Sysel Sysel komentáře u knih

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Ani na okamžik mě nenapadlo, že mě kniha nebaví. Nebo že se mi nechce číst. Byla krásná. Nepřečetla jsem ji jedním dechem. Já si ji vychutnala. Sice jen 2 dny,ale nechtěla jsem ji přelouskat za večer. Tenhle příběh by si to nezasloužil.

16.03.2022 5 z 5

Perský květ Perský květ Mon Coucou

Dokonalý příbéh plný napětí, lásky zrady. Všeho, co spravná kniha má mít. Zapletka do sebe perfektně zapadá, čte se velice dobře. Jediné ale přece jen kniha má.... už teď nutně potřebuji další díl!

17.02.2023 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Takhle jsem se nikdy u knížky nesmála. Nikdy jsem u knížky tak moc neproklínala hlavní hrdinku. Nikdy jsem nebyla po přečtení tak smutná, že to celé končí.

13.03.2022 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Jo tak to bylo super. Mělo to vše, co jsem potřebovala na odreagování. Vtipný, promyšlený příběh s pěkným začátkem i koncem. Paráda

15.01.2022 5 z 5

Pod maskou smyslnosti Pod maskou smyslnosti Mon Coucou

Tak to byla jízda od začátku až do konce! To, co čekáte, se nestane a co nečekáte, to vás šokuje! Kniha plná napětí, humoru, lásky a přátelství? Doporučuji všem, kteří chtějí prožít Pod maskou smyslnosti na vlastní kůži!

20.12.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Velice pěkné čtení

23.05.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Ze začátku jsem měla opravdu strach, že tato kniha bude katastrofa. Nebylo to nijak záživné. Naštěstí se příběh začal vyvíjet o dost lépe. Nemůžu však dát plný počet. Navíc Tristan je Tristan a toho nic nepřekoná.

11.08.2022 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Byl to můj první thriller. Ze začatku jsem se do čtení musela spíš nutit. Zmizelá zmizela, co víc od knihy čekat, že. Ale postupně se mi kniha začala dostávat pod kůži a já se přistihla, že potřebuji vědět, co se bude dít dál.

03.12.2021 4 z 5

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

Naprostá spokojenost! U prvního dílu jsem si říkala, jak tohle má autorka asi naplánované. A můžu říct, že skvěle! Nebudu prozrazova, jsem plná dojmů a opravdu mohu říct, že se Černá zima stala moji oblíbenou sérií. Jen tedy nechapu komentáře zde. Pokud někdo u 4. Dílu napíše, že to není jeho šálek kávy... proč nepřestal u prvního dílu? Tohle mi hlava nebere.

12.03.2023 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Tahle kniha ve mě něco zanechala. Nemohu přesně nazvat, co to vlastně je. Už je to nějaký čas, co jsem knihu přečetla a stále si na ni občas vzpomenu. Za mě to byl úžasný dej. Propracovaný. Nereálný, ale svým způsobem pro mě skutečný.

26.03.2022 5 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Opravdu divná kniha. Všechno strašně rychlé. Měla jsem hokej v postavách. Já vím, že tyhle knihy jsou dost nereálné, ale už i 50 odstínů je reálnějších, než tohle.
SPOILER
Hlavní hrdinka jde na pohovor do nové práce. Samozřejmě ji vyberou. Sebevědomí nula nula, přijatá na pozici asistentky top modela. Nechá své dítě 3 týdny s kamarádkou. Při prvním focení jejího šéfa je vyzvána, že má fotit. No tak to už bylo trošku moc. Takové modely přece hledají! A žena, která nemá ani fň zkušeností, je postavena před foťák a najednou je hvězda. Model je do ni dávno zamilovaný a chce ji. Tak ji má. Nehynoucí nesmrtelná láska po 2 týdnech. Pak konec kvůli fotce a smsce. Po 5 letech! To už autorka zabila úplně. Kamarádi, co vždy stáli za modelem najednou stojí za hlavní hrdinkou a nikdo neřekne o ničem ani slovo. Jak uvěřitelné. Mega hádka na zahradě, kde jsem netušila kdo je kdo a nečekaná návštěva nejky, která hlavní hrdince zachraňovala zadek, ale noví přátelé byli slavní a lepší, že. No děs

26.03.2022 1 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Tak tohle byla PECKA! Takhle jsem se u knihy snad nikdy nesmála. Penelope má skvělý smysl pro humor. Ta postava mi skvěle sedla. Perfektní...

19.11.2021 5 z 5

Hra pro Apollóna Hra pro Apollóna Veronika Synková

Přiznám se, že jsem nikdy LGBT knihu nečetla a nikdy mě ani nenapadlo ji číst. Jenže osud tomu chtěl jinak a já jsem se k tomuto příběhu prostě připletla. A? SAKRA! Já chci další! Lukáš a Daniel, dva protiklady, kteří si k sobě hledají cestu i přes nespočet překážek, nevědomost a minulost, kterou oba mají za sebou. Já jim neskutečně fandila a prosím autorku, aby napsala další příběh, který mě takhle přesně chytne za srdce. Všem doporučuji. Jestli máte rádi milou romantiku, která v sobě nese i tíhu minulosti a budoucnost je v jejich rukách... nebo kartách? :D tak neváhejte a příběh Hra pro Apollóna si přečtěte. Já nelituju!

22.02.2024 5 z 5

Kamarád na sex Kamarád na sex Emma K. Morris

Ztráta času

07.09.2022

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Vtipné, originální. Pěkné čtení.

28.07.2022 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Audiokniha- poslouchala jsem u vaření, uklízení. Musím přiznat, že jako knihu bych asi nedala. Začátek mi přiše takový hodně vysvětlující a u knihy by mě neakčnost nebavila. Druhá polovina byla super.

02.03.2022 4 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Krásná kniha. Jen úplný konec je takový přirychlený.

08.12.2021 4 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Kniha psaná z pohledu tří hlavních postav. Linka Mirandy mě ze začátku nebavila, ale nakonec dobrý. Kniha byla čtivá, jem postrádám hlubší příběh. Neříkám, bavila jsem se, jen abych mohla dát plný počet, tak mi tam něco chybí. Ale na druhou stranu na knihu o zombi a horor se mi to opravdu líbilo.

09.10.2023 4 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Když jsem přečetla první díl, pustila jsem se i do druhého. Ale teda čtení trochu za trest. Nebavilo mě to. Nelíbí se mi moc ani styl vyprávění a ani moc děj. Takové.... no koupel, koupel, sex, zbraň, pocity, láska, nenávist, vana, sex.... no bavila mě až úplně poslední strana a kvůli ní si ten další díl určitě přečtu. To mě zajímá

08.06.2022 1 z 5

Oddanost Oddanost Helen Hardt

Tuhle knihu jsem si přečetla, protože jsem již četla předchozí díly. Předtím jsem se dívala na hodnocení a divila jsem se, jak to, že hodnocení je tak nízké. Už jsem to pochopila.

Teď vážně. Ta kniha je katastrofa. Příběh je dobře vymyšlený. Děj dost pokulhává, ale pořád to má dobrou pointu. Ale co nedokážu překousnout je, jak moc špatně je to napsané. Já opravdu nejsem dobrá v češtině. Chybí mi nějaké základy pravopisu, ale když i já poznám, že někde chybí čárka, to už je moc. A celkově sloh je opravdu katastrofa. To by i google přeložil líp. Jsem, jsem, jsem,... já jsem (dobře, někdy se to slovíčko použít musí) po zhruba 3 kapitolách nevnímala děj, ale počítala jsem! V jednou odstavci jich bylo 15!... za mě teda ne. Budu hodně přemýšlet, zda dám šanci dalším dílům, nebo to prostě budu považovat za konec. Kdo to byl, vím, co se mu stalo, vím. Co víc si přát. Navíc pochybuji, že se k nám dostanou všechny díly. A když, za jak dlouho se k nám dostane nějakých 24 dílů, když jeden vychází po roce.
Takže kolem a kolem. Myšlenka dobrá, ta má tak za 4* za opravdu divné milostné scény odpad. Za překlad taky odpad.
Jsem jsem velice vděčná, že jsem jsem knihu vůbec dočetla.

18.03.2022 1 z 5