Záhada Zlaté věže

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tajemný zloděj pan X je zpět a má další nebezpečný plán! Chce ukrást největší poklad Nového města - zářící bludišťovou kostku z vrcholu Zlaté věže. Vlastník věže povolá do města několik nejlepších detektivů včetně Pierra, specialisty na bludiště, a jeho kamarádky Carmen. Všichni se snaží drahocennou kostku zachránit a hlavně zastavit pana X. Ale stihnou to včas? Projdi si všechna ďábelsky složitá bludiště, najdi ukryté předměty, vyřeš zvláštní výzvy pana X a další drobné záhady na každé stráce této báječněilustrované knihy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348862/big_bludiste-2-zahada-zlate-veze-Y4K-348862.jpg 4.88
Série:

Bludiště 2.


Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež, Šikovné děti - tvoření, hry, styl

Vydáno: , Bambook
Originální název:

The Mystery of the Empire Maze Tower, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Záhada Zlaté věže

Zuzvil
28.02.2020

Náhodně objevená super hledací a docela náročná knížka velkého formátu, spíše pro starší děti (za nás 6+), ale s menší úpravou pravidel klidně i menší děti. Zabavíme se u ní všichni, od nás jedno velké doporučení.

TamaraKrejčí
12.05.2019

Přečteno a o zábavu vystaráno na pár deštivých dní. Kniha zeměstnala celou rodinu a to si zasloužilo plný počet hvězdiček.


flanky
31.01.2019

Musím se opakovat: Neuvěřitelná kniha, kéž by bylo více takových. A když to navíc kreslí Japonec, prostě do detailu vytvořené umělecké dílo.

Koka
03.01.2019

Skvělá, úžasná knížka! Až na to, že několik členů rodiny se tísní nad dvojstránkou a předhánějí se, kdo čeho více objeví, a na obdarované dítě se někdy ani nedostane! Vyjdou nějaké další podobné poutače, které dovedou na dlouhé hodiny upoutat na židli i neposedy?

Tomas@S
28.03.2018

Velkoformatova kniha s obrazky plnych casto vtipnych a nenapadnych detailu. Bavili jsme se u toho ja i deti. Hadanky jsou na dvoustranach, navic to je cele zasazene do jednoho pribehu. Vedle prochazeni bludist se hledaji predmety a postavy. Jako bonus se v bludistich nachazeji dalsi bludistatka na prekvapivych mistech. Moc hezka knizka, zkusime si sehnat i prvni dil.