TeriLoch TeriLoch komentáře u knih

Odkaz Hawthornů Odkaz Hawthornů Jennifer Lynn Barnes

Jedno slovo… BOŽÍ ! Co víc dodat, tohle by si měl přečíst každý ! Napínavé, neodložitelné… Nemůžu se dočkat, až vyjde další díl ! DOPORUČUJI !

03.02.2023 5 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Obálka vypadá skvěle a příběh je snad ještě lepší ! Kniha napínavá od začátku do konce, nedala se odložit a to i díky krátkým kapitolám, kdy jsem si pokaždé řekla “No… tak ještě jednu..”. Čtivá a plná zvratů! Hned jsem se vrhla na další díl ! Příjemná změna žánru, od thrillerů a detektivek :) Knihu rozhodně DOPORUČUJI !

31.01.2023 5 z 5

Smrt v ledu Smrt v ledu Amy McCulloch

Skvělá knížka! Líbil se mi popis výstupu na horu a jak to vlastně v horolezectví funguje. Není to moc časté prostředí v knihách. Když jsem pak zjistila, že sama autorka byla součástí expedice výstupu na vrchol hory Manáslu, líbilo se mi to ještě o to víc! :)
Děj byl hodně napínavý, hlavně přibližně od posledních 50 stránek se nešlo odtrhnout. Do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo by mohl být vrahem. Knihu opravdu doporučuji! Rozhodně jsem se u ní nenudila :)

07.01.2023 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihy Shari Lapeny asi nikdy nezklamou. Napínavý zajímavý příběh, ve kterém vás možná překvapí, čeho jsou lidé všeho schopní.
Každopádně jsem od autorky četla i lepší, ale i tak rozhodně doporučuji ! :)

03.01.2023 4 z 5

Na mušce Na mušce Mark Greaney

Musím říct, že první díl se mi líbil asi o trochu víc. V tomhle díle pro mě nebylo asi tak atraktivní prostředí. Kniha jinak sama o sobě skvělá, napínavá a děj zajímavý. Doporučuji oba díly :)

30.11.2022 4 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Snadno a rychle se četlo. Díky krátkým kapitolám skoro nešlo odložit :) Příběh zajímavý, taky jsem dost přemýšlela, která postava mi vadí nejmíň a která naopak mě nejvíc štve :D
Konec a vysvětlení zvláštností, co se v lese odehrávají, jsem takový nečekala, ale zajímavý byl. Zase trochu něco jiného. Nějaké věci možná trochu neobjasněné, líbilo by se mi, kdyby co se dělo v lese, bylo popsáno od všech postav.
Jinak knihu doporučuji :)

16.10.2022 4 z 5

Smrt na Nilu Smrt na Nilu Agatha Christie

Moje první přečtená kniha od této autorky, na kterou jsem se velmi těšila. Chtěla jsem nejdřív přečíst knihu, než se podívám na film. Kniha mě velmi bavila, dobře se četla. Občas možná lehce zdlouhavé a radši bych trochu akce, ale jinak napínavé a super konec. Kniha je také samozřejmě napsána slušně a spisovně, což je také rozdíl, když čtu některé knihy z aktuální doby, kde se mluví přirozeně a často nespisovně, ale příjemná změna :)
Knihu doporučuji a těším se na filmovou verzi a na další příběhy od autorky.

11.10.2022 4 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Moje první přečtená kniha od tohoto autora. Musím říct, že se mi četla dobře a rychle, líbí se mi přirozená mluva a myšlenkové pochody hlavní postavy. Příběh byl... no velmi zajímavý. Konec hodně překvapil a nejsem si jistá, jestli jsem s ním spokojená :D Bylo to ovšem zase něco jiného a o tom to je :) Těším se na další knihy autora a knihu doporučuji.

11.10.2022

Šelma Šelma Andrew Mayne

Opravdu velmi napínavé a čtivé. Četlo se samo. Jen těch odborných věcí, biologie,.. bylo možna zbytečně moc a někdy to bylo trochu otravné, ale jinak prostě skvělý příběh a sympatická hlavní postava Theo Cray. Doporučuji určitě celou sérii !! :)

Kořist Kořist Darcy Coates

Prostě skvělá knížka ! Četla se jedním dechem, napínavé od začátku do konce. Ne jednou jsem se po přečtení nějakého úryvku zastavila, vrátila se a přečetla ho znovu. :) Jen kapitoly z pohledu policistky chtěl člověk přeskočit, aby se dostal zpět do lesa. Myšlenka kdo by mohl být vrah byla v jeden okamžik správná, ale pak se toho v příběhu tolik událo, že na to nebyl čas víc myslet !
Knížku jsem hned doporučila dalším lidem a ti si ji také hned přečetli a velmi chválili. Takže knihu určitě doporučuji dál a ráda si od autorky přečtu i jiné příběhy :)

Šedý muž Šedý muž Mark Greaney

Za mě teda skvělá kniha ! Něco trochu jiného než klasické thrillery a vraždy, takže příjemná změna. Velmi napínavý příběh, pořád se něco dělo. Chystám se si pustit film, na který jsem dlouho čekala, tak snad nezklame. Také se chystám druhý díl - Na mušce, který mi už leží v knihovně. Každopádně Šedého muže doporučuji ! :)

Hra na vraždu Hra na vraždu Rachel Abbott

Kniha se mi líbila, dobře se četla a příběh byl zajímavý. Jediné co mě trochu mrzí je, že samotná hra se vlastně moc nehrála. Jinak mě příběh bavil, napínavá oddechovka, knihu doporučuji :)

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Napínavé a čtivé. Knížka mě bavila, takový jednoduchý detektivní příběh, kdy z většího množství osob (mně osobně trvá trochu déle, než si vzpomenu kdo se jak jmenuje a o kom je teď zrovna řeč :D ) vybíráte kdo je teda ten vrah.
Na styl psaní autorky jsem si musela trochu zvyknout, ale líbí se mi. Přečetla jsem i její knihu Do vody, obě knížky doporučuji a chystám se na Dívku ve vlaku :)

Jáma Jáma C. J. Tudor

Velmi čtivé, zajímavý příběh. Po přečtení jsem moc nevěděla, co si o knize myslet, je to zkrátka trochu něco jiného než jsem četla předtím, ale knížku jsem i tak přečetla za pár dní, protože nějak nešla odložit :) Takže knihu doporučuji.

18.09.2022 4 z 5

Černý korál Černý korál Andrew Mayne

Konečně druhý díl ! Ještě lepší než ten první, opět napínavé od začátku do konce. Líbí se mi styl psaní autora, čte se samo. Potěšila i zmínka Thea Craye z předchozí série :) Knížku rozhodně doporučuji !

14.09.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Shari Lapena mě asi nikdy nezklame, zase další skvělý příběh, četlo se samo :) Doporučuji !

12.09.2022 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Super! :) Napínavé, zajímavý příběh a krátké kapitoly jsou taky supr! Čte se prostě samo. Doporučuji

08.07.2022 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Tak zatím za mě nejlepší díl z této série! Napínavé od začátku do konce a díky krátkým kapitolám se četlo samo :)

25.06.2022 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Ani druhý díl z této série nezklamal! Napínavý děj a zajímavé téma, a to šlo o vývoz zbraní, který mě moc nelákal. Doporučuji. Těším se na další díl! :)

19.06.2022 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Kniha mi byla doporučena a určo nezklamala! Zajímavé téma a napínavý děj, jen část v minulosti se chvílemi trochu táhla, jinak super a knihu doporučuji! :)

04.06.2022 5 z 5