Tefnut Tefnut komentáře u knih

Kniha nejen o duši Kniha nejen o duši Robert Fulghum

Kniha nejen o duši stojí za to si přečíst a zamyslet se.

Klíč k životu Klíč k životu Jack Canfield

Musím souhlasit s komentářem přede mnou. Je to návod jak změnit a splnit si své sny v životě a dosáhnout vyšších cílů. Může se jednat jen o návod nebo o pomocnou ruku, která nás nasměru tím směrem, který by pro nás mohl něco znamenat nebo být důležitý. Kniha opravdu stojí za přečtení.

20.01.2013 5 z 5

Nevinný polibek Nevinný polibek Elizabeth Boyle

Musím uznat, že takové obrazy, které tam byli popsané by ani básník jen tak nevymyslel na tu dobu. Musím říci, že kniha byla nádherně psaná a ještě lépe se četla.

20.01.2013 5 z 5

Kouzlo noci Kouzlo noci Elizabeth Boyle

Musím říci, že knížka byla zajímavá, ale jak už tu bylo napsáno něco tam přece jen zůstalo neodkryto, ale určitě stojí za přečtení.

Odvážná Sage Odvážná Sage Sandra Brown

Musím uznat, že tato trilogie je hodně zajímavá a vždy se dozvíme něco nového. Už se na knihu v českém znění moc těším.

Pozvání na víkend Pozvání na víkend Sara Orwig

Kniha byla čtivá, poutavá a zajímavá. Dva obchodní rivalové, kteří stojí proti sobě, ale vše se změní, když do příběhu zasáhne jednoho obchodního rivala vnučka a máme román a lásku na světě.

20.01.2013 4 z 5

Noc na Karlštejně Noc na Karlštejně Jaroslav Vrchlický (p)

Knížka se liší od filmu a přišla mi lepší, i když jsem ve filmu nacházela určité pasáže z této knížky také. Moc se mi to líbilo.

15.09.2012

Místo v životě Místo v životě Lisa Kleypas

Kniha mě opravdu překvapila a vřele ji doporučuji.

15.09.2012

Šťastná Fortuna Šťastná Fortuna Barbara Cartland

Velmi čtivá knížka.

22.02.2012 4 z 5

Guvernantka Guvernantka Arnette Lamb

Knížka se čte velmi pěkně a historický děj je velmi poutavý. Doporučuji na přečtení.

22.02.2012 5 z 5

Šťastný Lucky Šťastný Lucky Sandra Brown

Knížka byla zajímavá a velice se líbila. Mohu jen doporučit. Druhý díl je také pěkný a poslední jsem zatím nesehnala.

22.02.2012 5 z 5