TerkaProchajda TerkaProchajda komentáře u knih

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Přečteno jedním dechem. :-) Kniha nebyla náročná, ale zároveň to nebyl ani klasický erotický román, který by byl pouze o jednom. Příběh měl spád, super zápletku a i pár zamyšlení do života. :-) Za mě určitě doporučuji!

08.03.2021 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Knížka se mi četla skvěle! Chvilku jsem si musela zvykat na styl vyprávění autorky, ale potom jsem celý příběh přečetla jedním dechem. :-)

21.02.2021 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Kniha se mi moc líbila, byla to spíše taková oddechovka, ale přečetla jsem ji jedním dechem. :-)

30.01.2021 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Kniha se mi moc líbila, děj byl nepředvídatelný a až do poslední chvilky jsem nevěděla, jak to celé dopadne. Za mě naprosto skvělé čtení a určitě doporučuji si tuto knihu přečíst! :-)

30.01.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Na knížku jsem se moc těšila, ale zklamala mě... Četla se dobře, bylo to spíše oddychové čtení, ale celý příběh mi přišel o ničem, neměl spád a také se mi moc nelíbil styl psaní, na mě byl až moc nespisovný.. Každopádně bych ale tuhle knihu určitě nezařadila ke špatným knihám, jen jsem od ní čekala víc.. :-)

29.01.2021 3 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale pak jsem se do ní začetla, nicméně mě celkově dej nijak neuchvátil :-)

23.04.2019 4 z 5

Vegetariánka Vegetariánka Han Kang

Kniha nebyla úplně nejhorší, ale zároveň mě ani nijak nenadchla :-)

15.04.2019 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Super!!! Knížku jsem nemohla odložit z ruky, musela jsem číst dál a dál až jsem ji dočetla :-) Krásný, poutavý příběh, určitě doporučuji! :)

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Tak tato knížka mě nadchla! Některé názory mě určitě hodně oslovily a příběhy o cestování byly naprosto super! Toto je taková pohodová knížka pro chvíle odpočinku a přemýšlení :-)

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Hodně smutná knížka, na konci jsem si pobrečela, ale ukazuje, jak to dřív fakt vypadalo, takže určitě k zamyšlení. Doporučuji si tuto knížku určitě přečíst!! :-)

Hitlerova dcera Hitlerova dcera Jackie French

Zajímá knížka, rychlé čtení, čte se sama :-)

14.03.2019 4 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Skvělá kniha se spoustou emocí, přečteno jedním dechem.

02.03.2019 5 z 5