Terezzie Terezzie komentáře u knih

Otrokyně Otrokyně Johanna Lindsey

Kniha se mi velmi líbila , byla čtivá, vášnivá, surová, bez obalu presne tak jak to v této době chodilo . Velmi doporučuji .

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Tuto knihu řadím do mého TOP seznamu v sekci historických romancí. Nádherný příběh , velmi čtivé, hlavní postavy jsem milovala . Zkrátka kniha ke které se určitě ráda vrátím . Děkuji a doporučuji .

13.12.2023 5 z 5

Nerozvážnost Nerozvážnost Shannon Drake (p)

Ač jsem mladá , miluji historii a miluji historické romány . Tato kniha mě velmi bavila , všem milovníkům tohoto žánru jen doporučuji .

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Kniha se mi líbila , je velmi čtivá, do děje se dostanete hned a hezky to plyne . Postavy skvěle seděli akorát ja bohužel nejsem úplně příznivcem románu kde figurují mladiství. Nevadilo mi to , knihu jsem přečetla , dokonce tam jsou i různé zápletky ale nejsem moc fanda školních romantických lásek . I když postavy se chovali velmi dobře a rozumně na svůj věk . Hlavně hlavní hrdinka tu jsem si jejím charakterem velice oblíbila .

13.12.2023 3 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Krásné, čtivé , děj hezky plynul, nemám co vytknout. Další skvělá oddechovka od autorky ;)

13.12.2023 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

Krásný , čtivý erotický román, kterému nic nechybělo jen některé stránky jsem občas četla ob řádky. Za mě super oddechovka která nikoho kdo tento žánr čte , nezklame .

13.12.2023

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Kniha mě bohužel zklamala. Kupovala jsem ji na základě dobrých recenzí ale tohle není bohužel můj šálek kávy . Mám ráda knihy z mafiánského prostředí , dark romance ale tohle není ani nic mezi
Hlavní hrdinka na můj vkus až moc vulgární na mladou holku, moc mi to nesedlo, nevadí mi nedobytné, vzdorující a svéhlavé postavy ale obecně často užívána sprostá slova ženskému pohlaví ubírají na kráse a přišla mi v tom vztahu spíše jako mladej nedozrálej kluk a ne holka :D nevím jak to popsat . Dále mi vadilo že hlavní hrdina bydlel u rodičů a obecně i když byl popisovaný jako chladný drsný a neústupný, stejně se nechal komandovat vlastní matkou a podobně , v jeho letech bych očekávala trochu více nezávislosti i když rodinné konexe k tomu nedají úplně zelenou . Vadil mi obrovský skok hlavních postav k sexu a vzájemnému soužití. V jednu chvíli se hlavní hrdinka pokusila svého muže zabít a v druhé chvíli aniž by se znali spolu měli sex a tak to šlo pořád do kola , nic nic a pak pic aniž by došlo k nějakému bližším seznamování nebo rozmlouvání, dohadování krom jejích vulgarismů. Čekala jsem asi trochu delší hru na kočku a myš, nebo alespoň jednu - dvě kapitoly Sexuální hrátky nebyly špatné ale chybělo mi tam něco z čeho bych mohla vycházet, nějaké napětí , jiskra, nevím . Všechno bylo tak nějak hned a vlastně to postrádalo jiskru, napětí, smutek, lásku a podobně . A jahody na obalu knihy, které měli své vysvětlení v knize to mi přišlo spíše jako nepromyšlený výstřel do tmy.
A slovo vulva?!? To už mohli rovnou popsat celou rozmnožovací soustavu :D Už jen to mě při sexuálních scénách vždy zkazilo veškerá má očekávání a nadšení :D
Negativa - Vulgární hlavní hrdinka která se chová spíše jako kluk, už jen její jméno na to , že to je dcera mafiána s italskými kořeny , ženské pohlaví popisováno jako VULVA , muž pomalu ve středním věku bydlící u rodičů , jméno záporáka ,,Zajac “ ( nevím proč ale vždy jsem si vzpomela na pohadku ,, Jen počkej Zajíci :D)
Pozitiva - nebýt VULVY :D tak celkem zajímavé sexuální hrátky.

13.12.2023 1 z 5

Zajatkyně Zajatkyně Sarah Rivens

Přečteno jedním dechem !
Miluju dark romance a tahle mi vážně sedla. Trochu jsem se obávala , když jsem četla nějaké recenze i když jich zatím mnoho není ale jsem o to víc rada , že jsem na ne nedala a knihu si přečetla .
Nemohla jsem se odtrhnout!!!
Četlo se to samo , bylo to svižné, akční, napínavé , tajemné , vzrušující !
Vzhledem k tomu , že bude dle všeho pokračování , tak jsem nebyla ze závěru nijak zklamaná jen z toho , že proboha živýho jak dlouho budu čekat na další díl? ! Potřebuji ho hned teď !!
Příběh je zahalený mnoha tajemstvím a intrikami, kterým postupně přicházíte během čtení na kloub ale ono se to dle mého všechno ještě poradně vybarví v dalších dílech ! A spisovatelka teda má nervy a talent ! Já jsem se ani chvíli nenudila, čekala jsem co teď a co pak,proste za mě fakt povedený kousek do mé knihovny . Začátek byl trochu drsný ale chce to vydržet s nervem, hlavní hrdina je sice pěkný parchant ale pod tou vrstvou ledu je to chlap na správným místě nebo v to aspoň doufam , ze to tak bude v dalším díle . Obě hlavní postavy jsou zlomené a ztrápené duše , které čekají na vysvobození ale musí si k sobě ještě chvíli hledat cestu ale už teď vědí , že to co mezi sebou našli je silné osudové pouto. Člověk si k nim musí najít cestu hlavně k Ashrovi, ten o sobě v tomto díle moc neřekl je pořád zahalený tajemstvím a mě hrozne zajímá co bude dál a to čekání na další díl mě zničí :D
Toť moje pocity z právě dočtené ZAJATKYNĚ!
Děkuji a doporučuji !

12.04.2024 5 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Četla jsem jen první díl a potom viděla film tak jsem se na další knihy už vyprdla ale hrozně se mi to líbilo .

25.01.2024 5 z 5

Vysvobozená Vysvobozená Kathryn Taylor

Tento díl mě ze všech oslovil asi nejméně . Nicméně jsem to dočetla ale už se to trochu táhlo.

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Kniha se mi neskutečně líbila , oblíbila jsem si tento žánr a četlo se to samo . Ale! Stejně u mě výtězí na plné čáře druhý díl!!! Ten mě si mě fakt zaháčkoval tak jak dlouho žádná kniha :) Četla jsem knihy od zadu,tudíž tento díl jako poslední a bylo to pro mě krásné zakončení , nezklamalo mě to. Nemám co vytknout . Jen čistě mojí osobě tam něco v tomto dílu chybělo . Nico byl boží. Elena byla skvělá ale něco mi tam chybělo ale to je jen takový detail , kniha je super , příběh čtivý. Klidně bych dodala ještě pár kapitol navíc a více pohledů ze stran Nica, v druhém i třetím díle mi přišlo více kapitol které byly z pohledu chlapa. Děkuji za tuto skvělou sérii knih, určitě se k nim rada vrátím .

03.01.2024 4 z 5

Pád Pád Maya Banks

Knize bych dala určitě větší obecné ohodnocení . Dej byl sice předvídatelný ale mě se velmi líbil . Gabe byl no proste WOW! A miluju zápletky tohoto stylu . Za mě to nemělo chybu . Doporučuji .

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Skvělá oddechovka pro dlouhé večery s knihou , bavilo mě to , dej hezky plynul , postavy jako vždy skvěle seděli a nemám co vytknout ,
Opět doporučuji .

13.12.2023 4 z 5

Žár Žár Maya Banks

Nebylo to vůbec špatné. Četlo se to hezky . Ale stejně u mě vyhrává na první čáře první díl.

Chlad Chlad Maya Banks

Za mě slabší než předchozí díl. Bavilo mě to ale postavy mi byly nevím proč méně sympatické .

Odmítnutá Odmítnutá Jodi Ellen Malpas

Těšila jsem se na druhy díl a za mě byl o chlup lepší než ten první . Postavy se mi zatím nezprotivili jak to někdy bývá u takto dlouhých příběhů a těším se moc na poslední díl .

25.01.2024 3 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Vzhledem k tomu , že miluju styl atorčina psaní tak mě kniha nenudila. Za mě to byl hezký a čtivý příběh u kterého jsem se těšila na pokračování . Za mě teda by to mohlo mít méně stran , méně sexu i když miluju erotické romány ale tady nevím proč mi to přišlo už trochu moc . Jinak super .

25.01.2024 3 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Cizinec se mi líbil o něco více než Bastard. Za mě fajn kniha na dlouhá odpoledne :)

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Taková tuctovka ale líbilo se mi to. Nemohu to úplně řadit mezi knihy, které bych četla znovu. Taková oddechovka .

Zpověď Zpověď Jodi Ellen Malpas

Poslední díl této série se mi líbil možná nejvíce . Miluju styl autorčina psaní . Za mě zase až moc sexu, budu se opakovat ale ono to ve finále nějak dávalo smysl v tomto posledním díle. Možná jediný co mi trochu bylo líto , že ten konec byl pak až moc utnutý, trochu víc bych to rozvedla. Jinak nemám co vytknout, já autorky knihy miluju takže mě to bavilo a doporučuji.

P.S. Miluju tyhle pomatený, majetnický a nadržený parchanty:D

25.01.2024 4 z 5