Sobecké prasátko

Sobecké prasátko https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37341/bmid_sobecke-prasatko-cX7-37341.jpg 4 94 15

Andy Riley, autor úspěšných knih Králíčkovy sebevraždy a Králíček sebevrah se vrací, přichází s dobrodružstvím věčně naštvaného, nepříjemného a sobeckého prasátka, které dělá nejrůznější naschvály lidem a zvířátkům ve svém okolí.

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Paseka

Selfish Pigs , 2007

EliskaD
24.02.2022 4 z 5

Krátká knížka, kterou jsem "přečetla" (prohlédla) za krátkou jízdu v MHD. V porovnání s králíčkem je Sobecké prasátko poněkud slabší, přesto úsměvné a hlavně výstižné.

Jackline5
27.10.2021 3 z 5

Ve srovnání s ostatními knihami od tohoto autora mi kniha přijde poněkud slabá. I tak ale má své kouzlo a čtenáři poskytne spoustu stran kvalitní zábavy.

Pavlína197
18.03.2021 4 z 5

Jojo, mě tohle prasátko taky připomíná spoustu lidí... Že by záměr autora?

Aki12
13.02.2018 3 z 5

Ať už je Prasátkův důvod k sobeckosti jakýkoliv, jedno je jisté, servítky si nebere s nikým a tak to má v některých situacích i být!

raadyo
20.12.2014 5 z 5

úžasně vtipné, ale je možná trochu smutné, že se to podobá některým lidem...

Teraslík
19.05.2014 5 z 5

Skvělá vtipná knížka, těším se až si přečtu králíčkovy sebevraždy.

Kaihomielisyys
26.04.2013 3 z 5

Fajn knížka, ale rozhodně mě nenadchla tak jako příběhy králíčka sebevraha.

Daxie L. Jesus
18.02.2013 5 z 5

To prase je hrozná svině!

nikaxxx
15.02.2012 5 z 5

Sobecké prasátko - co k tomu dodat :D? Skvělé na zvednutí nálady ... pár situací mě přinutilo zasmát se nahlas ... a to už je co říct :D.

baterka
13.01.2012

výborné, neočekávané, skvěle povzbudí náladu!=)

Mayanea
22.08.2011 4 z 5

„Vepřové kotlety, párečky, uzená šunka, slanina.
Vlastně mi to ani nechutná.
Jenom chci, aby jiný prasata chcíply.“

Honey0105
18.08.2011 4 z 5

Andy Riley se mi prostě dostal pod kůži (a může za to samozřejmě jeden můj databázový kamarád). Jeho komixové příběhy jsou vtipné a osvěžující.
U prasátka jsem se zamyslela trochu víc (už hodně lidí to tu podotýkalo, tak nebudu dělat moc chytrou, kvůli té spojitosti s člověkem) a asi to nebylo na škodu.
Oddechovka, která rozhodně pobaví a možná také uvrhne do takové té nálady, kdy si budete říkat: "Ježiši.. Vždyť tohle dělám taky!"

Addie
01.04.2011 5 z 5

Jsem ráda, že jsem se k Sobeckému prasátku dostala dříve než k Farmě zvířat z hlediska možných asociací, na základě kterých bych se možná nedokázala tak bavit.
Stačí se ale povznést nad onu skutečnost, že nám Sobecké prasátko sakra někoho přípomíná (koho jiného než člověka) a o zábavu máte postaráno.
Hlavně si s nikým a ničím nebrat servítky, tak!

RUSTY
17.11.2010 5 z 5

Sobecké prasátko mě naprosto dostalo, přesně z toho důvodu jak říkáte vy :)Právě, že mi až příliš snadno připomnělo ČLOVĚKA, tudíž i mě samotnou v určitých životních situacích :D Je to má oblíbená kniha a mám ji vystavenou přímo nad postelí, aby každý věděl kde se nejradši zdržuje sobecké prasátko! :-)

Márinka
30.11.-0001 4 z 5

Věčně naštvané, sobecké Prasátko, které neustále dělá naschvály nejen lidem, ale také dalším zvířátkům, mi bylo dost nepříjemné. Asi proto, že jsem si místo něj příliš snadno představila Člověka. A co vy?

komiksy

Andy Riley