Kamarád na sex

Kamarád na sex https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500109/bmid_kamarad-na-sex-W2N-500109.jpg 2 33 13

Nehledám vztah, jen někoho na jednu noc. Nebo na víc nocí. Vztah zahrnuje spoustu věcí, které vlastně ani jeden tak docela nechce dělat, ale myslí si, že je to tak správně, protože to je přece náplň vztahu… A já nejsem ochotná trávit svůj volný čas takhle. Zajít si ve dvou do kina, na večeři či na skleničku do baru? Od toho je už jenom jeden krok k návštěvě rodičů — a to je nepřípustné. Může fungovat „postelová dohoda“ s pár základními pravidly, mezi která patří žádná vztahová gesta? Zdá se, že hranice takového vztahu jsou jasné vymezené a nepřekročitelné… nebo ne?... celý text

Alpasstyle
13.02.2023 odpad!

Bezvýznamný příběh o dvou bezejmenných studentech. Nic zajímavého. Dokázala bych bez tohoto díla žít dál...

MichaelaMila
25.09.2022 odpad!

Já vůbec nepochopila,jak takový BRAK! mohl někdo nechat vydat. Kniha nemá ani 100 stran. S hrdiny jsem se nevcítila-vždyť ani neznám jména... Doslova mě to unudilo. Nepoutavý a nezajímavý

tom24165
13.09.2022 odpad!

Tak tohle bylo upřímně řečeno hrozné. Čtením jsem ztratil svůj drahocenný čas, který jsem mohl věnovat něčemu nebo někomu jinému.

Sysel
07.09.2022

Ztráta času

lucie3944
26.08.2022 3 z 5

Jednoduchá povídka, ve kterém se nedozvíte ani jména hlavních hrdinů. Mělo to slušný potenciál, který zůstal nevyužitý.

Jita160
24.08.2022 1 z 5

Opět nic pro Jitku.
Taková lehká pohádka bez špetky vzrušení, napětí ,sexu. Připomnělo mě to dortík kterému chybí všechny důležité igradience.
Námět super ,,Kamarád na sex"
Neumím psát povídky, ale věřím že to bych zvládala líp i já. Bezejmenný a bezkontaktní příběh holky a kluka, který nestojí o vztah ani o lásku tu děsnou mrchu.
Chtějí jen sex ,sex a sex... no proč vlastně ne?:-D:-D:-D

marianamik
16.08.2022 1 z 5

Aj napriek nízkemu hodnoteniu som si knihu prečítala. Hovorila som si, že nemôže byť až tak zlá. Bohužiaľ, bola to bieda. Ešteže má tú peknú obálku.

Majka1979
15.08.2022 4 z 5

Pekný príbeh, jediné, čo ma na tom mrzí je to, že všetko sa dialo príliš rýchlo.
Škoda, možno sa ten príbeh dal viac rozpísať a na viac strán.

Kristy.Seb
13.08.2022 4 z 5

Příjemná rychlá jednohubka.

jitka_dankova
13.08.2022 1 z 5

Krátký popis jednoho začínajícího vztahu vysokoškoláků. Ona chtěla jen kamarády s výhodami, on vztah, no a příběh se točí kolem toho, co z toho vzniklo. Tolik k tématu, to by celkem ušlo, proč ne. Jenže to zpracování... doslova jsem skřípala zuby! Kniha je totiž psána v er-formě a to se vážně pro tento knížek nehodí. Absolutně nehodí! Er-formu si člověk užije, když se v knize něco děje a divák se na děj dívá s odstupem. Jenže tady se nedělo nic, tady byly podstatné ty myšlenky a pocity a ty tam zůstaly kvůli způsobu psaní naprosto schované. K žádné postavě jsem si neudělala vztah, jejich rozhovory mne nebavily, nic víc jsem o nich nezjistila. Za mne námět dobrý, ale zpracování to celé naprosto potopilo.

milst
09.08.2022 1 z 5

Pěkný obal, jediné plus. A těch chyb, to snad ani není možné :-(

MonikaBobo21
08.08.2022

Jestli je tato kniha zaměřena na mladé-potažmo se píše o studentech, chybí mi studentský slang i emoce a hodně mi vadí vypravěč do tohoto stylu příběhu.
Měl obrovský potenciál, ale je to předvídatelný a souhlasím, chybí tomu šmrnc, vtip. Možná chtěl příběh dopracovat a uzrát. Ještě otázka-jak se hrdinové jmenují?
A je tam strašně moc chyb, to jde asi za nakladatelstvím :-(

evineckY
08.08.2022 5 z 5

Kraťounký románek mladé studentské lásky, alias návod na lásku, nebo
Jak ji donutit se zamilovat :-)
Moc pěkné, i když krátké :-)

2022  42%Kamarád na sex
2021  65%Dar, nebo prokletí
2019  72%Předurčená

Kniha Kamarád na sex je v