švícko švícko komentáře u knih

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Nějak mě to "nechytlo"

15.01.2019 2 z 5

Zranitelná oběť Zranitelná oběť John Sandford (p)

Pět hvězdiček si kniha určitě zaslouží - skvělá. Až mě to překvapilo. Mohu tedy DOPORUČIT.

10.01.2019 5 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Nevím, nějak jsem se přes svátky nemohl do knihy začíst. Asi to bylo tím, že jsem jí četl víc jak 14 dní a tak moje hodnocení není, protože by bylo neobjektvní.

05.01.2019

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Je to zajímavá kniha, která se hodně odlišuje od ostatních (thriller, odborná, .....)

18.12.2018

Děti boží Děti boží David Hidden

Nebylo to špatné. Nad něčím jsem se pozastavil, ale i tak mohu doporučit

10.12.2018

Usměvavý muž Usměvavý muž Henning Mankell

Doporučuji. Zajímavá a čtivá kniha.

23.10.2018 4 z 5

Děs Děs David Hidden

Byl to DĚS.

10.10.2018 4 z 5

Zlomená oběť Zlomená oběť John Sandford (p)

Knihu i autora doporučuji

20.09.2018 4 z 5

Hříšná oběť Hříšná oběť John Sandford (p)

Pěkné. Zase jsem našel dalšího spisovatele, který mi "sednul"

16.09.2018

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Taková obyčejná, ale dalo se to.

09.04.2018

Odvrácená strana konce Odvrácená strana konce Michael Connelly

Zase starej dobrej Harry. Doporučuji. 4,5 hvězdy

03.04.2018 4 z 5

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

Pěkné. Doplním si ostatními

07.02.2018

Zloba Zloba Chris Carter

Bylo to trochu jiné a proto 4,5. Konec to "podržel". Je to stejně můj nejolíbenější současný autor. Lidé tu píší o brutalitě, ale to k tomu jeho psaní patří. Knihy Chrise nemají "hluchá" místa a já stále hledám někoho s podobným stylem.

05.12.2017 4 z 5

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Bylo to takové zvláštní. Chvíli skvělé, chvíli jsem se nudil. Tak snad další kniha to vylepší. Na procenta bych dal 75%.

27.11.2017

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Už jsem radši moc od světového bestselleru nečekal a udělal jsem dobře. Líbilo se mi to. Mohu to tedy (někomu) doporučit.

31.10.2017

Poslední šance Poslední šance Michael Connelly

Kniha se mi ze začátku zdála taková slabší, ale změnilo se to (čekal jsem to). Mohu tedy knihu doporučit všem, co mají v oblibě tohoto autora.

16.10.2017 4 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Nebyla to špatná kniha. Trochu mi vadila ta "záplava" postav. Určitě si od něho něco ještě přečtu. Mohu tedy knihu doporučit, ale "špička" to není.

11.09.2017 4 z 5

Ulička hanby Ulička hanby Vlastimil Vondruška

Zkusil jsem to. Nebylo to špatné, jenom trochu dětinské, ale to vlastně k té době patří.

29.08.2017 3 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Trochu jsem věděl do čeho "jdu". A myslím, že mě nezklamala. Doporučuji a asi si koupím od F.K. ještě nejakou.

24.08.2017

Popravčí Popravčí Chris Carter

Prostě Chris Carter je Chris Carter. Zase skvělé čtení. Za chvilku přečtu všechny jeho knihy (nelze odolat). A co potom. Vyrovná se mu někdo? Mám rád knihy od Michaela Connellyho. Bohužel Steve Larsson už nic nenapíše. DOPORUČUJI.

22.08.2017 5 z 5