Terka18 Terka18 komentáře u knih

Na vrcholu Na vrcholu Laurelin Paige

Tohle mi bohužel vůbec nesedlo. Už od začátku jsem se nemohla začíst.

01.11.2023 1 z 5

Stánek s polibky Stánek s polibky Beth Reekles

Hodně odpočinkové čtení a asi spíše pro ty mladší. Ke konci už mi to přišlo moc natahované. Začátek dobrý, prostředek taky šel, jen bych to trošku zkrátila. Noc náročného co by mě chytlo a nepustilo

21.08.2023 3 z 5

Nejistá oběť Nejistá oběť Claire McGowan

Bohužel kniha mi vůbec nesedla

10.04.2023 1 z 5

Obřad Obřad Carmen Mola

Toto opravdu nešlo, nechala jsem se zlákat obálku, anotací a nálepkou thriller. Ale zklamání od začátku. Natahované, mnoho postav, nesedl mi styl a celkově jsem zklamaná. Dobrý nápad, ale špatně podanný.

28.03.2023 1 z 5

Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Gabriella Santos de Lima

Čekala jsem více. Příběh se četl dobře a lehce, nic překombinovaného, i když byl napsán trochu jiným jazykem. Ale prostě mi v příběhu chybělo to co vás chytne a nepustí, to kouzlo, to wow. Jsem lehce zklamaná.

04.03.2023 3 z 5

Keď pravda zvíťazí Keď pravda zvíťazí Emília Dalekorejová Beňová

Úžasné zakončení skvělé série. Po konci druhého dílu jsem nemohla čekat až vyjde třetí česky a pustila se do slovensky napsaného. Naprosto fenomenální rozuzlení a nádherný závěr. Dotyčnou jsem podezírala,ale že byla schopna až takových věcí,to mě trochu dostalo.

15.02.2023 5 z 5

Až nás pravda spojí Až nás pravda spojí Emily D. Beňová (p)

Božinku tak tohle byla naprostá dokonalost. Knihu jsem přečetla během jednoho dne. Četla se úplně sama. Collin byl úžasný a Eleanor je pravá žena,která se zamiluje a udělá cokoli. Jen ten konec? To není fér. Potřebuju třetí díl

06.02.2023 5 z 5

Ohnivé květy Ohnivé květy Susan Meissner

Příběh krásně pohladí po duši. Nejprve jsem měla strach, když jsem knihu začala číst, jestli to vůbec půjde, ale čtení šlo samo. Krásné čtení, lehké střídaní času a postav, ale vůbec to příběhu neublížilo. Clara byla velice silná a úžasná postava, kterou jsem si oblíbila. Ke konci příběhu lehké zvraty a napětí, což příběhu jen pomohlo.

07.11.2021 5 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Tak tohle nesedlo. Příběh se četl dobře,autorka píše hodně čtivě,ale jinak to pro mě nemělo nic nad čím bych řekla wow. Thriller si představuju jinak. Neměla jsem ten pocit po těle,který bych u takové knihy měla mít. Ani ten konec to nevylepšil.

29.10.2021 2 z 5

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Příběh se mi četl velice dobře, i když je z právního prostředí a měla jsem lehce obavy, abych jej zvládla přečíst. Ovšem autor umí psát úplně parádně a vtáhnout vás do děje a nejednou zjistíte, že máte polovinu knihy přečtenou. Podle anotace jsem si představovala malinko něco jiného, ale zklamaná nejsem. Hvězdy ubírám jen za to, že konec pro mě byl už neuvěřitelný a zbytečně překombinovaný.

23.10.2021 3 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Jsem na vážkách. Tohle není tvorba Colleen do které jsem se zamilovala. Chyběla mi tam ta lehkost a krása příběhu plný romantiky. Vadily mi lži a Clara mi lezla na nervy skoro celou knihu, až ke konci se mi konečně příběh dostal pod kůži a užívala jsem si ho a konec byl krásný.

21.09.2021 3 z 5

Pád do hlubin Pád do hlubin Amber Cowie

Zklamaní. Hlavní hrdinka Cara dost nesympatická postava. Celkově dej trošku pokulhával,něco mi tam chyběli,to mrazení v zádech a očekávání něčeho,po čem mi naskočí husí kůže.. nic takového se nedostavilo. Závěr lehce neuvěřitelný.

25.05.2021 2 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Pro mě nuda a příliš zbytečně dlouhé a překombinované. Musela jsem se přemáhat, abych četla a občas jsem přeskakovala určité úseky.

19.01.2021 1 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Knížka se mi nelíbila. Měla jsem jiné očekávání podle anotace. Dobrý nápad autorky, ale pro mě špatně a nezajímavě podaný.

12.07.2020 1 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Čekala jsem od knihy víc. Příběh mě zklamal. Jediné co se mi líbilo byl konec a celkové rozuzlení.

01.06.2020 1 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

První kniha a velké zklamání. Neskutečně jsem se nudila. Začátek super, ale po pár stránkách pro mě špatné. Zkusím jinou knihu od autora, snad bude lepší

12.05.2020 1 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Knížka mě bavila. byla lepší než první díl série. Hlavní hrdinové se mi líbily více. Sára i Max byli super a musím přiznat, že jsem si Maxe dost oblíbila. Celkově se mi kniha líbila.

20.07.2019 4 z 5

Knihu jsem nedočetla. Musela jsem se do čtení nutit a nakonec jsem ani nevěděla o čem čtu.

25.11.2018 1 z 5

Šarlatová nit Šarlatová nit Francine Rivers

Od knihy jsem očekávala docela hodně. Ze začátku jsem byla trošku skeptická, nemohla jsem se začíst a myslela jsem, že to bude příběh nic moc. Pletla jsem se, příběh mě příjemně překvapil a pohladil mě po duši. Já věřím v Boha a to co se v knížce psalo mi otevřelo oči v mnoha směrech. Někdy si člověk musí projít tím nejhorším a jen se ptá proč? Proč se mi to všechno děje, tak jako se ptala Sierra, aby se mohli stát daleko větší věci, díky kterým budete šťastní a najdete sami sebe.

02.04.2018 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Brad Parks

Knížka je moc zdlouhavá na to aby u příběhu vydržel každý. Prvních pár kapitol mělo rychlý spád a pak najednou zdlouhavé popisovaní děje a právnických pouček. Občas jsem myslela, že knihu odložím a ani nedočtu. Děj se vlekl, kdyby měla kniha o 150 stánek méně, bylo by to lepší a konec. Až moc akční a strašně rychlý zase. Kniha mě docela zklamala.

18.03.2018 2 z 5