Nevinný polibek

Nevinný polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30878/bmid_nevinny-polibek-3ki-30878.jpg 4 59 12

Bakalářské kroniky série

2. díl

Anglie, 1810 Mirandě se zhroutil celý svět, když ji zhýralý lord Tremont připravil o dobrou pověst. Ztratila snoubence, sny i budoucnost. Dívka opustila Londýn a žije v ústraní jako učitelka v ústavu pro mladé dámy. Snaží se zapomenout na svůj nešťastný osud. Jaké je její překvapení, když se jednoho dne prostopášný šlechtic objeví v její škole. Miranda opět skončí v jeho náručí a tím v sobě probudí touhu, kterou tolik let potlačovala…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

This rake of mine , 2005

Bell@
11.01.2024 3 z 5

Velice čtivá knížka, u které se rovnou ponoříte do děje. Určitě stojí za přečtení pro všechny milovníky historických romancí.

mariva
01.01.2021 4 z 5

Příjemná romantická odpočinková četba nepostrádající humor, jen snad trochu překombinovaná. Ale dobře se četla a pobavila.

Ála1968
13.04.2020 4 z 5

Moc mě to bavilo.Bylo to vtipné,napínavé a romantické.Za mě super.

havrmoni
17.11.2016 4 z 5

Pěkné svižné dílko. Dala bych 5*,ale vadí mi strkání nosu do věcí,do ktetých by se strkat neměl. Pak to můžou někomu zavařit,což se stalo.Ale jinak celkově povedená oddechovka.

moudivlacek
02.07.2016 4 z 5

Když se tři nevinné pubertální šlechtičny rozhodnou provdat svou svobodnou učitelku za vybraného zhýralce šlechtice, udělají pro to vše. Není tu nouze o vtipné scénky, jako i touhu po naplnění lásky. Velice povedené oddechové čtení.

Luccy78
02.11.2015 4 z 5

Kniha krásná, zajímavá zápletka, kdy se ze zhýralce a sukničkáře vyklube hrdina a odvážný chlap, který bojuje za vlast, ale to devítileté nesmyslné čekání a trápení se hlavní hrdinky.. No nevím... Tak trochu přitažené za vlasy.. Ale vcelku pěkný romantický příběh, který měl spád.

miruska1
18.05.2014 5 z 5

Kniha sa mi pveľmi pačila. Podľa toho čo som čitala nete,vyšli u nas len 2 knihy od tejto autorky. To je naozaj škoda,pretože jej knihy čo sa tyka mojho vkusu,su uplne dokonale.

macekkk
05.11.2013 3 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Bylo to odpočinkové čtení.

Plechovka
20.03.2013 5 z 5

Opravdu pěkné počteníčko, skvěle si u této knížky člověk odpočine. Doporučuji.

Tefnut
20.01.2013 5 z 5

Musím uznat, že takové obrazy, které tam byli popsané by ani básník jen tak nevymyslel na tu dobu. Musím říci, že kniha byla nádherně psaná a ještě lépe se četla.

lenice
06.03.2012 5 z 5

S předešlým komentářem mohu jen souhlasit, mě se také kniha moc líbila.Čtěte.

pirin
30.10.2011 5 z 5

Mě se kniha moc líbila. Nic v ní nechybí , od vtipné scény po romantické zmatky, dojde i na 2 dobromyslné dohazovačky:-))

Anglie 19. století romance historické romance

Elizabeth Boyle