Suzynka29 Suzynka29 komentáře u knih

Dokonalý muž Dokonalý muž Linda S. Howington

Mně se kniha líbila, seznam pobavil, jen ten rozruch byl trochu přehnaně "americký", ale za mě fakt super!

25.02.2018 5 z 5

Bludný kruh Bludný kruh Linda S. Howington

Tak za mě nejhorší knížka od této autorky, kterou jsem přečetla. Hlavní hrdinka mě už od začátku vytáčela svojí afektovaností a celkově svým chováním rádoby primadony. Celá zápletka byla fajn, to mě bavilo a do konce jsem fakt netušila, kdo by mohl být ten pronásledovatel, ale zklamalo mě, že se to "rozřešení" odehrálo v jedné kapitole. V tom případě mi přišla kniha zbytečně zdlouhavá.

25.02.2018 3 z 5

Úsměvy smutných mužů Úsměvy smutných mužů Josef Formánek

Mám tohoto autora moc ráda. Oba díly prsatého muže mě bavily. Je to sice smutný příběh, ale čtenář nahlédne do fungování léčebny tak, jak to je a bez zbytečného "okecávání"...

22.02.2018 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Knihu mi doporučila naše knihovnice a fakt se trefila. Fakt jsem se pobavila, bylo to hezky a vtipně napsané bez zbytečné omáčky okolo. Za mě super.

22.02.2018 5 z 5

Pod ochranou noci Pod ochranou noci Linda S. Howington

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale pak jsem se začetla a musela jsem si ji vzít i do práce, jak mě ten příběh chytnul. Někdy bylo popisování situací trochu zdlouhavé, ale fakt mě to moc bavilo. Jen doporučuji. Cate byla fajn ženská, při představě Cala mi lehce příjemně mrazilo, takovýho chlapa bych chtěla potkat :-D Jen jak už psala "bekule", konec byl tak trochu uspěchaný.

22.02.2018 4 z 5

Koupili jsme ZOO Koupili jsme ZOO Benjamin Mee

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale nakonec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Teď už mi jen zbývá vidět film pro porovnání.

23.09.2017 5 z 5

Příručka špatné matky Příručka špatné matky Kate Long

Ze začátku me kniha moc nebavila, ale nakonec me vcelku chytla, i když někdy jsem byla trochu zmatená....

10.09.2017 4 z 5

Nemravné známosti Nemravné známosti Sylvia Day

Že začátku mě to moc nebavilo, ale nakonec jsem se začetla a opravdu mě kniha bavila. 3 povídky co se prolínají, někdy mi to do té doby trochu nepasovalo, ale kniha se mi četla dobře.

03.08.2016 4 z 5

Sexy strategie Sexy strategie Sylva Lauerová

Jak se mi líbily autorčiny knihy jako Hračka, Tichoslap nebo Jumaroro, tak tohle bylo velké zklamání. Kniha mě hned od začátku nebavila, ani jsem ji nedočetla...

03.08.2016 1 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Právě dočteno. Za mě super, Ellie mi byla vazne sympatická, Max taky. Příběh mě fakt nadchnul. Nepřišlo mi nic zbytečně dlouhé ani přehnané, všechno popsané jednoduše, možná ve kdy i trochu stroze, ale nejsem na klasickou červenou knihovnu, takže mi to vyhovovalo.

17.07.2016 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Kniha byla fajn. Docela mě bavila, ale upřímně, bylo to chvílemi zbytečně zdlouhavé a při výrazu "Òčko" mi vstávaly vlasy na hlavě! Jinak jsem se pobavila, kocour byl výbornej...

17.07.2016 4 z 5

Zadáno pro Blížence Zadáno pro Blížence Lenka Lanczová

Přečteno v řadě asi po 18ti letech. Poslední díl mi přišel asi nejslabší. Trochu mi přišlo všechno s až moc velkým happy endem. Z pohodáře Dicka najednou strašně uvědomelý David. Z naivní, s prominutím, "trubicky" najednou matka v necelých 17ti a všechno až moc růžové a skvělé. Ale jinak se mi kniha líbila. Je jasný, že je to psané pro náctileté a ne pro dospělé vdané ženy s detmi. Třeba se mi moc líbily úvahy těhotné Evy o tom, že už prostě končí bezstarostné dětství kvůli pár minutám slasti. Tohle by mohlo být aspoň trochu poučné.

26.06.2016 4 z 5

Panna nebo Blíženec Panna nebo Blíženec Lenka Lanczová

Dnes dočteno skoro jednim dechem. Četla jsem knihu teď po asi 18ti letech a musím se smát, jak člověk mění s věkem názor. Jen mi toho přišlo v jedné knize taky až moc, ale i přes to, super! Ovšem stejně jako "nefertyri", taky jsem ne postřehla, že by byl prozrazení tajný přítel. Tak že by ve 3. díle?

21.06.2016 5 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Mám doma ještě historický výtisk po moji babičce z roku 1888 a nikdy mě ta kniha nenadchla. Možná proto, že nás ji nutili ve škole číst a pořád nám ji předkládali jako veledilo. I když oproti hrůzam, co dnes vychází, to bylo hezky napsané a mělo to myšlenku.

07.06.2016 3 z 5

Vynálezy a objevy Vynálezy a objevy Struan Reid

Moje oblíbená kniha, která mi ve škole zachránila nejeden referát.

07.06.2016 5 z 5

Ciao, bella! Ciao, bella! Brigitte Blobel

Tuhle knížku jsem vymručela na nasich kdysi dávno. Pak jsme ji s holkama ve škole strašně rozebíraly. Jo byl to takový hezký, ale naivní příběh krátké letní lásky. Četla jsem ji nedávno znovu ovšem s realističtějším pohledem na věc.

07.06.2016 5 z 5

Ptáci Ptáci David Burnie

Mám celou sérii těchto naučných knížek a byly jedny z mých nejoblíbenějších.

Čáry paní Láryfáry Čáry paní Láryfáry Betty MacDonald

Úžasná kniha. Pořád si představují toho nemytého chlapečka, jak mu na těle raší ředkvičky.

06.06.2016 5 z 5

Řekni proč Řekni proč kolektiv autorů

Moje oblíbená kniha plná různých informací a obrázků. Pořád ji mám vystavenou.

06.06.2016 5 z 5

MEMO junior - Larousse encyklopedie MEMO junior - Larousse encyklopedie kolektiv autorů

Moje první encyklopedie, kterou jsem dostala kdysi dávno k Vánocům. Ráda jsem v listovala a hledala různé informace. Pořád ji mám a doufám, že i v dnešní době internetu, se bude mému synovi líbit až povyroste.