Terez67 Terez67 komentáře u knih

Být s tebou Být s tebou Antonie Nováková

Knihu jsem podpořila v její vydání v Pointě, aby vyšla, a udělala jsem to ráda dlouho Fearnie sleduju . Toto pro mě byla taková příjemná oddechovka . Občas mě sice štvala Vaja ale zároveň mě bavilo jak se vyvíjela, ale za jsem měla hodně ráda Maddena. Je tam i trochu romantiky ale spíš je to o těch postavách a její rozvinutí a poprání se se situacemi. Navíc nemá tolik stránek tak to máte zachvili přečtený .
Určitě si přečtu i něco dalšího z její tvorby .

15.06.2022 4 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Mě se hodně líbila ,až jsem se vžila do toho stylu psaní a pak už se to četlo samo , za mě doporučuju ale starším čtenářům asi no ... jinaak k tomu nemám co dodat, hodně popisů architektury a desingu domu a i erotické scény se tam objevují.
Dávám tomu 4,5*/5*

07.03.2021 4 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Tuto knihu jsem četla tak skoro před rokem ale furt, když si na to vzpomenu mám husinu...Bylo to dobře napsaný, četlo se to dobře.
Určitě si někdy vypůjčím ty zbylé díly a dočtu tuhle sérii, protože si myslím, že za to fakt stojí a zajímá mě jak to bude dál :) Na toto téma už jsem něco četla ale myslím, že tady ta mě zasáhla víc a bylo to tam více popsané...

15.06.2019 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Tohle byla moje první kniha s LGBT tématikou a jako musím říct, že se mi ta kniha opravdu moc líbila... za prvé to od mladého českého autora a za druhé je toho první knížka a je dost dobrá ♥
Moc jsem si oblíbila ty hlavní postavy byly mi hodně sympatické ♥ a prostě ten příběh byl úžasný, roztomilý a hezky se to četlo, za mě fakt bomba :) Určitě si přečtu druhý díl ♥ a taky budu číst i další knihy s touto tématikou hezky mě tady ta nakopla k tomu :) a hlavně moc doporučuji :)

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Líbilo se mi jak to bylo zpracovaný : formou otázky a odpovědi a ten obsah byl úžasný i když jak píše, každý autista to může mít jinak ale i tak si myslím, že to hodně ta knížka pomůže lidem, který někoho takového znají nebo se o někoho starají... je dobré si o tom přečíst a vědět jak se v určitých situacích oni cítí... dozvěděla jsem se o tom díky této knížce víc , doporučuji ji moc ♥

Podělaným navrch Podělaným navrch Becky Albertalli

Knížka se mi líbila ale byli věci co mě trošičku vadily.. jinak jsem se v Molly občas viděla, když jsem byla v jejím věku.Molly je prostě můj člověk. Cassie mě trochu vadila jelikož se pak k Molly nechovala nejlíp a tak...potýkají se tam s různými problémy a to je fajn a LGBT linka byla taky hezká :) Až na ty nesrovnanosti co mě tam vadili doporučuji a je to miloučká knížka ♥ Určitě si ještě přečtu Simona a kouknu na film, který mě hodně moc láká a těším se na něj :)

10.06.2019 4 z 5

Dárek na rozloučenou Dárek na rozloučenou Teresa Driscoll

Hodně silný příběh... ze začátku jsem ji odkládala ale pak jsem se začetla a už nepustila.. ty recepty a dopisy byli úžasný - dodávali tomu celému náboj a ta dějová linka taky byla zajímavá.... Na konci ukáply slzy a tuto knihu doporučuji a jsem ráda, že jsem si ji přečetla

03.06.2019 4 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Poslední díl.... první díl mě dostal nejvíce, druhý byl slabší ale poslední byl zas dokonalý a prostě... Autorka nezklamala a určitě si přečtu další knížky od ní....V určitých situacích jsem se v Lou viděla a bylo to nádherné číst.... Takže koho trochu zklamal druhý díl a bojí se jít do toho závěrečného dílu tak se nebojte, aspoň tohle vše budete mít uzavřený a jak to dopadlo kam se za ten čas posunula a tak :) loučím se s Lou se ctí a jsem ráda že jsem si tu sérii přečetla ♥ a určitě se k ní někdy vrátím a přečtu znova ♥

10.05.2019 5 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

No jelikož jsem viděla serial tak už jsem viděla co se stane s tím jsem počítala ale já seriál miluju tak jsme si řekla že si chci přečíst postupně všechny díly... abych pravdu řekla trochu mě to zklamalo a to už tím jak je tam autorka vzhledově popisuje ....ja vím první byly knížky a pak film ale prostě mě to tam nesedlo..Ale jinak to bylo čtivé a hezké:) zkusím druhy díl a pak uvidím ale chtěla bych si pořídit a přečíst všechny :) ale jako seriál rozhodně doporučuju :)

27.08.2018 4 z 5

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

Bylo to hezké stejně jak první díl a aspoň jsem poznala jaka Riannon byla a co dělala a jak myslela bylo to užasný :) a moc hezky a zajimavý téma :) doporučuju :)

31.07.2018 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Dlouho jsem o ní přemýšlela a nemůžu na ní jen tak zapomenout , protože Páni :O pohltilo mě to. Cítila jsem všechny emoce - brečela jsem, se smála jsem se, pak mě to štvalo a pak mě to zas potěšilo :) Collen Hoover mám ráda a po této ji mám ještě radši :) To jak zpracovala Ridgiho to bylo něco nádherného a do toho ty písničky jako za mě fakt hezká knížka :).... Jako na venek to vypadalo, že to bude klišé romantika a možná pro někoho je ale tuhle knížku řadím mezi mé oblíbené :) mooc doporučuji :)
PS. taky si myslím že to bylo obdobím, kdy jsem ji četla. Četla jsem ji asi ve správný čas :)

28.06.2018 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Tato knížka byla nápaditá, zajímavá a hezky napsána :) jako není úplně nejlepší knížka a taky mě trochu zklamal konec ale jinak se mi libila hodně :) zajímá mě hodně druhý díl z pohledu Riannon jak to ona prožívala :)

23.06.2018 4 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Byl to odpočinkové a příjemné čtení a mě nejvíce zaujala ta tématika té kávy jelikož kávu miluju tak se mi to líbilo :) takže za mě dobrá knížka i když je spíš pro mladší čtenáře :)

17.05.2018 4 z 5

Stockholm: Přísně tajné Stockholm: Přísně tajné Hanna Lindberg

Na to, že detektivky nečtu tak tahle se mi líbila jako nic extra ale byla napínavá a byla čtivá :) takže za mě dobrý :) ale vrátím se k romantice zas :) jako dala bych 3,5* ale bohužel to nejde :)

06.05.2018 4 z 5

Pýcha a předsudek (převyprávění) Pýcha a předsudek (převyprávění) Gill Tavner

Chtěla jsem si nejdříve přečíst tuhle zestručněnou variantu a jako nebyla špatná mnohé se my vysvětlilo, co jsem ve filmu nepobrala ale taky tam chyběli pasáže, které sice byly napsaný nakonci tak to mi jedniný, to bylo to co mě tak vadilo jinak je to spíš pro pochopení a určitě si přečtu původní knížku :)

17.04.2018 4 z 5

Perfekcionistky Perfekcionistky Sara Shepard

Bylo to úžasné a mooc čtivé. Těším se až si přečtu druhý díl , zajímá mě jak to nakonec dopadne :) Jako je si hodně podobná s PLL ale i tak mě to hodně pohltilo a bylo to super :) doporučuji :))

12.04.2018 5 z 5

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Přemýšlela jsem, jak to budu hodnotit. Jako není to úplně můj styl ale četla jsem ji kvůli povinné četbě. Ale musím říct, že mě zaujala a něco ve mě zanechala. Bylo to čtivé a zajímavé :) Chvilkami mě nudila a pak zas hodně pohltila takže pocity u toho byly hodně proměnlivé. Ale jsem ráda, že jsem si ji nakonec přečetla :)

08.04.2018 3 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Wow tak tenhle příběh mě fakt dostal. Chtěla jsem změnit žánr a přečíst si něco jiného a tohle mě tak hezky nastřelilo. Ke konci to bylo napínavý a zvratný a to se mi líbilo. Sice to je pro mladší čtenáře (YA knížka) ale i tak se mi moc líbila :) doporučuji :)

18.02.2018 5 z 5

Povídky malostranské Povídky malostranské Jan Neruda

Blbě se mi nějaké povídky četly a taky se moc okecávaly a mě to pak nebavilo.... některý se dali a některý zase ne ....celkově se mi to moc nelíbilo

03.02.2018 2 z 5

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

Knížka se mi líbila byla moc čtivá :) ale je to jiný než seriál asi je dobrý si přečíst knížku i kouknout na ten seriál pak vám to jde líp do sebe (takové doplnění té knížky) a byly tam i nějaké odlišnosti... A tedka vím, že sebevražda není tím nejlepším řešením jak se to dá řešit, dalo se to možná i jinka ale nwm jak bych se zachovala v její situaci ... Ale určitě to bylo poučný :) Děkuju autorovi :)

01.02.2018 5 z 5