Teraslík Teraslík komentáře u knih

Bezcitné Bezcitné Sara Shepard

Skvělá knížka a ten konec. Kdo to mohl tušit? Já tedy rozhodně ne. Doporučuji.

03.01.2015 5 z 5

Vražedné Vražedné Sara Shepard

Snad nejlepší díl z celé série. Samý zvrat, hrozně napínavá. Kdo si tenhle díl nepřečte jako by nežil. Úžasná kniha. Všem doporučuji!!!!

04.12.2014 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Bavila mě stejně jako předchozí díly i když byla o Azurce. Skvěle napsaná jako vždy. Doporučuji.

28.11.2014 5 z 5

Roztomilá malá tajemství Roztomilá malá tajemství Sara Shepard

Úžasná kniha. Tyhle příběhy se mi snad líbily víc než ostatní knihy. Nejlepší kniha ze série. Doporučuji.

28.10.2014 5 z 5

Neuvěřitelné Neuvěřitelné Sara Shepard

Kdo by to čekal, že A je zrovna tahle osoba já tedy ne. Rozhodně zatím nejjj díl. Super napínavá,prostě skvělá. Doporučuji.

14.10.2014 5 z 5

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

Další skvělá kniha , skvělé série.

09.10.2014 5 z 5

Konečná volba Konečná volba C. C. Hunter (p)

Skvělé zakončení série.

30.07.2014 5 z 5

Nevinné Nevinné Sara Shepard

Páni!!! Todle jsem rozhodně nečekala. Jsem moc zvědavá jak se to bude vyvíjet dál. Velice doporučuji.

13.07.2014 5 z 5

Ze začátku mi to přišlo nudný hlavně kvůli fotbalu a dokonce jsem u ní i usnula. To se mi doteď nestalo. Potom se mi to začalo líbit a příběh Trishy mě pohltil. Bylo mi jí strašně líto a musela jsem to dočíst dokonce. Konec se mi líbil. Doporučuji.

08.07.2014 4 z 5

Hlas měsíčního svitu Hlas měsíčního svitu C. C. Hunter (p)

Wow!! Úžasná kniha. V jednu chvíli jsem se rozbrečela a druhou chvíli jsem se tak smála až jsem taky brečela. Hodně jsem se zlobila na Lucase za to co udělal i když musel měl to aspoň Kylie říct. Prostě skvělá knížka plná napětí. Velice doporučuji.

03.07.2014 5 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Řekla jsem si, že to bude naprostá blbost. Po chvíli čtení jsem si uvědomila jak moc jsem se pletla. Je to úžasná knížka. Velice doporučuji.

08.06.2014 5 z 5

Půlnoční ulička Půlnoční ulička Rachel Caine (p)

Kniha se mi líbila, napínavá jako vždy. Doufám, ze to nakonec všechno dobře dopadne. Těším se až si přečtu další díl. Velice doporučuji.

07.06.2014 5 z 5

Odina kletba Odina kletba Maite Carranza

Tahle kniha patří mezi nejlepší, které jsem kdy četla. Užívala jsem si ji a připadala jsem si jako kdybych byla součástí děje a to na knihách zbožňuju. Velice doporučuji.

01.06.2014 5 z 5

Proměněna za soumraku Proměněna za soumraku C. C. Hunter (p)

Tohle je skvělej díl. Jednu chvíli jsem u něj brečela a druhou jsem se smála. Naprosto mě šokovalo so je Kylie zač. Ještě teď mám z ní husí kůži. Jsem moc zvědavá jak to bude pokračovat. Velice doporučuji.

01.06.2014 5 z 5

Vzkříšena za úsvitu Vzkříšena za úsvitu C. C. Hunter (p)

Kniha byla úžasná, užívala jsem si každý řádek. Je to kniha plná napětí. Velice doporučuji.

23.05.2014 5 z 5

Sobecké prasátko Sobecké prasátko Andy Riley

Skvělá vtipná knížka, těším se až si přečtu králíčkovy sebevraždy.

19.05.2014 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Kniha je úžasná. Vůbec Jsem netušila, že by Jabel byla něčeho takového schopná. Bylo mi líto Miriam. Konec se mi líbil. Doporučuji.

18.05.2014 5 z 5

Útěk Útěk Sophie Jordan

Úžasná kniha.Už se těším až si přečtu další díl.

02.05.2014 5 z 5

Klan vlčice Klan vlčice Maite Carranza

Jedna z nejlepších knih,které jsem přečetla.

21.03.2014 5 z 5

Kreslený svět podle Annie Kreslený svět podle Annie Laura Lee Gulledge

Tato knížka vystihuje přímo pocity dívky.

13.03.2014 5 z 5