TamaraKrejčí TamaraKrejčí komentáře u knih

O osudovém vlivu Davida Bowieho na holky O osudovém vlivu Davida Bowieho na holky Jean-Michel Guenassia

Žádný převratný román, ale pěkné čtení, zajímavý příběh....

03.08.2019 5 z 5

Jak být dospělá Jak být dospělá Emma McLaughlin

Nedočteno, asi před týdnem jsem jí odložila a matně vzpomínám o co v knize šlo.

29.07.2019 1 z 5

Hanče, Pro kravičku Hanče, Pro kravičku Jindřich Šimon Baar

Milé čtení

29.07.2019 3 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Románek, krásný, milý s lehounkým napětím, tak akorát na dovolenkové počteníčko, když se schová sluníčko.

08.07.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

V mém osobním žebříčku paní spisovatelky AM na druhém místě za Hanou. Nesrovnávám, jen hodnotím. Opět krásné čtení, opět rodinná sága, ale opět s nápadem jak hrom!! Taková chytrá horákyně je ta naše paní spisovatelka...nemluví, ale není němá, je zatvrzelý až zlý, ale není bez citu, není tam s nimi, ale je...otevřený konec, ale nevadí..já věřím, že se dočkáme pokračování.

08.06.2019 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Já jen doufám, že tohle nevymyslel sám život, že je celý příběh, výplod sakra dobrého spisovatele. Kloubouk dolů před vámi pane J.D.
A určitě si posléze knihu přečtu znovu, ale od prvni kapitoly, teda od konce?? Nebo začátku?? ????????

31.05.2019 5 z 5

Kam se poděl můj sýr? Kam se poděl můj sýr? Spencer Johnson

Výborná mini knížečka, která mi zabila nudu v čekárně u lékaře. Znáte to, jste objednání, ale..prostě přečtete knížku..???????? ale jak jsem už napsala, dobré, poučné čtení. Asi je to v životě tak..

24.05.2019 5 z 5

Záhada Zlaté věže Záhada Zlaté věže Hiro Kamigaki

Přečteno a o zábavu vystaráno na pár deštivých dní. Kniha zeměstnala celou rodinu a to si zasloužilo plný počet hvězdiček.

12.05.2019 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Velmi hezký a zároveň velmi smutný příběh. A kniha se mohla klidně jmenovat "Ještě, že jsme se potkali" hlavní hrdinové si toho dali strašně moc... Ale protože nemám ve zvyku nic prozrazovat z děje, jen doporučuji k přečtení.

12.05.2019 5 z 5

Ráchelina kniha Ráchelina kniha Sissel Værøyvik

Přečteno, vlastně prolistováno tam a zase zpět. Nemám ráda když čtu a nevím co. Tak jsem se vracela a hledala co mi chybí, proč mě děj nechytá. Asi mnoho postav, nezáživných postav. Vím, že téma si zaslouží jakousi úctu, a že nebyl prostor na radosti... Tak jsem knihou nakonec došla konce, ale jen kvůli výzvy.

25.04.2019 3 z 5

Důvěrné tajnosti Důvěrné tajnosti Fern Michaels (p)

Čtení typu OK, knížka mi udělala na pár večerů příjemnou společnici, ale za pár dní jsem těžce vzpomínala na název i děj, ale chyba v textu v hlavě uvízla..
Přitom zajímavé téma, možná škoda, že se děj odvíjel velice levně...

24.04.2019 3 z 5

Děti hněvu Děti hněvu Nela Rywiková

Mé první setkání s N.R.a jsem upřímně překvapená. Knížka mě bavila od začátku do konce. Místy jsem měla husinu, místy se mi zvedal žaludek i slzy v očích jsem měla. Hodně dobré byly i kapitoly z minulosti. Závěr lehce nadějný, jsem ráda, že to neukončila autorka s růžovými brýlemi.
Určitě si přečtu jeji prvotinu.

14.04.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Jamajka ???? Přesně tak, žádné žloutkové věnečky, ale Tiché roky od A.M určitě.

08.04.2019 5 z 5

Sítě z pavučin Sítě z pavučin Táňa Keleová-Vasilková

Příjemné čtení, které mi dělalo společnost ve vlaku. Příjemné překvapení, že mě dokázal příběh držet v napětí jak to celé dopadne.

06.04.2019 5 z 5

Pochlap se! Pochlap se! Owen Marcus

Možná vhodné opravdu pro muže. Ikdyž se dalo číst mezi řádky a něco si najdou i ženy, ale přesto za mě nic moc. Nesedi mi tento styl a už opravdu po něčem takovém nesáhnu.

21.03.2019 3 z 5

Vyhrát nebo zemřít Vyhrát nebo zemřít Petr Vaniš

Těžko se mi píše tento komentár. Neměla jsem ani tušení, že kulturistika je tak ovlivněna dopingem.
Ale autor šel do toho, napsal svou osobní zpověď a snad se mu podaří touto knihou udělat jakousi osvětu. A víte co se říká... Pokud by měla tato knížka oslovit, přesvědčit byť jednoho sportovce k čistě čisté kulturistice, stálo to za to jí napsat.

16.03.2019 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Krása, krása, krása, srdce mi jásá. Paní Morštajnová se stala mou oblíbenou autorkou.
Hana, zarytá v srdci.
Slepá mapa, oki dobrý.
A Hotýlek, jsem z něj nadšená. Postav tak akorát, všechny si pamatuji, žáden zmatek. Nevadily mi ani návraty v čase, prostě se to četlo samo. Krásná rodinná sága, tak to život prostě dává a paní A.M. to vše umí dávat na papír.
Vřele doporučuji

09.03.2019 5 z 5

Strašná nádhera Strašná nádhera Halina Pawlowská

Čtení vhodné právě na den jako byl dnes, mrazivý, větrný, nevlídný. Nehledala jsem nic složitého, splnilo účel, ale žádný silný zážitek s psaní paní Haliny ve mě nezůstal. Dokáže bravurně použit naši krásnou češtinu, nenajdete stejného slova na stránce, to klobouk dolů. Ale, tak jak mi stačilo vidět pár dílu Banánových rybiček, tak mi stačila jedna tato kniha.

24.02.2019 2 z 5

Po cestopisu jsem sáhla kvůli výzvě a byla jsem překvapena, že dívčina, velmi mladá cestovatelka je zároveň z města ve kterém žiji a to je Havířov.
Díky Dominiko za pár příjemných i mrazivých chvilek s tvou cestovatelskou mánií a díky malému, velkému Zoomerovi, že to s tebou vydržel. ???? A přeji vám tisíce šťastných km bez nehod.
A pro čtenáře, prostě, doporučuji.

22.02.2019 5 z 5

Oči nemlčí Oči nemlčí Roy Jacobsen

Zajímavé čtení, zase trocha historie, tentokrat z pohledu jiné země.

04.02.2019 3 z 5