři hvězdy dávám za to, že mě šokoval konec a posledních 100 stran jsem se nemohla odtrhnout. Ale jinak? Zezačátku to bylo příšerně zdlouhavé, přišlo mi, že je tam spousta pasáží, která by tam vůbec nemusela být. Nutila jsem se do čtení a vůbec mě to nebavilo.
Autor píše čtivě, ale na knihu Spřízněné duše to ani zdaleka nemá.

22.05.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Věc, kterou autorce nemohu odepřít je ta, že píše neskutečně čtivě a každou knihu co jsem od ní četla jsem zhltla během několika málo dnů. Příběh mě velice bavil a neustále jsem musela obracet strany abych se konečně dozvěděla co se s Laylou stalo.

29.04.2019 4 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Hodně dlouho mi trvalo než jsem tuto knihu přelouskala. Četla jsem ji déle jak měsíc a vůbec mi nedělalo problém ji odložit. Všechno mi to přišlo až moc hrdinské a přitažené za vlasy. Na druhou stranu si říkám, že by z tohoto nemusel být špatný film.

11.04.2019 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nebaví mě knihy s válečnou tématikou, ale když jsem všude viděla ty pozitivní recenze a doporučení rozhodla jsem se, že si ji také přečtu. A musím říct, že toho nelituji. Ze začátku mě děj moc nebavil, ale jak jsem postupně obracela strany zjistila jsem, že musím číst dál a dál. Nejvíce mě pochopitelně bavil konec, tedy příběh samotné Hany, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Místy se mi ale četl velice těžko, takže mi v některých částech bylo až psychicky nevolno...opravdu silná, emotivní kniha, po jejímž dočtení jsem se musela jít najíst.

12.02.2019 4 z 5

Klub vrahů Klub vrahů Pavel Renčín

Příběh se mi dobře četl už od začátku, ale to co bylo na konci se s tím nedá vůbec srovnat. V posledních stránkách jsem hltala každé slovo a takový závěr jsem nečekala.

03.02.2019 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Já z knihy nejsem vůbec tak nadšená jako většina ostatních. Četla jsem daleko lepší thrillery a do čtení této knihy jsem se musela nutit. Hvězdičku přidávám jen z toho důvodu, že mě dost bavily deníkové záznamy. Jinak vyšetřování pro mě dost zdlouhavé a nudné :)

12.01.2019 3 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Tak tahle kniha od Třeštíkový mě hrozně bavila. Nemůžu si pomoct, ale hrozně se mi líbí autorčin styl psaní, kde má děj svižné tempo a neustále se tam něco děje. Ze začátku jsem se sice moc nechytala, ale po chvíli jsem se začetla a čím víc jsem obracela stránky, tím víc mě příběh bavil. Místy byla i celkem humorná a pobavila jsem se. Líbí se mi příběhy, kde je jasně vyobrazená realita a ne všechno je vždy růžové.

17.12.2018 4 z 5

Se mnou jsi v bezpečí Se mnou jsi v bezpečí K. L. Slater

Musím uznat, že kniha je napsána velice čtivě. Takže jsem stále musela obracet stránky. Že by pro mě měla ale nějaký wow efekt se taky říct nedá. Konec byl pro mě až moc překombinovaný. Děj napínavý, ale ničím obzvláštňující... myslím že na něj brzo zapomenu :)

23.11.2018 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Musím uznat, že příběh je napínavý už od samého začátku, což zažiji u málokteré knihy. O to víc napětí bylo v průběhu dalších 200 stran, kdy jsem se od knihy nemohla odtrhnout a stále chtěla vědět co bude dál. Kdyby byl dle knihy natočen film, vůbec bych se nezlobila. :) Autor u mě získává místo u oblíbených :)

13.11.2018 4 z 5

Tajná večeře Tajná večeře Raphael Montes

Tato kniha mě celkem zklamala. Oproti autorově prvotině Báječné dny, kterou bezesporu považuji za jednu z nejlepších knih co jsem kdy četla je tohle ve srovnání katastrofa. Kniha mě vůbec nebavila.. autor má dobrý styl psaní, který mi vyhovuje, ale samotný děj pro mě byl jen těžko uvěřitelný a celkem i dost nezajímavý.Musím ale uznat, že jsem se v některých pasážích dost zasmála, jelikož humor některých postav fakt stál za to. Hrozně jsem se na knihu těšila, ale nemohu dát víc než dvě hvězdy, bohužel. Aspoň že ten konec byl celkem šokující a vůbec jsem ho nečekala.

03.11.2018 2 z 5

Paříž: Katakomby Paříž: Katakomby Jeremy Bates

Les sebevrahů mě bavil.. tak nějak jsem byla furt napjatá jak to vlastně celé je a kdo tam vlastně vraždí. Stejné nadšení jsem však u Katakomb nesdílela... chvílemi mi to přišlo jak z nějakého béčkového hororu. Co ale musím autorovi uznat je to, že píše opravdu dobře a čtivě... motivem je velice podobná Lesu sebevrahů, akorát tato kniha pro mě zkrátka neměla už takový spád.

21.10.2018 3 z 5