TamaraKrejčí TamaraKrejčí komentáře u knih

Tančím tak rychle, jak dokážu Tančím tak rychle, jak dokážu Barbara Gordon

Tahle jsem nečekala… ale v dobrém. Je to silný příběh

13.12.2022 4 z 5

Zítřek ti nikdo neslíbil Zítřek ti nikdo neslíbil Kateřina Karolová

Tak tohle se mi líbilo. Až do odhalení “co je špatně” jsem byla vedle jak ta jedle…. A protože miluji příběh posazený do známých míst, tak jsem si to užila i vizuální představou a dále když se odhalila podstata věci, tak si říkám a proč ne???
Trošku jsem nepochopila roli Viktora, ale klidně se k němu vrátím a snad mi do příběhu taky zapadne..

11.12.2022 4 z 5

Otcem i matkou proti své vůli Otcem i matkou proti své vůli Zdena Frýbová

Tohle mě nebavilo..

02.12.2022 2 z 5

Pandořina skříňka Pandořina skříňka Eva Tvrdá

Nějak mi to celé nesedlo. První část Agáta byla fajn. Dobře se ti vyvíjelo, ale ty další příběhy mi tam nesedly, asi to mělo do sebe celé zapadnout, ale mi to nezapadlo… tady v komentářích jsem se dozvěděla, že jsem měla přečíst nejdříve Dědictví… tak nevím, mám to ještě zkoušet???

22.09.2022 3 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Krásné čtení, J.M. mě opět nadchla..

29.08.2022 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Zatím teda nedočteno..do čtení této knihy se nutím a dnes jsem si řekla a dost!! Domácí práce mi udělají větší vzrůšo než všichni “hrdinové” v této knize. Dám ji šanci na dovolené a to si ještě opravdu rozmyslím. Hartl, ne Hartl :) :)

08.08.2022 1 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Paní spisovatelko, co to má znamenat?? Ten konec :) :( nevadí mi otevřené závěry, ale tohle?? O půl noci to tady překládám, abych se dozvěděla jaké je počasí..:) :)
A teď k celé knize a vážně. Bylo to vážně skvěle čtení. Před tím jsem četla Hartla a někdo tu psal, že to bylo surové. Tak přesně takový pocit mám z tohoto románu, surový jako sám život….

30.07.2022 4 z 5

Hodně smíchu a pár slz Hodně smíchu a pár slz Blanche Caffière

Pěkné počteníčko, takové milé.. :)

25.07.2022 4 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Přesně načasované. Na takovouhle bichli bych doma neměla čas.
Hartl mě překvapil. Je to od něj první kniha, nevím co jsem čekala, ale tohle určitě ne. Super román konečně i o otcovské lásce. Výborné, dokázala jsem se do života všech postav vžít, představit si jejich radosti, chmury, hádky, lásky, nelásky….tohle jsem si užila.

07.07.2022 5 z 5

Poprava Poprava Matt Witten

Ano, tohle je přesně ten druh knihy od které se nedá odejít.

18.05.2022

Andělé, tabulky a sny Andělé, tabulky a sny Eva Tvrdá

Pár krátkých povídek téměř o ničem, možná úvahy… ale do kabelky a na zabití času v čekárně u lékaře OK

11.05.2022 3 z 5

Mrtvou neměl nikdo rád Mrtvou neměl nikdo rád Eva Tvrdá

Má první kniha od autorky a určitě ne poslední. Pohodová detektivka, která se dala číst a dobře se orientovat v postavách. A protože pocházím kousek od Ostravy, tak se dostavila nostalgie a už jsem se toulala okolo řeky, po náměstí, ve starém obchoďáku Ostavice, atd atd miluji knihy, příběhy, které se odehrávají ve známých uličkách…

22.04.2022 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Příjemné čtení od spisovatelky u které čekám nával emocí, lásky, zvratů, a hlavně heppy end… a souhlasím, že to byla “cukrovka”, ale krásně napsaná

30.03.2022 5 z 5

Esterčini otcové Esterčini otcové Hana Radulić

Krásný příběh z úplně děsivé doby. A opravdu i tohle se mohlo stát.

23.03.2022 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Mám ráda knihy od Jojo a její love stories. Nezklamala mě ani táto. A bylo hodně cítit ten rozdíl stará a moderní doba…to mě bavilo zavzpomínat si a zároveň mít radost, že nejsme až tak retro..

03.02.2022 5 z 5

Můj Everest Můj Everest Jim Davidson

Ono příběhy psány, dle skutečných události jsou vždy trošku jiné. Měla jsem jiná očekávání. V tomto případě jdou filmy, dokumenty zajímavější. Zase naštěstí jim jsem se dokázala aspoň trošku do toho všeho vcítit, představit…

24.01.2022 3 z 5

Štěstí má barvu levandule Štěstí má barvu levandule Pauline Mai

Už se mi stalo i v jiné knize z Provence, že mám chuť jít vařit, péct, projít se levandulovými poli…a taky vzpomínka na naše psisko co se Dago jmenoval.
Pěkné, oddechové čtení.

21.01.2022 5 z 5

Trapasy Trapasy Darren Baker

Když jsem se já tím to “suchým anglickým humorem” prokousala, tak to zvládnete i vy. A daruji knížku dál.

18.11.2021 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Krásné čtení. Hrdinové sympatičtí. Záporáci na facku, ale to k dobrému příběhu patří.

02.11.2021 5 z 5

Egon: Děsná psina Egon: Děsná psina Petra Baďurová