terezaterka2000 terezaterka2000 komentáře u knih

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Knihu jsem četla bez nějakého očekávání. No musím říct, že jsem ji přečetla během tří dnů. Nemohla jsem se od ní odrhnout. Chtěla jsem s každou stránkou vědět, co se bude dít dál.
Hlavní postavy na mě působily velmi sympaticky. Sexuální scény jsou za mě super přeloženy:) V některé scéně mi ukápla i slza skoro.
Příběh Evie a Logana mě hodně bavil a těším se na další díl.
Knihu mohu určitě doporučit všemi deseti.

09.02.2024 5 z 5

Věž Věž Skye Warren

Jako zakončení trilogie s názvem Koncovka musím říct....tohle byla za mě PECKA!
Kniha byla stále plná tajemna, až do konce a to se mi líbilo. Nechyběly ani sexy scény, kterých nebylo tolik, ale myslím, že to vůbec nevadilo, právě naopak. Miluju mystery a tohle za mě byl erotický román se vším všudy.
Rozhodně příběh Avery a Gabriela doporučuji všemi deseti!

05.02.2024 5 z 5

Jezdec Jezdec Skye Warren

(SPOILER) Za mě tohle byla neskutečná jízda. Nebylo to ani nějak přehnané. Sexuálních scén asi tak akorát. Hodně mě překvapilo to tajemno...nečekala jsem, že kniha bude plná až tolika tajemství. Bylo pěkné vidět i to, jak se Gabriel pomalu otevírá a dává najevo své city k Avery a neustále ji musí chránit.
Kniha zůstala otevřená stejně jako první, takže se těším na poslední díl, jak tohle vše dopadne, ale určitě můžu jedině doporučit.

03.02.2024 5 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Kniha se četla suprově. Rychle ubíhala.
Dějem mi připomíná Cizí dluh od polské autorky Kinga Litkowiec. Ta mě ale svým psaním nezaujala. Autorka Skye Warren mě ale přímo nadchla! Šla jsem do toho s malým očekáváním, spíše žádným, ale hned od prvních stránek mě kniha velmi mile překvapila. Hlavní hrdinka pro mě není nijak hloupá atd. Naopak je statečná a chytrá.
Gabriel se tváří jako padouch...ale na druhou stranu je laskavý a zkrátka gentleman. Určitě má svá tajemství.
Knihu rozhodně doporučuji, nudit se nebudete!

01.02.2024 5 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Kniha se krásně četla. Rychle ubíhala.
Nebyla až moc sprostá jako u erotických románů i bývá a to se mi líbilo. Dobře přeložená.
Super příběh s dobrým koncem.
Asi mi tam trochu chybělo nějaké drama, ale jako oddechové čtení na víkend úplně SUPER.
Plus je také to, že je kniha psaná z pohledu hl. hrdiny Spencera.
Obě postavy Spencer i Charlotte mi přišly sympatické.
Knihu mohu určitě doporučit pro ty, co mají rádi romantické komedie.

30.01.2024 4 z 5

Láska Láska Geneva Lee

Tak ale třetí kniha za mě byla dokonalá od začátku do konce. Jestli Vás nebavil 1.díl, druhý a třetí určitě bude!
To byla jízda, mělo to opravdu vše, co já u knih vyhledávám, napětí, drama, děj. Knize za mě nic nechybělo.
Krásné zakončení příběhu Clary a Alexandra.

28.01.2024 5 z 5

Naše vina Naše vina Mercedes Ron

Stejně jako 1. a 2. kniha i 3. kniha mě nezklamala - naopak!
Každá jedna stránka byla doslova emoční bomba. Příběh plynule navazuje na druhý díl. Postavy mě neskutečně bavily. Kdybych neměla své povinnosti, knihu snad přečtu i během dne! Opravdu se nešlo odtrhnout.
Krásné zakončení série o velké lásce, místy i hodně napínavé. Ukápla i slza.
Autorku mohu jedině doporučit a věřím, že Viníci nejsou poslední, co od této autorky vyjde a co si přečtu

23.01.2024 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

(SPOILER) Tento příběh mě bavil více jako kniha Jeho banán.
Více jsem se bavila, smála a prostředí pekárny mi bylo také sympatičtější.
Nemůžu říct, že William je lepší jako Bruce nebo naopak, každý je tak nějak svůj a proto mě tahle kniha také lákala si ji přečíst.
Dále je prostě super, jak to má autorka propletené, ale klidně můžete číst i v jiném pořadí:).
Pěkná oddechovka, rychle přečtená. Určitě doporučuji

18.01.2024 4 z 5

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

druhý díl mě opět nezklamal. Je to strašně milý a nenásilný příběh. Navíc pěkně ilustrován. Těším se na další díl.
Seriál je taky perfektní!!

15.01.2024 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Tohle je krásně ilustrovaný komiks a moc milý příběh.
Sympatické rozdílné postavy.
Těším se na další díl

14.01.2024 5 z 5

Terapie sdílením vol. 2 Terapie sdílením vol. 2 Ester Geislerová

Smála jsem se u tohoto 2. dílu více jak u prvního dílu.
Opět trochu smutné, ale prostě pobavilo.

14.01.2024 5 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Originální nápad. Kniha se mi hodně líbila.
Byť je to smutné, tak jsem se i zasmála.
Rozhodně si přečtu 2.díl.

13.01.2024 5 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Tak tohle byla taková RYCHLOVKA.
Šlo vše tak rychle...na druhou stranu, bylo to prostě jiné jak ostatní knihy. Asi jsem se do příběhu i vžila. Příběh sám o sobě špatný nebyl.

13.01.2024 3 z 5

Chtíč Chtíč Geneva Lee

1.díl se mi líbil asi více. Do půlky mě kniha skoro nebavila, ale po půlce se to rozjelo a bylo to...super jako navazující druhý díl doporučuji přečíst itak a já mám ještě 3.díl, tak jsem zvědavá

11.01.2024 3 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

Super příběh z mafiánského prostředí.
Bylo zajímavé sledovat i ostatní postavy než jen hlavní hrdiny.
Krásné je i to, jak si Cassio a Giulia k sobě najdou cestu a pak nějaká ta minulost.
Doporučuji všemi deseti

06.01.2024 5 z 5

Letuška Letuška Cassandra O'Leary

Určitě příjemná oddechovka.
Jen je psaná ve třetí osobě a to já moc nemusím.
Rozhodně to bylo ale milé, romantické počteníčko s troškou erotiky a hepy endem:)
Aneb kdo by chlapa jako Gabriela nechtěl, no ne?:)
Doporučuji.

30.12.2023 4 z 5

Zmatená nevinnost Zmatená nevinnost Lenka Hnátová

Tak tohle mě hodně uchvátilo. V hodně scénách jsem to viděla jako film!
Mohu jedině doporučit

22.12.2023 4 z 5

Strasti vánočních svátků Strasti vánočních svátků Lenka Hnátová

Hodně dlouho mě žádná kniha tak moc nebavila. Hltala jsem každou jednu kapitolu a fandila Maxovi s Bertem.
Rozhodně by to chtělo nějaké pěkné pokračování o tom, jak se vztah bude vyvíjet (jooo věkové rozdíly mě prostě baví )
Můžu jen a jen doporučit. Krásné počtení před Vánoci

14.12.2023 5 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Přečteno jedním dechem. Naprosto úžasná autorka. Doporučuji všemi deseti!

14.12.2023 5 z 5