Tak trochu hrdina

Tess je jako svobodná matka zvyklá bojovat s časem, vykonávat práci učitelky a zároveň se starat o sebe i syna. Dan je však v sedmnácti mnohem nezávislejší, než si jeho matka uvědomuje. Navíc se rozhodl dát své rodiče znovu dohromady – a co si o tom myslí Tess, to ho vůbec nezajímá. Ve stejné době se však do stejného yorkshirského městečka nastěhuje ovdovělý Jack se spoustou zavazadel a klackovitou pubertální dcerou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62930/tak-trochu-hrdina-62930.jpg 3.326
Vydáno, BB art

Some Kind of Hero, 2003

Kniha Tak trochu hrdina

Tefnut
08.04.2018

Tato kniha je druhá, kterou jsem přečetla od této autorky. Čtení poutavé a zajímavé. Pokud se čte kniha tak jak se má dokonce se dokáže člověk poučit o nových věcech, o kterých se moc nemluví nebo naopak se bojíme zeptat. Moc pěkné čtení za mě určitě doporučení na přečtení.

Bronzie
05.10.2017

Za mne výborná oddechovka. Ač čtenář samozřejmě tuší, jak to dopadne, je to napsáno poutavě a čtivě a dotkne se i témat, nad kterými se dá zamyslet.

DaPo
10.07.2014

Příjemná oddechovka...

enyr
15.03.2013

Mně se knížka moc líbila, je to opravdu pravá oddychovka s dobrým koncem.

kuti
16.06.2012

Hodně oddechová knížka. Čte se příjemně, člověka baví. Závěrečné rozuzlení nikoho nepřekvapí, protože ho od začátku čeká. Milovníky šťastných konců potěší. Ale po jejím dočtení žádný hlubší dojem nezanechá.

bookcase
02.02.2012

Jedna z knih, kterou rádi přečtete, když chcete nenáročnou oddechovku.

Honey0105
18.08.2011

Už je to opravdu doba, co jsem knihu četla. Byla jsem v zahraničí a neměla jsem nic jiného po ruce, tak jsem po ní sáhla.
Dílko se dalo přečíst. Působilo poměrně oddechově, ale není to úplná sláva. Je pravda, že už si příběh tolik nepamatuji, jen úryvkovitě, ale také vím, že jsem nebyla nijak zvlášť nadšená, ale zároveň ani zklamaná.

Všechny jeho sny
Láska podle Shakespeara: Marná touhy snaha

Donna Hay
britská, 1960

všech 6 knih autora

Kniha Tak trochu hrdina je v

Právě čtených1x