Kamarád na sex ekniha

Nehledám vztah, jen někoho na jednu noc. Nebo na víc nocí. Vztah zahrnuje spoustu věcí, které vlastně ani jeden tak docela nechce dělat, ale myslí si, že je to tak správně, protože to je přece náplň vztahu… A já nejsem ochotná trávit svůj volný čas takhle. Zajít si ve dvou do kina, na večeři či na skleničku do baru? Od toho je už jenom jeden krok k návštěvě rodičů — a to je nepřípustné. Může fungovat „postelová dohoda“ s pár základními pravidly, mezi která patří žádná vztahová gesta? Zdá se, že hranice takového vztahu jsou jasné vymezené a nepřekročitelné… nebo ne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500109/big_kamarad-na-sex-W2N-500109.jpg 2.37
Romány, Pro ženy

Vydáno: (ekniha), Mediaplex

Kniha Kamarád na sex

milst
včera

Pěkný obal, jediné plus. A těch chyb, to snad ani není možné :-(

MonikaBobo21
předevčíremodpad!

Jestli je tato kniha zaměřena na mladé-potažmo se píše o studentech, chybí mi studentský slang i emoce a hodně mi vadí vypravěč do tohoto stylu příběhu.
Měl obrovský potenciál, ale je to předvídatelný. A souhlasím, chybí tomu šmrnc, vtip. Možná chtěl příběh dopracovat a uzrát.
A je tam strašně moc chyb, to jde asi za nakladatelstvím :-(

Majký92
předevčírem

Nápad nebyl špatný. Ale byla to hrozná nuda. Dalo se to určitě víc rozepsat. Nebylo to vůbec poutavé.
A tolik chyb. Hlavně neoddělená slova.
Zkusila jsem dát autorce druhou šanci, ale za mě opravdu ne.
Omlouvám se.
Obálka knihy je poutavá, to je tak všechno, co mě u knihy nadchlo.

evineckY
předevčírem

Kraťounký románek mladé studentské lásky, alias návod na lásku, nebo
Jak ji donutit se zamilovat :-)
Moc pěkné, i když krátké :-)