Tefnut Tefnut komentáře u knih

Svatba z donucení Svatba z donucení Amanda Scott (p)

Tato kniha se četla celkem dobře, ale bohužel neměla ten správný spád jaký by jsem od takového žánru čekala. Chybělo tam ukončení a více méně i začátek. Myslím, že by příběh mohl být trošku lépe stylizovaný a též napsaný. Za mě tentokrát kniha trošku zklamáním.

14.07.2018

Tak trochu hrdina Tak trochu hrdina Donna Hay

Tato kniha je druhá, kterou jsem přečetla od této autorky. Čtení poutavé a zajímavé. Pokud se čte kniha tak jak se má dokonce se dokáže člověk poučit o nových věcech, o kterých se moc nemluví nebo naopak se bojíme zeptat. Moc pěkné čtení za mě určitě doporučení na přečtení.

08.04.2018 4 z 5

Anděl z Whisky River Anděl z Whisky River JoAnn Ross

Knížka byla čtivá, krátká a výstižná. Někdy je dobré přemýšlet nad tím, co řekneme, protože ne vždy se nám to vyplatí a později toho můžeme litovat, ale to neplatí o tomto příběhu. Příjemné čtení na večer.

08.04.2018 4 z 5

Kouzlo života Kouzlo života Donna Hay

Kouzlo života je kniha, která se čte skoro sama. Na začátku sice člověk bojuje s tím začíst se řádně do knihy, ale po pár stránkách mě kniha oslovila a četla se skoro sama. Dva rozdílné světy můžou mít něco společného a nemusí to být jen obdiv rodiny. Bohužel na konci to vzalo moc rychlý konec a zůstalo hodně věcí neuzavřených. Pokud chcete knihu ze života se zajímavou zápletkou a tajemstvím, kniha stojí rozhodně za přečtení. Po slabším a delším začátku a pro mě neúplném konci dávám pouze čtyři hvězdy.

21.03.2018 4 z 5

Svůdná Savanna Svůdná Savanna Gina Wilkins

Pokud je člověk životem zklamaný jako hlavní hrdinka a nevěří sobě ani svému okolí potom je čas udělat si volno a pořádně si odpočinout a třeba narazit na někoho zajímavého. I takto může vypadat krásný příběh, který pokračuje překvapivým zjištěním a smířením se s nevyhnutelným. Pokud máte rádi oddech a trošku toho snění určitě sáhněte po této knize.

05.03.2018 4 z 5

Co si počít s vévodou Co si počít s vévodou Sally MacKenzie

Tato knížka musím říci byla zajímavě napsaná. Ráda si přečtu historický román a tento o prokletí rodu a o tom, co se kdysi dávno stalo určitě stojí za přečtení pokud má člověk tento žánr rád. Pokud budu mít možnost nakouknout do další knihy ze série.

05.03.2018 4 z 5

Zahrada hříchu Zahrada hříchu Jennifer Blake (p)

Tuto knihu jsem už jednou četla a vrátila jsem se k ní po několika letech znovu. Je to příjemné čtení, které nechybí láska, ale i vztahové zápletky. Kniha se pěkně četla a byla takovým malým oddechem na večer.

28.01.2018 4 z 5

Paprsky štěstí Paprsky štěstí Dorothy Garlock

Začátek knížky byl trošku nesrozumitelný. Po přečtení několika stránek mě kniha chytla a četla se sama. Moc pěkný příběh, i když trošku smutný. Bohužel život si nevybírá komu nadělí štěstí v životě a komu naopak. Jen ten konec byl takový neukončený podle mého názoru. Kniha stojí za přečtení.

09.01.2018 5 z 5

Náhodně hraběnkou Náhodně hraběnkou Valerie Bowman

Druhý díl třídílné série byl vskutku zajímavý. Dalo se očekávat, že nakonec vše dopadne tak jak má. Byla tam zajímavá zápletka, která příběh oživila. Zkrátka tři kamarádky pokud se sejdou opravdu to stojí za to. Knížka se četla pěkně a během chvilky byla dočtena.

31.12.2017 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Moje první přečtená kniha od tohoto autora. Na doporučení jsem si jí přečetla a byla jsem mile překvapena. Nad knihou se musí člověk maličko zamyslet jak to vlastně bylo a proč to vlastně tak bylo napsané a konec, že byl takový neurčitý mělo to svůj smysl si myslím. Hodnotím určitě kladně.

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Krásně napsaná knížka. Moje druhá kniha od tohoto autora a musím říci, že zaujala a četla se pěkně.

Láska jako životní styl Láska jako životní styl Gary Chapman

Nad knížkou se člověk musí zamyslet, není to žádné oddechové čtení, ale má přiblížit a pomoci člověk, když je v životě ztracený. Pěkná napsaná knížka a rozhodně stojí za přečtení.

Miluji odmítání! Miluji odmítání! John Fuhrman

Knížka byla zajímavá a dobře se četla. Nad některými pasážemi se člověk musel zamyslet více, ale určitě kniha stojí za přečtení.

28.12.2017 5 z 5

Nejkrásnější Nový rok / Překvapení pro šéfa Nejkrásnější Nový rok / Překvapení pro šéfa Hannah Bernard

Oddechové čtení pro zimní večery u horkého nápoje.

19.01.2017 4 z 5

Záměna Záměna Sandra Brown

Knížka se dobře četla. Na začátku jsem si myslela, že to bude klasický příběh, ale autorka překvapila svým zamotaným dějem. Nečekala jsem, že tato kniha může mít i mnohem hlubší kořeny než se na začátku vůbec zdálo a podle mě byla zajímavá jako i jiné knížky od této autorky, která umí psát příběhy. Za mě povedený příběh.

27.09.2016 4 z 5

Tichý muž Tichý muž Sandra Brown

Knížka byla zajímavě napsaná, byla čtená jako většina knížek od této autorky. Bohužel začátek byl trošku zmatený a nevěděla jsem, kdo vlastně příběh vypráví. Konec byl hodně useknutý a závěr příběhu docela překvapil. Pravdivý příběh.

26.09.2016 4 z 5

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Romantický příběh, který se dobře četl. Hloubku příběhu tam bohužel žádnou nenajdeme. Zkrátka pohodové čtení na večer.

23.09.2016 4 z 5

Čest gladiátora Čest gladiátora Michelle Styles

Popis doby byl celkem ucházející, ale příběh byl od začátku předurčený a ztratilo to trošku své kouzlo. Více bych přidala danou dobu a něco z ní.

09.09.2016 3 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Nestárnoucí básně, které jsme se tenkrát povinně učili ve škole a které i do dneška si člověk stále pamatuje. Pane Erbene byl jste vynikající básník a dnes to mohu více méně potvrdit, že se jedná o nestárnoucí klasiku pro všechny.

20.01.2013 4 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Kniha popsuje jak se zvířata postavila a lidem a začala se chovat jako lidi. Můžeme zde vidět plno podob moci.

20.01.2013 4 z 5