Láska jako životní styl

od:


KoupitKoupit eknihu

O laskavosti, trpělivosti, schopnosti odpouštět, pokoře, zdvořilosti, štědrosti a poctivosti / Gary Chapman navazuje na bestseller "Pět jazyků lásky" moudrou a upřímnou knihou, jež pomáhá rozvíjet sedm vlastností, díky nimž můžeme vytvářet a udržovat láskyplné vztahy. Zatímco jeho práce o jazycích lásky pojednávala především o způsobech, jak lidé projevují a přijímají lásku, tato kniha v kapitolách o laskavosti, trpělivosti, schopnosti odpouštět, pokoře, zdvořilosti, štědrosti a poctivosti podrobně popisuje "životní styl lásky". Autor na příbězích ze skutečného života ukazuje překážky a nedorozumění, která narušují mezilidské vztahy, a navrhuje možná řešení. Kniha "Láska jako životní styl" je neocenitelným zdrojem moudrých rad a inspirací pro budování spokojeného života naplněného láskou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32235/laska-jako-zivotni-styl-32235.jpg 4.627
Orig. název:

Love as a way of life (2008)

Žánr:
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Návrat domů
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
Karnager
28. srpna

Nějak mi tahle kniha nesedla..i když určitá myšlenka tam je, knihu jsem dvakrát odložil a zase se k ní vrátil...

Tefnut
28.12.2017

Nad knížkou se člověk musí zamyslet, není to žádné oddechové čtení, ale má přiblížit a pomoci člověk, když je v životě ztracený. Pěkná napsaná knížka a rozhodně stojí za přečtení.

nickym
03.02.2014

Skvělá knížka pro rozhodnutí žít život plný nezjištné lásky pro druhé. Osvobozující knížka a pomoc do všech i velmi špatných vztahů. Moc doporučuji!

joni
20.07.2012

Skvělá jako všechny knížky od Garyho Chapmana ;)